• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

Mr.Aivis

Mirstīgais
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Mr.Aivis

 • Rank
  Nīkulis ar potenciālu
 • Birthday 11/04/1986

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.xgames.lv
 • Skype
  Mr.Aivis23

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Servera Reklaama

  Sveiki visi, kas šo lasa. Nākšu klajā ar lieliskiem jaunumiem. XGames.lv projektam beidzot ir atvēries samp serveris. Tas nav tāds kā visi parastie latviešu serveri. Tam ir unikāls gamemode, kurš atšķirās. Servera IP: xgames.lv:7777 Ja rodas kādi jautājumi rakstiet man vai kādam citam xgames administrātoram. Serverim šī ir pirmā diena tapēc spēlētāju skaits ir maziņš, ceru ka tieši jūs spēsiet to palielinā. Veiksmi Jums un protams tiksimies serverī.
 2. Error Cs:go serverim

  Sveiki gg lietotāji, man ir vajadzīga palīdzība no jums. Problēma ir redzama bildē Esu visu izmeginājis bet nekas nezidevās man man stāv virsu Windows server 2008, iepriekš man vis gāja pirms updatem cs;go Ceru uz atsaucību Paldies ieprieks...
 3. Sveiki Gignieši, man ir radusies neliela problēma ar Cs:go serveri vai kāds nevarētu man palīdzēt?
 4. Cs:go Update

  Sveiki Gignieši vēlos jums paprasīt padomu, kā var updeitot cs:go serveri? vai var kāds palīdzēt!
 5. Servera Reklaama

  Beidzot varu arī teikt, ka ir palaista jaunā MC servera mājaslapa, kura ir manām un citu acīm ļoti tīkama. Droši varam pievienoties un aktīvi uzsākt spēlēšanu mūsu MC serverī. Ja kāds vēl nezina kāda ir tā IP adrese, tad atgādināšu, tā ir mc.xgames.lv.Runājot par serveri, mums izdevās serveri sataisīt bez lagiem un bugiem tākā var droši spēlē. Es ceru, ka lapa jums patīk, jo dizainu mēs xgames.lv administratori ir pacentušies, lai darbs tiktu veikts pēc iespējas produktīvāk un kvalitatīvāks. Tāpēc tiekamies serveri un palīdziet mums izsisties uz augšu. Patīkamu visiem atlikušo dienas daļu.
 6. New minecraft...

  Beidzot varu arī teikt, ka ir palaista jaunā MC servera mājaslapa, kura ir manām un citu acīm ļoti tīkama. Droši varam pievienoties un aktīvi uzsākt spēlēšanu mūsu MC serverī. Ja kāds vēl nezina kāda ir tā IP adrese, tad atgādināšu, tā ir mc.xgames.lv.Runājot par serveri, mums izdevās serveri sataisīt bez lagiem un bugiem tākā var droši spēlē. Es ceru, ka lapa jums patīk, jo dizainu mēs xgames.lv administratori ir pacentušies, lai darbs tiktu veikts pēc iespējas produktīvāk un kvalitatīvāks. Tāpēc tiekamies serveri un palīdziet mums izsisties uz augšu. Patīkamu visiem atlikušo dienas daļu.
 7. Servera Reklaama

  Ir atvērties jauns counter strike 1.6 un counter strike source komūns ar nosaukumu xgames.lv Tātad sveicināti visi Gign lietotāji Mūsu jaunais projekts ir atvēries, lai izklaidētu jauniešus. Te būtu vieta kur labi pavadīt laiku un atpūsties no visa. Pašlaik gan esam sākuši veidot mājaslapu un Forumu, tāpēc viss ir tapšanas stadijā. šeit varat aplūkot mūsu webu http://xgames.lv/ Mūsu serveris strādā 99.9% Par counter-strike serveriem Xgames.lv | Public v34 - 85.254.35.33:27015 |Xgames|CSSDM|PubliC|v34 - 85.254.35.33:27014 Xgames.lv | dd2 v34 - 85.254.35.33:27016 Xgames.lv | PUB /cs - 85.254.35.33:27012 Xgames.lv cs| DD2 only - 85.254.35.33:27018 Xgames.lv | tf2 server - 85.254.35.33:27019 Xgames.lv | ZM+War3 - 85.254.35.33:27023 Protams ka visi css serveri strādā bez lagiem Laipni gaidīsim tieši tevi mūsu serveros Links uz statiem http://xgames.lv/stats/hlstats.php http://xgames.lv/pub_stats/
 8. Problema ar STEAM ID

