• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

theSpks

Mirstīgais
 • Content count

  68
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

theSpks last won the day on August 2 2014

theSpks had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

2 Followers

About theSpks

 • Rank
  Geks

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Acc @ css

  Paldies Ūpi, bet skatoties uz jaunajiem "Adminiem".. Paldies. Pass.
 2. Acc @ css

  Niks - Spaikijs (reģistrēts) Tā kā esmu jau rakstijis pieteikumu. Es izlaidīšu daļu par to cik esmu aktivs un cik daudz prieka man sagādā spēlēšana un tml. Paši esat lietas kursā par to cik daudz spēju un cik labi lasu spēlētājus. Esmu melnā avs, bet katrā barā tāda noder. Un zinu savu valodas kultūru. Pat ja, TU, maddn domā savādāk,tu nevari noliegt, ka esmu spējīgs. Pietam dinazaurs jau šeit. Uzreiz pie lietas. Nevarēsiet nepiekrist, ka adminu trukums ir diezgan jūtams. Pēdējo pāris nedēļu laikā itīpaši. Vēlējos saprast vai ir iespēja tikt pie amata lai uzkoptu bardaku? Paldies par uzmanību.
 3. Acc @ css pub.

  Veciit. Tu pateici savu viedokli. Pietiek vrb piedrazot sho topiku ? mes varam padiskutet ari citur. Jo Cik es pashlaik redzu tu pat netiec gala ar savu klanu, kur nu vel par mani te spriest. !! MsV | mar`z : X22.CHEATS.COM [ON] I JUST PRESS BUTTON [End]. Shodienas Teema. ! 22 liecinieki. un marza disconnets asap.
 4. Acc @ css pub.

  Atbildēsu tev tikkai tamdēļ, ka esi neadekvāts admins un tu to pats zini, pēc tā cik daudz tevi interesē kas notiek serverī kad sanāk visi tavi msv draudziņi. Un domāju, ka tu ierunājies šeit, jo tev ir bail, ka es tevi varētu publiski pazemot pierādot manu taisnību ko pats iekopēji.!! P.s atbildu tikkai uz postiem kuri, manuprāt, ir pelnījuši komentus no manas puses.
 5. Acc @ css pub.

  Man nav bijis acc, un tādēļ arī nav ticis noņemts. Kur nu vēl par čitiem. Par mātes jokiem. Tu viņus no konteksta Tgd izķēri? Jo mēs ar kriewu serverī viens otru āzējām.
 6. Acc @ css pub.

  Kā jau minēju. Laiks, kad es agrāk spelēju, nav tas kurā spēlējam Tgd. Ir lietas kas mainās un, protams, kuras nemainās. Madn, saprotu un neoponešu tavai nostājai pret mani, jo tev ir taisnība. Bet, dzīvojot atmiņās, tu nevari objektīvi vērtet mani tagad.
 7. Acc @ css pub.

  1. Vecums - 22 2. Nodarbošanās - Stradaju / studeju 3. Pieredze CS/CSS/TF2 - ap 10 gadiem kopa njemot. 4. Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem? Esmu atsacis pa spelet un laikos kad esmu serveri loti biezi ir nekartibas. Ka piemers - shodien es 3x ienakot serveri saskaros ar vienu vai vairakiem aimeriem un tml bullshitu. Labprat patiritu tadus speletajus no servera. 5. Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros Pa lielam visas dienas garuma. Kamer nestradaju patik uzshaut paris kartes. 6. Linki uz spēlētaju statos http://stats.gign.lv...nfo&player=6715 http://stats.gign.lv...nfo&player=6716 7. Niks registrets vel uz vismaz 2 menesiem. - Stundu skaits salasas, skatoties uz to, ka speleju jau saja serveri kadus 3 gadus. - Foruma neesmu dzivojis, jo agrak biju loti milets. Tadel ari postu skaits ir niecigs paslaik. Bet tas viss ir mainams. Skatoties kaa viss izvertisies talak. - Protams, japiebilst, ka mana reputacija jau skrien visam pa prieksu ar to ka esmu Skalsh speletajs, tadel jau laicigi ludzu, lai nevertejat manu pagatni. Tas bija sen. Bet to es censos mainit, un lielakoties esmu tikkai sadraudzejies ar lielo dalju buku kaa Lumpy, upi, Forestu un vel daudziem, kas zin ka ar mani nav garlaicigi un ka ari esmu acigs uz bleezhiem. Izvele ir jusu rokas. Paldies. p.s man nav garumzimju. Ludzams piedot. jo zinu cik loti tas spiezas acis.
 8. Access Uz Pub.

