• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

doks^

Mirstīgais
 • Content count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About doks^

 • Rank
  Geks

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Saldus
 1. Team Fortress 2 Servera Ieteikumi.

  Klašu limitus nevajag aiztikt. Iebrauksiet smagās auzās tad
 2. Iesācējs

  sorry, bet spēlē domāta lai spēlētu, nevis mainītos ar mantiņām. ceru ka izvēlēsies pareizo ceļu.
 3. FPS configs

  Pirmkārt, lai nerastos problēmas - ievieto configu citur. \Steam\steamapps\common\Team Fortress 2\tf\custom šijā custom folderī izveido jaunu folderi ar vienalgā kādu nosaukumu. Un tad TUR iekša izveido cfg folderi un tad met iekšā configu. piemērs: \Steam\steamapps\common\Team Fortress 2\tf\custom\STUFF\cfg\autoexec.cfg Ja izdomāsi lietot hitsounds, custom Huds utt tas viss ies iekša STUFF folderī. Ja ir kādi jautājumi pievieno mani steam - http://steamcommunity.com/id/doksisthebest/ Next: Ieej steam Library atrodi Tf2 un pie options atradīsi arī launch options: -dxlevel 81 -w WIDTH -h HEIGHT -sw -console -windowed -noborder <--- tas ir viss kas tev vajadzīgs, BET!!!! WIDTH un HEIGTH vietā tev ir jāieraksta SAVA monitora [desktop] rezulūcija. dxlevel 91? es tev teicu lai būtu medibeams? nu tu jau saprati. piemērs: -sw -novid -windowed -noborder -w 1024 -h 576 Pēc tam kad esi palaidis spēli no launch options izdzēs -dxlevel 81 (vai ari kāds tev tur), lai nerastos problēmas. Tādā veidā spēle būs pa visu ekrānu, bet ne fullscreen režīmā. Ko tas dos ? tu varēsi ATL-TAB taisīt un tikt atpakaļ spēlē. Jaatdzīst tu netiksi uz desktopu, Bet piespied kautvai START pogu uz klavas, un manevrē no turienes! ;]
 4. TF2 FIX [ADMINI/RED/SKATIES]

  Kur īsti ir problēma ? Lets face facts here: TF2 nav nekad bijis domāts 32 spēlētājiem, bet gan 24. [mazāk spēlētāju, mazāk lagi] Jaunās mapes ir interesantas pirmo stundu, bet spēlētāji ar pieredzi jaunos gamerus pilnīgi noēdīs svaigās mapēs. Jaunām mapēm līdzi arī nāk bugi Spēlējat kas ir un miers. Jums jāsaprot, ka mapes ielikt un mainīt settingus var tikai tas, kam ir ftp acces. Pieļauju ka worms ir vienīgais, tāpēc nebr ēciet uz parastiem game adminiem. Galu galā - visiem nekad neizdabāsi.
 5. Informācija par krāpniekiem.

  Mapē prims dustbowl chalis granary ar ambasadoru tikai heados principaa blieza.
 6. 6vs6 cups GIGNā

  yeah liekas ka driizaak jaataisa pubs vs pros 6v9. Pedeejoreiz taisot bija 5:0 pro labaa badlands, 2:2 granary, un pubs uzvareeja badwater. taakaa neizshkjirts
 7. 6vs6 cups GIGNā

  diezvai buus gribeetaaju no high level speletaajiem spelet kopaa ar nepieredzeejushiem! un speeles nebuus ne kvalitatiives ne skataamas, vnk tiiri uz dm skillotaakie panjemtu, butu pubs ar 12 speletaajiem
 8. 6vs6 cups GIGNā

  nu ir tā, ka var nolasīties viena komanda, kas būs apmēram 5x pārāka par citiem, un visdrīzāk ka tā arī būs, bet ja komandu ir daudz - un balvu vairāk kā tikai pirmajai vietai, būtu interesanti vismaz cīņa par 2.3. vietu.
 9. Trade Topiks

  Balloonicorn Robro 3000 Fast Learner Track Terrorizer G. Lone Star Bolted Bushman Professional`s Panama Fruit Shoot Crocodile Smile Koala Compact Helmet Without a Home Honcho`s Headgear Tin Pot Hat With No Name Tavish Degroot Experience Sober Stuntman Grenadier Helm Private Eye Scotch Bonnet Berliner`s Bucker Helm Coupe D`isaster Football Helmet Heavy Duty Rag Soviet Gentleman x2 Dealer`s Visor Toss-Proof Towel Handyman`s Handle Moonman Backpack Tribal bones Builder`s Bluprints G. Awesomenauts Badge G. Awper Hand Strange part: Allies Extinguished Strange Botkiller Sniper Rifle Strange Botkiller Medigun Strage Pistol x2 Strage Bat Strage Market Gardner x2 Strage Sticky Bomb Launcher x2 Strage Bottle Strange Flame thrower Strange Detonator Visu pēc spredsheet cenām vairak vai mazāk. feel free 2 add http://steamcommunity.com/id/doksisthebest
 10. Kā Iesākt 6V6 Tf2 ? Part 2

  Negliits ? ir 20 dazhaadu izskatu - fail IESPEEJAMS gruuti pierast ? again - fail Sliktas atsauksmes ? paraadi kaut vienu. lagi/bugi ? apsurds. Ja neapdeito hudu pats vainiigs bet nav nevienu probleemu ar hudu.
 11. Kā Iesākt 6V6 Tf2 ? Part 2

  Kopš competitive sākumiem ir gājušas vaļā debates - kuri tad labāki mēs [Eiropa] vai jeņķi, tākā lielā pinga dēl to īsti nevar noskaidrot vienīgais veids ir Lans, kurš šo nedēļas nogali notiek Anglijā ar nosaukumu INSOMNIA 46, jeb vnk i46. Kā jau above minēts http://www.vanillatf2.org/ varēs redzēt lielāko daļu spēles un arī pēc/pirms spēļu intervijas. pagaidām streams ir offline, bet drīzumā vajadzētu pirmajām spēlem sākties .
 12. TF2 komanda.

  izpaliidzeeshu komandai kaa vareeshu. sanjemaas speeleet gribeetaaji!
 13. Omfgwtftf2Coopblje

  esmu diezgan paarliecinaats ka buus noziimeetas klases co-opam un spiegs nebuus lietojams. vismaz nebuutu loogjiski.
 14. Omfgwtftf2Coopblje

  skatos juus nesaprotat kas ir co-op. gignaa nemaz nevar buut co-ops taakaa relax buus vien jums pashiem jaanolasa barinjsh draugu un jakapaajas pret botiem
 15. Kā Iesākt 6V6 Tf2 ? Part 2

  Es gribeej atvainoties, redzeeju mani shodien bija pieaddojushi 2 cilveeki, netiisham piespiedu ignore vienam. Laikam kilgors ? pievieno veelreiz ja atljaus vai iesvied savu steam profila linku