• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

Kilgors Trauts

Mirstīgais
 • Content count

  218
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Kilgors Trauts last won the day on June 23 2014

Kilgors Trauts had the most liked content!

Community Reputation

39 Excellent

1 Follower

About Kilgors Trauts

 • Rank
  Kēkss

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Lietoti PC

  Kompis izskatās ok, baroklim gan nav norādīts modelis, tā ka grūti teikt par to. Bet pa 600 eur (iespējams ka pat lētāk) tu varētu dabūt pilnīgi jaunu datoru ar labāku i5 un tādu pašu videokarti. Tā ka vainu kaulē nost cenu vai arī, ja tev ir 550 eur kurus esi gatavs maksāt par pc, tad vienkārši nopērc par to jaunu kompi.
 2. Austiņas

  Ja gribi panākt labu skaņas izolāciju, tad jāskatās uz closed back austiņām, kas labi pieguļ galvai. Earpadu materiālam arī var būt neliela nozīme, piemēram, ādas earpadi izolēs skaņu labāk, kā velūra. Tas gan nozīmē arī to, ka ausīm netiek pievadīts gaiss un līdz ar to var sakarst un kļūt nekomfortabli. Labs variants varētu būt Kingston Hyperx Cloud - cena atkarībā no versijas 75 - 100 eur. Ērtas, sakarīga skaņas kvalitāte, līdzi nāk noņemams mikrofons. DT 990 diezvai būs labs variants, jo austiņas ir diezgan atvērtas un līdz ar to nenodrošina pārāk labu skaņas izolāciju, bet tajā cenu diapazonā (~160 eur) ir pieejamas DT 770, kurām skaņas izolācija ir laba un ja salīdzina ar Kingston tad arī kvalitāte un komforts būs augstākā līmenī. Ieteiktu gan skatīties uz 80 vai 32 omu versijām, jo priekš 250 drošvien būs nepieciešams papildus iegādāties arī pastiprinātāju. Par ~170 eur varētu dabūt Beyerdynamic Custom One Pro, kurām drošvien ir labāka skaņas izolācija, bet komforta līmenis nedaudz mazāks par DT 770. Līdzi nāk noņemams mikrofons.
 3. Austiņas

  Domāju, ka zowie inženierē peles paši, vismaz dizains ir unikāls un var redzēt, ka jaunākajos produktos ir ņemts vērā cutomer feedbacks. Ja arī tomēr tas ir ķīniešu rebrand, tad kāda starpība, ja gala produkts sanāk labs. Austiņas gan viņiem drošvien sūdi. Zowie gan vēsturiski rullīts bijusi visproblemātiskākā daļa. Jaunākajos modeļos itkā viss ir ok, bet ik pa laikam tā pat dzird, ka kādam viņš sprūst iekšā vai nereģistrējas. Bet tas, ka fk1 ir salīdzinoši cieti klikšķi ir taisnība. Pašam šobrīd ir ec2-a un strādā bez problēmām. No razer esmu lietojis gan abyssus, gan deathadder. Abām pelēm ir ļoti labs sensors, bet abām pēc aptuveni gada lietošanas sāka gļukot kreisais klikšķis, līdz stadijai, kad peles kļuva nelietojamas.
 4. Austiņas

  Jāpiekrīt, ka tas nav nekāds baigais apgrūtinājums, bet drīzāk personīgā preference, kas sakrīt ar zowie ideju par vienkāršu produktu ar fokusu uz maximālu performance bez nekā lieka. Gadījumā, ja ir interese caur softu mainīt visdažādākos peles parametrus, tad labāk izvēlēties citu peli, kā piemēram rival.
 5. Austiņas

  Uzmet aci zowie pelēm. Izvēle ir diezgan plaša - FK1, FK2, EC1-A, EC2-A un nesen iznāca vēl 3 peles no ZA sērijas. Visas peles izmanto vienu un to pašu sensoru un pa lielam atšķiras ar formu un izmēru. līdz ar to iespējams izvēlēties peli, kas labi atbilst plaukstas izmēram un satvēriena stilam. Plus zowie pelēm nevajag nekādus draiverus un softus instalēt, vienkārši spraud klāt un viss strādā.
 6. Austiņas