  Bitch please -- zem slap komandas dereetu shis vardu salikums
 9. Access Uz Pub.

  atejot nost no pupiem, lietas kkā nekustās priekšu. Visi laikam vēl pilsētas svētkus svin pa kaktiem.
 10. Access Uz Pub.

  kopš strādāju par masieri, nerd rage nomests mala. Daudzie pupi darba laikā nomāc visas dusmas. lai gan darbs baigi spiež uz nerviem ja strādā 15-20 h dienā. Un es nerunaju tgd vairs par masāžām. Alfa ir bijis viens no tiem kas ir redzējis kā gign komūnai mainoties mainījās mana attieksme pret visu.
 11. Access Uz Pub.

  Neesmu runājis ne ar vienu, tik cik ar nikno pa skype un viņs tik pasmējās par taviem komentāriem. Teicās ka negrib nemaz nākt murgot. Kurā brīdī tu redzēji mani ar vārdiem - Es būšu labs, vai aktīvs? Mana attieksme jau ir pateikta ar manu aktivitāti serverī kopš visādiem dūžiem sadalīja acesus. Runājot par adminiem un čomiem. Vienīgais kuru uzskatu par draugu šeit ir niknais. Ar kuru arī dzīvē esmu kontaktējies. Pārējie ir vnk tēli iekš css kurus dzīvē neesmu saticis un nedomāju ka satikšu. Kā jau katrā online portālā / spēlē vai kur citur, cilvēki ar kuriem esmu sapazinies laika gaitā. Tas ka tu esi piders un nevienam nepatīc mani nesatrauc.
 12. Access Uz Pub.

  nu kas notiek?
 13. Access Uz Pub.

  Lielākie dūži ir runājuši ko nu es vairs pretošos. MAn accesu nevajag lai būtu tgd stāvu augstāk, bet gan jau pakontrolētu notiekošo, kad jūsu augstības pa ķīniešu maukām slidinās. ja nu tu sēdi tikai pagātnē, tad ko nu vairs piebilst. Tu esi antikvariāts. @ tvix -- Es spēlēju maz tgd, jo man laika nav spēlēt, esmu serverī reti ko pēc maniem statiem var nolasīt. Bet tiko kā sāksies augusts/septembris, man laika būs vairāk. Redzu es daudz, dzirdu es daudz, un noslēpties arī es māku. Jo retāk redzēsiet mani online, jo retāk kāds par mani aizdomāsies.
 14. Access Uz Pub.

  Suns tika kļūdaini piemests, piemirsu, rakstot, nodzēst jo darīju blakus lietas. Kāda pašlaik starpība cik bieži spēlēju ? Kamēr man sezona, tikmēr spēlēju un spēlēšu maz. otrām kārtām.. Tu sēdi pie pc un runā par spēli. es nepiesakos uz politiņa amatu lai man būtu jāsēž ar akmens seju pie tā, ka ienāku un nošauju kādu bērneli, kam acīs sarosas asaras pēc tam. Dažbrīd aizdomājos cik nožēlojami pelēka varētu būt tava dzīve. -- Tu arī jokus neproti saprast. Palasot iepriekšējos pieteikumus, šis pat mani pašu uzjautrinaja. Un kādēļ sliktākais? Jo es esmu uzkāpis tev uz varžacīm entās reizes? vai arī tādēļ, ka man mīļāks basketbols nekā futbols? Paskaidro savu viedokli sīkāk, jo zinu ka tev tas labi padodas.