• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

KaPcCoNiJ

Game Admin
 • Content count

  174
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by KaPcCoNiJ

 1. Acc @ css pub.

  Tādus divus,kā tevi keda saliktu kopā un nebūtu tik lielas pieredzes css kā spaikam. Atceros Spaikiju gign serverī kopš tā laika, kad es sāku spēlēt. Zinu, ka ir iekritis lielai daļai acīs, ar to, ka brūķē muti, bet domāju,ka tas mainīsies līdz ko,dabūs acc.Čīterus prot atpazīt un slay nedomāju, ka liks ne par ko. Cik esu runājis serverī, liekas sakarīgs cilvēks un es esu tikai par to, ka viņš tiek pie admina statusa. PAR
 2. Iv4IkS* vēlas tiesības @css

  Kas notiks, kad Tev sāksies skola? Liekas, ka acc gribi dabūt uz vasaras brīvlaiku. Admini, kas iesaka arī ir tikai divi un tie paši admina tiesības ir ieguvuši ne pārāk sen. Neesi nedz ar ko labu, nedz ar ko sliktu izcēlies, saku anti.
 3. S.W.A.T.™ SUTENERS*@acc

  Anti. Gadi par maz, čīterus nemāk atpazīt, cik serverī nav teicis par čīteriem, bet diemžēl nemāk atpazīt. Un regniks nav.
 4. Vietejais bomelis acc pub

  Pieteikuma kārtība tiem, kuri grib tiesības un tiem, kuri atbalsta Informācija par sevi: Vecums; Nodarbošanās; Pieredze CS/CSS/TF2; Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem? Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros; Linki uz spēlētaju statos; OBLIGĀTI - Reģistrētais niks vēlamajā serverī. Topika derīguma termiņš - 2 nedēļas; Topika nosaukums jāveido skaidri un saprotami, bez pok3 smaidiņiem un tizlām poke rakstzīmēm; Topiks jāveido gramatiski pareizi. Šis tiks vērtēts bargi. TOPIKA NOFORMĒŠANA UN UZVEDĪBA Sakārtots, saprotams topiks - tā, lai acis nemežģās visu to lasot. Nevajag garus palagus. Nevajag garus palagus. Nevajag garus palagus. Ja tu esi kandidāts, kuru atbalstīs, un, iespējams, tu tiksi pie tiesībām, tad tev nevajag rakstīt pilnu ekrānu ar sūdiem par skeitošanu, kaķiem un futbolu, un to, kā tev patīk koļīt Zani, kopā ar Maksi atpūšoties. Neatbildi uz katru postu. Neatbildi uz katru postu. Neatbildi uz katru postu. Neatbildi uz katru postu. Neatbildi uz katru postu. Neatbildi uz katru postu. [*]Nosacījumi: 3 administratori, kuri ir gatavi par tevi izteikties un atbalstīt tavu kandidatūru. Pie šī papildinājums : Teksti - gan jau kāds atradīsies, un "Es ceru, ka tādi būs" nederēs. Konkrēti administratori. Ja administrators nepauž atbalstu/tādu nav - pieteikums automātiski noraidīts. Nospēlēto stundu skaits, postu skaits, aktivitāte: PUB/WAR3 - 400 CSDM - 200 TF2 - 300 CSS - 200 Šie skaitļi nemaz nav astronomiski, ja tik tiešām GIGN ir favourite serveris; dienā nospēlējot 4h, 200h jau ir pēc 2 mēnešiem. Adminam jābūt ne tikai serverī, bet aktīvi jāpiedalās arī GIGN foruma dzīvē, lai sekotu līdzi notikumiem, tāpēc minimālais postu skaits - 50. Arī te es tā kā drusku papildināšu - tie pieci desmiti postu nedrīkst sastāvēt no spama, idiotisma un vārdiem "Jā", "KEWL", "LOL", utt. Tiks izvērtēta arī admina aktivitāte čīteru reportā. Par vienu no aktivitātes rādītājiem kalpos tas, ka niks forumā būs reģistrēts vismaz 3 mēnešus pirms tiesību prasīšanas. Citādi vari nemaz nesākt.
 5. Radošais Photoshops

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=444081992371249&set=pb.443885675724214.-2207520000.1386612754.&type=3&theater Vaig cilvēku, kurš būtu ar mieru uztaisīt jaunu Logo, interesantiem rakstat privati man.
 6. epro* @ CSS

  epro ir labs kandidāts uz admina statusu. Lieki nerunā ar glupībām neizceļas. Bet neesu redzējis arī to, ka ziņotu par kādu "čiteri",bet kopumā, viņam varētu sanākt. Saku REC.
 7. Ouzijs @ CSS

  ANTI Jo par maz gadi, ir pierādījies, ka 17 diemžēl, bet ir par maz.
 8. JEWs uz CSS

