• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

bacard

Game Admin
 • Content count

  850
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

bacard last won the day on October 3 2014

bacard had the most liked content!

Community Reputation

207 We like you

5 Followers

About bacard

 • Rank
  Īpašs trīcpirkstis
 • Birthday 03/07/1992

Contact Methods

 • Skype
  betonizetajs

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvia Federation
 • Interests
  Running,sexing and Team Fortress`ing.
 1. Nakts Riita Spams

  Esmu ļoti neprasmīgs. Tildes birojs labo kļūdas wordā un skype (datorā), bet google chrome labo tikai angļu valodu. Kur to var nomainīt?
 2. Kādās valstīs esam bijuši?

  Sports un projekti. Neesmu biezais!
 3. Nakts Riita Spams

  (!!!) Vai kādam ir zināms, kur šodien vai rīt (3. janvārī) var aiznest portatīvo datoru, lai dabūtu ārā no cietā diska failus? Datoru nevar ieslēgt ("We couldn`t complete the updates. Undoing changes. Don`t turn off your computer"). Nevar palaist arī ar safe mode. Cik tas ir sarežģīti un, kur to brīvdienā varētu ātri izdarīt? Būšu ļoti pateicīgs par ieteikumiem.
 4. Nakts Riita Spams

  Mikrouzņēmumā nodokļus maksā no apgrozījuma, tāpēc tur baigi nevajag iespringt uz bruto un neto, bet nu labi, tie ir 9 %. Algā darbiniekam var izmaksāt līdz 720 eiro mēnesī (tas ir uz rokas), kas sanāk kaut kādi 800 esi nopelnījis uz papīra. Ja grib izmaksāt virs 720 eiro, tad tai summai, kas ir pāri 720 ir paaugstināts nodoklis, laikam 20 %, kā arī gada beigās tiek atņemts MU statuss. No tiem nieka 9 %, ko esi samaksājis nodokļos, 65 % aiziet sociālajiem, kas ir pavisam niecīga summa, tāpēc MU bezdarbnieka pabalsts ir zems, vismaz tā vajadzētu būt. Tā ir mana teorija - piezvani un pajautā Valsts Sociālās apdrošināšanas aģentūrai, tas Tev aizņemts 5 minūtes!
 5. Baltcom

  Pazīstamais strādā LTC un ņemas ar atlaidēm. Ja kādam interesē, varu privāti iedot telefona numuru un kaut ko variet sarunāt. Pašam šobrīd pieslēgts ir 2x lētāk nekā standartcena.
 6. Nakts Riita Spams

  Runa iet par naudu, kas nav deklarēta. 24 stundās 200 izklausās ļoti par maz un 4k diennaktī ļoti par daudz, jo nu tie ir pāri pa 100k mēnesī un pelēkā ekonomika Latvijā nav tik bagāta, lai pratinātu tikai tos, kuri gadā virs 100k sastrādā! Nevaru atrast likumu. Ir kaut kāds raksts no 2014. gada, kur teikts, ka sāks pratināt tos, kuri gada laikā ieskaita vairāk nekā 6k. Šis Tom. ir jāzina.
 7. Nakts Riita Spams

  Cik daudz naudas drīkst iemaksāt bankomātā? 24 stundu laikā? Mēneša laikā? Gada laikā? lai man nepītos klāt, ka esmu bandīts.
 8. Darbs saulainajā Grieķijā , Krētas salā

  Es mazliet nesaprotu. Vai nu šeit visi ir lieli patrioti un tēvzemes mīlētāji, kas ir apsveicami, un tāpēc uzskata, ka ārzemēs jāceļ ārā vismaz 3 tūkstoši, citādāk tu esi vergs, vai arī GIGN lietotāji ir pamats Latvijas turīgajai daļai, ja reiz 700 kapeikas + minētās ekstras sauc par sūdīgu algu.
 9. Darbs saulainajā Grieķijā , Krētas salā

  Ir pazīstamie strādājuši un nav sūdzējušies. Par darba piedāvātāju neko nezinu, bet nu princips ir tāds uzticams, ja nu kāds par to pirmo reizi dzird.
 10. Nakts Riita Spams

  Pēc pagājušā gada pieredzes domāju, ka to vajadzētu darīt kādam ar moderatora iespējām. To nebūšana sagādāja daudz aizķeršanās.
 11. Nakts Riita Spams

  Peldu iela 26 (pie krastmalas) Pretī "Ala".(tas kalpo arī kā ieteikums, jo var garšīgi paēst un atmosfēriski sulīgi parunāt)
 12. Vajag palīdzību, Augsnes zinātne/Monolīti

  Tu, tas, kas pie dirsas, jāmācas ir pašiem nevis jāiegūst papīrs kā deģenerātam. Piedāvāju palīdzību. Ar karoti mutē neviens nebāzīs.
 13. Nakts Riita Spams

  * vēstule seksīgai pasniedzējai * Students: Sveiki! Nosūtu jums pāris svarīgus failus sakarā ar šī gada parādiem. Skat. pielikumā. Pasniedzēja: Paldies, saņēmu, bet kāpēc sūtiet arhīva formātā? Students: Izmērs bija par lielu. Pasniedzēja: Ko tad Jūs man sūtījāt? Students: Savu pistoli. Pasniedzēja: Sašauj mani un uzskati gadu par pabeigtu. *pif, paf, pif, paf*
 14. Vajag palīdzību, Augsnes zinātne/Monolīti

  Nu nopietni? Tik ļoti nepatīk tas, ko mācies, ka jāprasa palīdzība forumā? un varēji uzreiz iemest attēlus, lai saprastu, kas tur par lietu, varbūt pat varu palīdzēt, bet nu pašam jādara. Ir laba grāmata "Augsnes ilgtspējīga izmantošana un aizsardzība" (Nikodemus, ...). Var 2 nedēļu laikā iziet tam cauri un saprast ne tikai teoriju, bet arī izprast būtību un to izmantot praktiski. Tāpēc jau cilvēki mācās, vai ne?