  Jā, tajā rakstā tieši tiki pierādīts ka no 5.1 un citiem surround sound risinājumiem cs go nav jēgas. Es tikai īsti nesaprotu, ko tu ar to gribi teikt. Vai tas kaut kādā veidā ir domāt kā pretarguments manis teiktajam, vai kā? Vai tu to rakstu izlasīji? Es nediršu, kā jau minēju iepriekš manis teiktais nav mans subjektīvais viedoklis, bet gan balstīts uz informācijas no dažādiem avotiem un cilvēku atsauksmēm. Es saprotu, ka tev personīgi nepietiek brain power lai iebrauktu šajā tematā, bet tā ir noderīga informācija, kas kādam var palīdzēt. Es nesaku - "nekādā gadījumā nepērc nevienu gaming headsetu". Taisni otrādi, saku, ka ir dažādi varianti un viss atkarīgs no individuālajām vēlmēm un vajadzībām. Atkal, man riebjas atkārtoties - izlasi manis iepriekš rakstītos postus vai to rakstu. Tur lieliski paskaidrots, kāpēc par tādu pašu cenu var atrast "hybrid sūdu", kas būs labāks par tavām top notch gaming ausīm. Pieņemu, ka tava prakse ir bijusi spēlēt csgo ar pāris gaming headsetiem. Un tu uzskati, ka tavs viedoklis ir pārāks par reāli veiktiem testiem un daudzu citu cilvēku viedokļiem un atsauksmēm, kuriem bijusi pieredze ar dažādiem gaming headsetiem un austiņu + mic kombinācijām? Tev derētu iemācīties, ka tava personīgā preference nenozīmē ka tā ir absolūta patiesība un ka visi kas domā savādāk ir lohi.
 7. Austiņas

  ok Es gribēju informēt cilvēkus, ka lielākā daļa gaming headseti ir pārcenoti un ar sliktu skaņas kvalitāti, un ka gandrīz vienmēr var atrast alternatīvas non gaming austiņas + mic ar labāku performance par to pašu cenu. Šajā sakarā ieteiktu izlasīt rakstu par skaņas optimizāciju iekš csgo: http://12bytes.org/a...nd-optimization Citējot no raksta, padomi iegādājoties austiņas priekš CS:GO: Tas ir atrunāts daudzās vietās un savus ieteikumus neesmu izrāvis no zila gaisa. Turpretim tavi pamatojumi šajā tēmā pagaidām ir bijuši: "Kilgors lohs", "šitās austiņas ir ahujena" un "nevienam nah nevajag". Lieliska argumentācija ģēnij. Kā jau teicu iepriekš, priekš daudziem tas ir pārāk liels čakars - atsevišķi austiņas un mic jāpērk un jāliek kopā, īsti arī nevar saprast kuras ausis pirkt. Nu tad jāpērk tās uz kurām rakstīts, ka paredzētas gamingam. Un ja cilvēks nopērk kādu no nedaudzajiem normālajiem gaming headsetiem tad viņš arī neko daudz nezaudē un aiztaupa sev čakaru, bet tas nenozīmē, ka tas ir vienīgais un labākais variants. Nedaudz piepūloties un pameklējot var atrasts alternatīvus variantus, kas lietošanas mērķim kalpos labāk. Līdz ar to var teikt, ka viss ir atkarīgs no individuālā cilvēka vajadzībām un vēlmēm. Tas ka tevi tas nah neintresē, nenozīmē ka nevienam citam tas nebūs noderīgi. Liekas, ka tev bail savās mazajās smadzenēs ielaist jebkādu jaunu informāciju. Piedevām tu pats neko nezinot par tēmu saki, ka man nav taisnība un izplati nepareizu informāciju. Lūdzu izdari citiem pakalpojumu un vairs neposto tēmās par audiotehniku vai par jebkādu citu datortehniku, jo kā redzams tev galīgi nav ne jausmas par ko tu runā.
 8. Austiņas

