• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

Aivis ceplitis

Mirstīgais
 • Content count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-2 Poor

About Aivis ceplitis

 • Rank
  Malacis
 • Birthday 08/29/1992

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.draugiem.lv
 • ICQ
  0
 1. Trūks Smagi Admini. :(

  Cienītais mans dārgais css biedr. Es pazīstu 3 adminus,kas čītoja tikai ne gign.lv Dēļ tādām lietām kā banots tak neliedz citiem cilvēkiem padarboties serverī un neļaut serverim iet uz grunti. Un noņemt man ACC vienmēr varēs tak.
 2. Trūks Smagi Admini. :(

  Mani sauc Aivis.Esmu 19 gadus jauns jaunietis. Spēlēju ar niku Pipuks007 uz statiem http://stats.gign.lv/css/hlstats.php?mode=playerinfo&player=39185 Strādāju SKY BALTIJA par pārdevēju. Brīvajā laikā sēžu garāžās un piepelnos kā arī skrūvēju savu jauno e30. Css spēlēju bieži un esmu pamanijis,ka ir lielas nekārtības. Esmu 3 reizes banos par wh. Pēdējo reizi pirms 6 mēnešiem bija bans. Zinu,ka navajadzēja čītot,bet kā redzat neesmu čītojies jau pus gadu Spēlēšanas pieredze cs 3,4 Gadiem Counter-strike:source 3,4 Gadus 4. Admini,kas piekrīt manam acc 1.Epix 2.tomstee 3.ForesT-Ceru,ka arī 4.Cereza 5.BullsEyE* Nav man čīteru reports,jo nerakstu forumā,bet saucu adminus privāti,jo ir pāris pazīstami. Reģistrētais niks ir Pipuks007 No ACC man vajag tikai kikc,slay,slap un mute. Ceru,ka ilgi nebūs jagaida.
 3. Acc For Pipuks007

  4 Rec 2 anti
 4. Acc For Pipuks007

  Es varu kikc slay un pēc vērošanas iesniekt adminam ,lai uzliek banu čīteram. Vienmēr var paspēt noņemt ACC tak. Lab nav,ko vairs. Visi ir pateikuši un gaidam nak3d atbildi. :)Gucci zinu,ka neesmu teicams tavās acīs,bet tak beidz turēt ļaunu uz manis. Piekrītu
 5. Acc For Pipuks007

  Kāda jēga no tā AME. Ai lai paliek. Nu Nak3d gaidam tavu atbildi. Ceru,ka būs pozivīva atbilde.
 6. Acc For Pipuks007

  Nu gaidam tad gala atbildi.
 7. Acc For Pipuks007

  Nu jau šeit aiziet runas Uz statiem http://stats.gign.lv/css/hlstats.php?mode=playerinfo&player=39185 Mja un piekrītu tiem,kas saka,ka man nav jēga maksāt serverim par to,ka ieeju paspēlēt. Bet ja man ir ļauts un pienākums tizleņus banot vai kikc vai muted tad ok. Piemēram šodien cs_militia 2011.06.17 12:40 1 idiņš lamājās un traucēja citiem spēlēt. Vaitad man nebūtu noderējis ACC lai uzliktu muti un visi varētu mierīgi spēlēt? Netaisos lūkties,jo nav man tas ACC tik ļoti vajadzīgs,bet vienkārši vajag,lai varu palīdzēt adminiem un spēlētājiem. ForesT man nav rakstīti forumā čīteru reporti. Jo vienmēr saucu adminu patiešo. Var pajautāt: 1.Cereza 2.Spec_alfa 3.BullsEyE* Tad,kad Niknajam bija ACC tad viņu vell + šodien tomstee ar teicu,ka ir 1 čīters un tas pacans dabuja banu. Arī esmu analgīnam teicis un viņš ir uzlicis banu tam čuvakam. Cereza ar tai skaitā ir. Ganjau cereza var to apstiprināt. Nu ja vell kaut kas sakat,jo esmu gatavs atbildēt uz vissiem jautājumiem. Pietiek jau ar to,ka sly 3/4 reizes un džekam zb un viņš disconnect vai arī kikc. Es mācētu džeku ar šitām atļaujām džeku dabūt arā. Protam ja būtu ban atļauja tad būtu vieglāk,bet nu zinu,ka nedabūšu viņu tamdēļ ar neprasu to.
 8. Acc For Pipuks007

  Nē ar kikc pietiek,lai čīteru nokaitinātu un viņš negribētu visu laiku connect serverim. Un nav tolka pirkt ja es nespēlēju 24/7 Ja iedos ACC tad ar pirkšu,jo tas ir obligāti. ;)Un kāda atšķirība vai tagat vai vēlāk?
 9. Acc For Pipuks007

  Esmu 18 Gadīgs jaunietis,kas strādā (29.Augustā paliek 19 gadi) Spēlēju brīvajos brīžos. Kad nestrādāju un kad nessēžu garāžā un neskrūvēju savu e30 BMW. Brīvdienās savas 3-4 st spēlēju un pa naktīm man ar patīk uzraut css. Esmu 100% aktīvs spēlētājs. Zinu,ka pa manīm domā,ka esmu čīters,bet tos tizlos čīterus atpazīstu,jo bieži esmu redzējis pēc tā kā citi admini vēro cilvēkus un esmu izpratis,kā un ko jaskātās,lai pateiktu vai čīto. Esmu labojies un vairs nečītoju ne css.gign.lv ne citos serveros. Un nav pat velme čītos Nevēlos daudz tikai šādas komandas: 1.Muted cilvēkus 2.Slay/slap 3.Kikc Man nav reģistrēts niks,jo nav bijusi vajadzība,bet ja dabūšu acc tad uzreiz nopirkšu. No šiem adminiem domāju,ka 95% rec: 1.BullsEyE* 2. Cereza 3. ForesT 4. Nu ceru vell no ArcChez*
 10. Sveiki!

  Ir. :@ Pipec tas viss
 11. Sveiki!

  Kačātais tātad nav orģināks. Es jau 5 reizes css pārintalēju
 12. Sveiki!

  Man ir neliela problēma. Man neiet Css mic. Kapēc? Cs 1.6 iet skype iet. Nopirku jaunu mic tāpat neiet :@ Esmu rakstijis consol voice-eneble 1 tāpat neiet. Kas par vainu varētu būt?