  Es saku REC, jo cik atceros JEW ļoti sen jau spēlē gignā, galva strādā.Un no jebkura ir dzirdami tizli teksti, vai tā saucamā "troļošana" takā domāju, ka ir jādod iespēja. Un kas attiecas uz tevi IndeM, lai nesāktos šeit skaidrošanās teikšu, ka tu vienkārši esi īpašs. Topiks patīrīts, sluT un Lumpy vārdu apmaiņa nevietā - to varat atrisināt privāti. <C> maddn
 9. Gign Peintball in da ''Busas'' 2013 26.10.13

  Jautājums bencik tev. Cik ir max skaits cilvēki kurus var ņemt līdzi. Vienkārši ja, uz beigām ir deficīts ar spēlētāju skaitu, es varētu izlīdzēt un ierasties ar šī sporta veida entuziastiem.
 10. Gacha @CSS

  Serverī esi manīt, bet ne, ar ko neatšķiries no citiem. Pieteikums arī tāds nepilnīgs, slikti, ka foruma aktivitāte 0. Pagaidām neko vairāk neteikšu.
 11. Gign Peintball in da ''Busas'' 2013 26.10.13

  Igor, tu domā mīt uz šito pasākumu ?
 12. inde @css

  Te ir izteikti tik daudzi fakti, par to ka viņam nevar dot acc,bet te vel notiek kautkādas diskusijas. Kāpēc? ANTI
 13. Access up @ CSS

  Ir čaļi pierādījuši sevi, lai tiek viņiem.
 14. Piiliite @ css

  Domāju, ka varētu būt labs admins, bet ir viens bet, Pīlīt Runā pa to mic. mazāk. REC
 15. Runcis Zābakos @ CSS PUB

  Piekrītu maddn viedoklim, Runcis parasts spēlētājs, neredzu neko lai viņam piešķirtu acc. Un jā foruma aktivitāte izsaka visu. Plus neesu redzējis ka šis kadrs reportētu čīterus. ANTI
 16. Ūpis @ Css

  Par Ūpi varu teikt, to ka čiterus atpazīst, uzvedās viņš serveri kulturāli. Un uzskatu, ja jau acc tika piešķirts pēdējam kadram, tad nu Ūpim arī vajadzētu dot iespēju sevi parādīt, kā servera adminu. No manis REC.
 17. chevy @ CS:S

  Šo indivīdu, par adminu noteikti negribētu, serverī uzvedās, kā degunradzis riesta laikā. Rupjš, nesavaldīgs tās jau ir divas ļoti sliktas īpašības. Ja tiks viņš pie acc, uzvedīsies vēl drausmīgāk par lo4wi serverī. ANTI.
 18. kraukšķis un css

  kraukskis ir aktīvs spēlētājs, to var redzēt pēc statiem un kas attiecas uz gadiem, manliekas ka viņš ir nobriedušāks par dažu labu. Serverī uzvedas labi, protams arī no viņa nāk ārā teikumi ar pīīī', bet nu kam negadās, "čīterus" atšķirt prot. REC.
 19. Radošais Photoshops

  Nu tā sanāca, pārējie biedri izbrāķēja.
 20. Radošais Photoshops

  Sveiki photoshopa guru. Lieta tāda, ka vajadzētu kādu ar labām idejām afišas tapšanā par LSPČ (Latvijas skolēnu peintbola čempionāts) norisi 27.aprīlī MotoSki peintbola laukumā, kautkas uz to pusi ir bildē. Atlīdzībā varu piedāvāt starta komplektu par velti 1 personai, ja nu būs baigi krutā tad nu ok 2vām personām. http://www.facebook.com/photo.php?fbid=165353733624822&l=efa08b916e
 21. Radošais Photoshops

  Sveiki, ir kāds kurš varētu izpalīdzēt ar afišas tapšanu, pats novilku dažādus photoshopus, bet nu nerubīju neko
 22. Radošais Photoshops: Komentāri

  Sveiki, ir kāds kurš varētu izpalīdzēt ar afišas tapšanu, pats novilku dažādus photoshopus, bet nu nerubīju neko
 23. acc css.gign.lv

  Pašlaik saku ANTI , nejūtu nopietnību pieteikumā.
 24. acc @ war3

  Redzkur ir rēāls kandidāts uz ThugLuv vietu.
 25. Nothin` much!

  Brahh! Mans pirmais teikums bijs saistība ar to, ka es nevaru teikt REC vai ANTI, jo nespeleju 1.6 un nezinu, kas tu darās, bet tas, ka es saku, ka tev ir jādomā pie tā, ko tu raxti foruma tas attiecas tieši un konkrēti uz katru adminu, lai kurā serverī vinš nebūtu admins.