  Lūdzu nestāsti cilvēkiem muļķības. Gandrīz visi gaming headseti ir closed back, kas nozīmē to, ka tiem ir mazāks soundstage nekā open back austiņām un arī tendence uz izteiktāku basu. Priekš CS:GO jo lielāks soundstage jo labāk. Protams, ka tās austiņas nevar salidzināt ar 150eur + steelseries, bet priekš price/performance viņas ir labas un būs labākas kā lielākā daļa gaming headseti. Mikrofons nav nekur jālīmē viņš vienkārši piespraužas pie vada. Vienīgā problēma ir, ja tu lieto voice activitty, jo tas mic reaģēs uz vissīkāko skaņu. Tam es patiesībā piekrītu. Ja galīgi negribas čakarēties, bet vajag kaut ko, kas vienkārši strādātu un būtu gana labs, tad ņem kādu no augstāk minētajiem gaming headsetiem un dzīvo laimīgs.
 9. Austiņas

  Lielākā daļa gaming headseti ir sūdīgas austiņas + sūdīgs mikrofons par nepieņemami augstu cenu, jo ražotāji acīmredzot tērē vairāk naudas mārketingam un smukai kastei nekā pašām austiņām. Lai gan Siberia v2 skan samērā normāli, par to pašu cenu vai nedaudz piemaksājot ir atrodami labāki varianti. Par ~50 eur var nopirkt Sennheiser HD-429 vai Takstar HI-2050, kas skanēs labāk kā jebkurš gaming headsets. Priekš mikrofona piemet klāt Zalman zm-mic1 par 7 eur. Ja tomēr tev obligāti vajag gaming austiņas, tad par 75 eur var dabūt HyperX Cloud. Plus ieteiktu noskatīties šo video: https://www.youtube....h?v=3fD-M1F6L4g
 10. Savākašanās

  Vajag taisīt eventus steam grupā, savādāk neviens nezin ka te kaut kas notiek.
 11. Potenciali Krievijas draudi Baltijas valstim

  rus - https://www.youtube.com/watch?v=9vX-_hjx_go usa - https://www.youtube.com/watch?v=PT9OB909VEw plus vēl visas pārējās valstis - https://www.youtube.com/playlist?list=PLS0CO0PT_kEI_kuXdshFDigz9hcFqJIS-
 12. Potenciali Krievijas draudi Baltijas valstim

  Ja atstieps kātus, tad vietā nāks piepūšamais gumijas putins
 13. SR ir trollis?

 14. Team Fortress 2 Servera Ieteikumi.

  Jup, autojoin un team balance nestrādā. Ir arī kaut kāds gļuks ar tiem hlstats paziņojumiem čatā, kuri visu laiku nerādās un tad pēkšņi tiek parādīti vienā brīdī visi.
 15. Team Fortress 2 Servera Ieteikumi.

  Klašu limitus vispār var nemainīt. Timelimit visām mapēm 30 min. Mapes - pl_badwater, pl_upward, pl_goldrush, ctf_2fort, ctf_turbine_pro_rc1, plr_hightower, cp_dustbowl, cp_gravelpit, cp_steel, cp_badlands, cp_gullywash_final1, cp_process_final, cp_granary, koth_harvest Plugini, kas būtu jāizmanto priekš nextmap: Ar UMC var arī katrai mapei norādīt minimālo un maksimālo spēlētāju skaitu, pēc kura mapi rādīt votā. Mazās mapēs, kā turbine, varētu uzlikt maksimālo spēlētāju skaitu uz 18 un ja spēlētāju skaits serverī ir lielāks par 18, tad turbine netiek piedāvāta. Tā pat arī lielām mapēm, kā upward un badwater varētu uzlikt minimālo spēlētāju skaitu uz, piemēram, 12. Tas pa lielam arī būtu galvenais. Ja nav pārāk grūti, tad varētu priekš balansēšanas uzlikt gScramble http://forums.allied...ad.php?p=795723