• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

Upis92

Mirstīgais
 • Content count

  367
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Upis92 last won the day on May 19 2015

Upis92 had the most liked content!

Community Reputation

43 Excellent

About Upis92

 • Rank
  Uubergeks

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga/Jēkabpils
 1. Bans paliks jebkurā gadījumā, pat ja tas ir nepamatots. Jo to vai tā ir vai nav neviens neizskatīs! Klapējam ciet!
 2. Paldies maddn, Nav te nekādas teorijas par to, vai ko esmu injicējis vai arī kāds mazais brālis ir čītojis. Abidna ir noskatīties, ka bļa esmu tāds lohs, kas čista kko lieto priekš csgo. Esmu forumus pārstaigājis krustu šķērsu, atradu, ka banu ir iespējams noraut arī, ja ir SPARK IV, bet viņš ir paredzēts GTA4 carčeindžam un lai spawnotu savus saliktos vāģus. Pats jaukākais, ka Steams joprojām nav devis ziņu pēc 7 emailiem no manas puses. Neesmu viens no tiem, kas kaut ko lieto, lai pierādītu, ka esmu viens no top rankeriem. Pērku keyus, spēlēju, lai pašam būtu interese un kkāda bauda no cs kā tāda. Tāpēc pārmetumus ka VAC ir taisnība un esmu kko lietojis esmu paturiet pie sevis, jo es zinu, ka tā nav un besī ka mēģinat man ieskaidrot, ka es diršu. Banu man Steams noņems, jo neesmu nekad lietojis NEKĀDAS PALĪGPROGRAMMAS, Cieņu, Ū
 3. Module es iemainīju. Ir kāda nozīme šiem ieročiem?
 4. Man bija laikam tikai Glock Catacombs. Tāds P90 kā minēji nebija.
 5. Kā var detektēt mister Jeyrazz to, kā nemaz nav? Copy and paste es arī māku, šo info jau izlasīju oficiālā saitē. Kā arī, neviens, nekad pie mana PC nesēž, tāpēc arī varu droši teikt, ka te 110 % stīms kko nomudijis. Domāju, ka nepatiesu banu ir daudz. Jāskatās, kas notiks tālāk, jo man nav pilnīgi nekādas poņas kapēc... Nopietni?
 6. Un ko Screams darija? Atvadījās no acc, jo tur nekādas apelācijas u.t.t neit cauri? P.S. Man arī tāds pats liktenis no steam! (sukas). Šito laiku, kamēr no SreamSuporta gaidu atbildes, biju pie pacana spēlēt, kas pietam vēl strīīmo twitchā. Rezultāts 31/3/6 (ja nemaldos) uz ko atkal sāk tauta bļaut, ka ir haki. Tgd viņam arī owerwatch. Cik sapratu, tad pie owerwatcha spēlējot mani skatās paši spēlētāji, nevis kāds steam cilvēks? Jo ja tā, tad žēl, ka nevar redzēt niku vai datus, lai tiem kropļiem aizsūtītu sakarīgas austiņas vai krāsaino monitoru melnbalta vietā.
 7. Vasali, Es te ar tādu tīri izglītojošu jautājumu CSGO lauciņā. Kāds var izskaidrot, kā tiek iedots individuālais ranks, kas parādās competetive? Jo kā man tāds vispār parādijās, biju MG2! Citiem tas ir Silver gals, bet nav jau tā, ka kapāju kā pro. Vnk jāklausās vienā laidā par to, ka ar 124h playtime un ar DMG ranku tieku reportots vienā laidā... Cipa, esmu nogrābis automātiski kādu čītera statusu? Btw - Kā ietekmē mani šis reports?
 8. GIGN burziņš 2015!