  Paldies tev es izveidoju jaunu HLstatsx prieks 1.6 un uzliku uz ip tagad strāda vis kā nākās.
 9. Problema ar STEAM ID

  Ka man to izdarīt vari pateikt lūdzu? Problema ir šāda
 10. Problema ar STEAM ID

  Nezinu itka esu visu izmēginājis bet nekā..
 11. Problema ar STEAM ID

  Sveiki gignieši vai kāds nezina kas varētu būt par vainu, es uzliksu cs 1.6 serverim HLstatsX un ir viena problēma kā ienāk kādi 2 spēlētāji serveri man uzreiz izslēdzās ārā HLstats shortcut. Jo man serverim ir tā ka vienam nerada STEAM ID spēlētāja, ir tā ka dažiem rāda steam id un daziem nerāda steam id,ka ienak kads bez STEAM ID tā uzreiz izslēdzās ārā HLstats shortcut, un spēlētājam rāda vavle_lan_ID kas varētu būt par vainu?
 12. Sveiki gignieši man ir viena problēma man HLstatsX nerāda Accuracy man tur rāda 0% vai kāds nezina kas ir par vainu?
 13. Servera Reklaama

  Ir atvērties jauns counter strike 1.6 un counter strike source komūns ar nosaukumu xgames.lv Tātad sveicināti visi wam lietotāji Mūsu jaunais projekts ir atvēries, lai izklaidētu jauniešus. Te būtu vieta kur labi pavadīt laiku un atpūsties no visa. Pašlaik gan esam sākuši veidot mājaslapu un Forumu, tāpēc viss ir tapšanas stadijā. šeit varat aplūkot mūsu forumu http://xgames.lv/forum/ Mūsu serveris strādā 99.9% Par counter-strike serveriem Xgames.lv | Public v34 - 85.254.35.33:27015 |Xgames|CSSDM|PubliC|v34 - 85.254.35.33:27014 Xgames.lv | dd2 v34 - 85.254.35.33:27016 Xgames.lv | PUB /cs - 85.254.35.33:27012 Xgames.lv cs| DD2 only - 85.254.35.33:27018 Xgames.Lv | HNS (cs 1.6) - 85.254.35.33:27026 Xgames.lv | tf2 server - 85.254.35.33:27019 Protams ka visi css serveri strādā bez lagiem Laipni gaidīsim tieši tevi mūsu serveros Links uz statiem http://xgames.lv/stats/hlstats.php http://xgames.lv/pub_stats/
 14. Servera Reklaama

  Ir atvērties jauns counter strike 1.6 un counter strike source komūns ar nosaukumu xgames.lv Tātad sveicināti visi wam lietotāji Mūsu jaunais projekts ir atvēries, lai izklaidētu jauniešus. Te būtu vieta kur labi pavadīt laiku un atpūsties no visa. Pašlaik gan esam sākuši veidot mājaslapu un Forumu, tāpēc viss ir tapšanas stadijā. šeit varat aplūkot mūsu forumu http://xgames.lv/forum/ Mūsu serveris strādā 99.9% Par counter-strike serveriem Xgames.lv | Public v34 - 85.254.35.33:27015 |Xgames|CSSDM|PubliC|v34 - 85.254.35.33:27014 Xgames.lv | dd2 v34 - 85.254.35.33:27016 Xgames.lv | HNS CSS v34 - 85.254.35.33:27035 Xgames.lv | PUB (cs 1.6) - 85.254.35.33:27012 Xgames.Lv | HNS (cs 1.6) - 85.254.35.33:27026 Xgames.lv | tf2 server - 85.254.35.33:27019 Protams ka visi css serveri strādā bez lagiem Laipni gaidīsim tieši tevi mūsu serveros Links uz statiem http://xgames.lv/stats/hlstats.php http://xgames.lv/pub_stats/