• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

The M

Game Admin
 • Content count

  131
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

5 Followers

About The M

 • Rank
  Advancēts malacis

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Squeez @CSS

  No manis REC, vispar uzskatu, ka css ir nepieciesami admini, jo, it ipasi pa dienu, chiteru netrukst. Ka ari deretu paskatities uz vietejiem speletajiem, kas jau sen ar adminiem pazistami un gandriz jau vispar vairs netiek parbauditi, no malas. Ka foruma, ta serveri, manuprat, sis lietotajs ir tikai +. Protams, vienmer jau var nonemt nost, ka ari tos flagus ar kuriem paspeleties vairak var jau ari uzreiz nevienam nedos..
 2. acc css.gign.lv

  Tā jau serverī normāls čalis(vismaz cik es redzu), bet adminam ir jābūt arī aktīvam forumā, kā arī nav neviens admins, kurš ieteiku. Ja būtu man pirmstam PM atsūtījis vai sarunāji serverī, varētu mani rakstīt klāt, lai gan jauno adminu vārdi šajā gadījmā īpaši nestrādā.. No manis ANTI.
 3. tf2

  foruma paroli meiģināji?
 4. Administratora tiesíbas

  šis laikam pārtrumpo kriewa pieteikumu. bet nebūs, puis, nekā personīga, paspēlē ilgāk, lai serveris var tevi izpazīt, kā arī centies būt aktīvāks forumā.
 5. ACC [CSS PUB]

  Nu redz, es tev jau teicu, ka nekā nebūs.. Igor, tu jau pats neko neprasi, tāpēc arī nedod.
 6. ACC [CSS PUB]

  No manis REC, kā jau biju solījis. Par laimi viņš vairs nav tas mērkaķis, kuru mēs visi ienīdām un sapņojām par viņa pakāršanu, viņš ir manāmi audzis(pārsvarā prātā, ne augumā). Domāju, viņam ar acc lietošanu problēmu nebūs, jo cik esmu redzējis serverī, noteikumus labi zina, protams, ja vispār tiks pie acc. Manuprāt, šim praņikam acc iedot derētu, bet es uztraucos, kā būs ar sadzīvošanu ar pārējiem adminiem un vecajiem css bukiem, jo daudzi viņu vēl atceras, kā cheeky monkey.
 7. The M nost.

  Labvakar, lūdzu noņemt man acc, jo, sākoties mācībām, esmu apņēmies koncentrēties jūrskolai. Bija interesanti un tai pašā laikā brīžiem grūti uzturēt kārtību serverī. Palikšu uzticīgs gign'am, bet vairs nevaru šo atbildību uzņemties , jo būt par labu adminu ir pārāk laikietilpīgi, un es labāk aizeju, kamēr mani atceras ar labu, nekā kā neaktīvu adminu. Viens lūgums - neiedaliet manu acc kādam jauniņajam, labāk lai paliek tukša vieta, nekā kādam spēļmantiņu uzdāvināt. Bija prieks sadarboties, The M.
 8. Tiesibas Uz War3

  Esmu viņa vecuma, bet attieksme pret mani bija citādāka, jo es pieteikumu rakstīju tikai pēc 2-3gadu spēlēšanas gign'ā. Tā kā vecums nespēlē tik ļoti. Bet nu par tēmu, te nekā nebūs, tač slēdziet ciet.
 9. Tiesibas Uz War3

  Pat viena diena nav, paspēlē vēl kādu laiciņu, šaubos, vai war3 ir tik dramatiska situācija, ka tev acc dos..
 10. Creative @ War3

  Nav regnick, nav acc, tas jau te ir izrunāts, tā kā noliec to 1.50, lai var izskatīt tavu kandidatūru
 11. Access Uz Pub.

  Kad vēl spēlēja bija sakarīgs čalis, spēlēt prata un ar stulbumu neizcēlās, ja būtu aktīvs un būtu man acc jau kādu laiku gan jau, ka rec ieliktu, bet parcik esmu jauniņais adminu rindās, tā kā nekas no manis nespīd. Bet cik atceros, tad tikai to labāko. Ienācu tik, lai izpaustu savu viedokli par džeku, kas varbūt būs nākamais kolēģis.
 12. The M @css

  Gucci, problēma ir tāda, ja ka jaunie admin bieži vien baidas kādu apklusināt, jo par viņiem tā jau visi sūdzas, lai gan dažreiz bezmērķīgi, tā arī rodas šīs nekārtības. Es arī jūtu, kas tiek respektēti un kas nē. Gucci, lai cik neticami tas izklausās, bet tiešām ir brīži, kuros kāds no jaunajiem pietrūkst. Stouneri, kāds sakars taam postam ar manu pieteikumu šeit?
 13. The M @css

  Nu es vēl par aflu uztraucos Nu es jau biju domājis pēc otrā viļņa, bet tomēr nenocietos P.S. zinu, ka man nevajadzētu atbildēt
 14. The M @css

  Jau kādu laiku cenšos sadūšoties un uzdrukāt pieteikumu, tā kā redzēs, ko lielie teiks.. Īsumā par mani - Mani sauc Toms, tikko pabeidzu 9.kl [dažiem šitas būs pārsteigums], brīvajā laikā eju uz kačalku, ļoti patīk futbols, kā arī citi sporta veidi, kā arī pa kādai ballītei ar sanāk. Gign'ā biežs viesis jau esmu diezgan sen, ar dažām pauzēm, tā kā vietējo publiku pārzinu ļoti labi. Admins @css esmu bijis tādos serveros kā wnb,exc un pāris cw/mix serveros. Čīterus saost protu, gan jau admini to ir pamanijuši, jo regulāri nostučīju kādu adminčatā vai forumā. Uzskatu, ka būšu labs admini, un man esot serverī būs kārtība! Admini, kas mani atbalsta - Niknais, Maddn, Kapcconij. Gan jau, ka vēl kāds, bet nepaspēju apjautāties nevienam citam. Regniks: The M stati
 15. Izsaki Savas Domas...

  CSS serverī jau ļoti ilgu laiku nav pievienota neviena jauna mape pie mapcikla. Kā arī pelēkā masa pārāk bieži sabalso dd2, italy, office.. Kā to visu labot? 1) Pievienot pāris jaunas kartes mapciklam 2) Uzlikt kādu limitu kartēm, pēc cik ilga laika drīkst atkal spēlēt atkārtoto karti 3) admini varētu biežāk likt mapvotes uz tām kartēm, kuru mapciklā nav (Bet šī īsti nav tā problēma, jo admini ir diezgan atsaucīgi, ja palūdz uzlikt kādu nespēlētu karti)