  Ja noder : Uz saulkrastu pusi "Jūras priede". Par cik strādāju pasākumu aģentūrā tieši uz šo vasaru meklēju vietas pa visu Latviju priekš teambuilding un sporta spēlēm. Šī vieta ir ļoti sakarīga, jo tur ir teritorija liela, var dabūt savu kaktu, kur ņemties un pirncips tur kā augstāk minēts - telts vietas maksa par galvu. (Jau divus pasākumus pie viņiem esmu pieteicis, var mēģināt sarunāt barteli) Plus, tur ir diezgan iespējas sportošanai (voley, foot, basket u.c atrakcijas) Tad arī kvalitātes meklētājiem var uztaisīt iekšējo jebkādu turnīru. Un reāli bonuss - esmu saskāries ar to, ka ļoti daudz kur pie jūras pēc 23.00 ir klusais periods, tāpēc "Trīs lietas" nevarēs dziedāt, bet ta ir viss saskaņots ar domi un drīkst (Ja nejaucu ar citu vietu pie Tūjas). Anyway, visas nedēļas nogales vasarā jāstrādā tāpēc nebūtu, kaut gan neesmu arī nekad bijis un neviens īpaši par mani nepārdzīvos! Bet ja ir interese, pačekošu pa vietām un shit.
 9. Auto atdzīšana

  Pēc visa spriežot, par tādu budžetu ņem no tās pašas NL, jo varu piekrist daudziem, ka Latvijā pārsvarā var ieberzties uz kakām, bet nu, var arī paveikties. Es lieki neriskētu, ja ir tāda iespēja kā Tev! Kā arī, mašīna ir domāta, lai viņu taisītu - agrāk vai vēlāk, bet ja saki, ka NL skate ir 2x gadā, tad noteikti, tā taisīšana būs vēlāk! Čoms pāris reizes ir pircis auto Vācijā, viss skaisti un glauni, tikai atbraucot uz LV pēc mēneša jārestaurē kārba un turbīna. Vēl jau pastāv variants ņemt no salona ar pirmo iemaksu un mēneša maksu, bet tas jau arī sālīti var sanākt...
 10. Man bija līdzīgi. 250 mbt nets, Alcatel modēms. Meta ārā no cdgo, bet ne visu laiku, bet pietiekami biezi lai kaitinātu. Es pāris reizes pārrestartēju modēmu, pārinstelēju wirless driveri un uz kādu laiku bija miers, bet atkal parādījās. Es tad nopirku lana kabeli un pa taisno no modēma atvilku līdz PC. Tagad nekādu gļuku nav bijis gan ar kabeli gan ar wifi nav bijis. Varbūt Tev palīdz, bet nekādus brīnum darbus es neveicu...
 11. darbs ārzemēs

  Kāpēc postus dzēšam?
 12. Acc @ css

  Maddn's noteikti parādīs, kāda jēga no Tevis šeit, dēliņ! ______________________ Runājot par acc pieteikumu, nevarēšu objektīvi spriest. Pēdējo divu nedēļu laikā mazs esmu viesojies serverī. Runājot par Spaiku, uz iepriekšējo pieteikumu biju par, tikai kā maddn teica savu gala vārdu, Tu aizsvīlies kā 14. gadīgais, tādā veidā bojāji labo priekštatu par sevi. Prasmes un viss pārējais administrēšanā neapšaubāmi ir, bet arī uzvedība ir ļoti mānīga. Lai šo dienu aktīvākie admini nosaka, ko ar Tevi darīt...
 13. GTA V PC

  Kāds ir vilcis no fano.in ? Es itkā novilku, pirms pērku. Līdzīgi kā šeit citiem, fullscreanaa ir pilnīgs powerpoints, bet kad ir minimizēts logs pa pus ekrānu iet diezgan stabili bez lagiem. Fano bija pieejama šī versija : Grand Theft Auto V-3DM Arī paskatījos prasības, likās, ka uz Low jau toč varētu pavilkt, bet tagad arī vairs nezinu vai ņemt steamā, jo šobrīd neesmu plānojis ņemt jaunu PC vai veikt kādus upgrade. Edit: Laikam pie vainas būs vājais procesors - AMD A10 - 4600 APU with Radeon HD Graphics 2.30GHz
 14. Pensionars css

  Neatblastu. Jau pieteikumu lasot rodas sajūta, ka esi Īgņa un pasaule Tev visapkārt ir tik melna...