• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

hariits

Game Admin
 • Content count

  190
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

hariits last won the day on September 26 2013

hariits had the most liked content!

Community Reputation

14 Good

1 Follower

About hariits

 • Rank
  Kēkss
 • Birthday 09/04/1994

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.bcgd.lv
 • Skype
  hariitslv

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga // UK

Recent Profile Visitors

2474 profile views
 1. Atjaunot?

  Atjaunoju tēmu. Kāds var pateikt kāpēc spēlētāji pazuda? Kādreiz visu dienu turējās full serveris. Kas notika? Un kā dabūt pie dzīvības? un vispār gignam vajag atjaunot visu. Majaslapu, forumu, serverus un slavu. Ticu ka to var izdarīt.
 2. Atjaunot?

  TF2 ir jau dzīvs. Ļoti daudzi vēl spēlē viņu. Manuprāt, visi jaunie update, modi, strange, skini uztur vēl pie dzīvības, jo ir kaut kas jauns. Drīzumā arī jābūt lielajam Pyro update, ko diezgan daudzi gaida. Protams, CSGO diezgan pabojāja dzīvi TF2, bet nav jau arī nemaz tik traki. Ko kāds no GIGN galvenajiem saka? (ne tikai TF2 čaļiem) Vai GIGNs iet uz padibeni un visam ir atmests ar roku? Skumji.
 3. Atjaunot?

  Sakumā jau laikam vajadzētu salabot vispār serverus, updeitot, salabot mājaslapā visus status. Tas jau arī viens no iemesliem, kāpēc cilvēki nespēlē. Cik noprotu, tad arī visi counter-strike serveri ir tukši visu laiku?
 4. Atjaunot?

  Sveiciens visiem! Ir pagājis krietns laiciņš kopš GIGNs ir pazaudējis savu slavu kā fantastisks Public serveris. Mūsdienās visi serveri ir balstīti uz vienu mapi (piem. only dustbowl vai badlands) un spēlējošajiem spēlētājiem nav balsstiesību izvēlēties nākamo mapi. Vai arī populāri tagad ir nestandarta serveri kā kaut kādi zombiji vai robotu kaujas. Pirms, reāli, kāda gada, pārdevu visu savu backpacku par lielu summu, pēdējais, kas palika bija mediķa labs unusuals, kuru beigās man izkrāpa, pateicoties kaut kādai kontu dublēšanai, kad ar savu starpnieku sanāk ieberzties. Sikāk par to te var atrast - Topiks ! Tagad jau ir pagājuši kādi 5 mēneši kopš atsāku pa nopietno (for fun) spēlēt un TF2 ir izmainījies līdz nepazīšanai. Cenas ir drastiskas palikušas. Parādījušies visādi nejēdzīgi skini (pārmantots no CS:GO), gandrīz nekur treida saitos nav iespējams iegādāties klasisku strange ieroci, jo pārsvarā visi ir upgreidoti uz killstrīkiem, sheeniem un citām dārgām nejēdzībām. Tā arī treida saitos neatradu, nācās iepirkties Marketā. Es pat biju šoka, ka Bills maksā ap 1,5 keys un buds - BUDS - tikai ap 2 keys. Nesaprotu, kas noticis ar cenam TF2. Tātad, pie lietas. Esmu nolēmis JEBKĀDĀ veidā palīdzēt GIGN TF2 komandai atjaunot slavu. Varbūt dažiem zināms, ka nodarbojos ar web dizainiem un reklāmām. Varu nosponsorēt kādu reklāmu. Varu finansiāli palīdzēt, ja ir nepieciešamība. Varu mēģināt iegūt spēlētajus, atrast viņus utt. Mēģināšu jebkādā veidā palīdzēt. Kaut vai rīkojot eventus (bet tas būtu pagrūti, jo dzīvoju -2h atpakaļ pēc LV laika un darbs praktiski ir visu nedēļu no rīta līdz naktij, bet brīvdienās gan var izveidot). Ja GIGN TF2 administrācijai ir vēlme atgriezties apritē, tad uzrakstiet man PM vai sazinieties ar mani caur Steam (id: haris22) un kaut ko izdomāsim. Varbūt LV TF2 ir glužī miris, bet es ticu, ka ir bariņš ar LV spelētajiem, kas grib spēlēt LV serverī. Pasaulē TF2 galīgi nav miris tikai pilns ar Free-2-play playeriem parādās. Gaidu no citiem vecajiem spēlētājiem idejas kā arī, protams, uzklausīsim jaunos spēlētājus. Kā arī meklēju cilvēkus, kas man spētu palīdzēt. Visu cieņu un vēlot visiem jauku dienu un darba nedēļu, hariits
 5. Appisiens ..

  Mums kkā ar +/- sanāca, ka viņš (ķipa "es") rakstīja kko latviski un +/- uzķērās. Gadās. Iespējams, ka translate izmantoja, tāpēc arī nepiefiksēja kkā to.
 6. Appisiens ..

  Brīdinu treidotājus!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tagad modē ir šāda scamošana. Es ar spēlētāju +/- tikām appisti. Process kā tas notiek: http://forums.backpack.tf/index.php?/topic/10772-that-friend-of-your-trust-as-middleman-scam-meth0d/ Zaudēju - Unusual Purple Energy Gatsby (~3 buds) +/- zaudēja Clean Voodoo Juju 2010 (~ 12 keys) Spēlētājs +/- ir īsts un lāga vecis, kompensēja zaudējumus un atdeva no sava inventorija Strange gunslinger, strange pan un strange pda. Visu cieņu un respekts tev!!!! Paldies.
 7. Cik prasi par cs:s + cs 1.6 giftiem ? Patreiz steam sotrā Cs:S - 4.99 eur cs 1.6 - 2,74 eur
 8. nevajag vairs, paldies slēdzat ciet
 9. Ideāli, liels paldies tev! Es neesmu no LU un nezinu kā bija citus gadus. Esmu arī pieteikts kā viens no tiesnešiem, bet man plāni mainījās un es meklēju aizvietotājus. Tāpēc lūdzu, palīdziet atrast cilvēkus un lieciet zvanīt uz to numuru!
 10. Pastāv ļoti liela iespēja (teiksim 85%), ka būs, jo bez tā tač nevar notikt jēdzīgas sporta spēles...
 11. Lieta tāda, ka ir vajadzīgi 2-3 cilvēki, kas palīdzētu tiesāt dažādas sporta spēles. Futbols, strītbols, volejbols utt. Sporta spēles notiks Upeslejā (pie Ulbrokas), 2 dienas. Sestdien un svētdien. Vajadzīgi cilvēki steidzami. Tiesnešiem tiek apmaksāts ceļš (rīt (23.05.2014), vakarā izbrauc autobuss) turp un atpakaļ, ēdināšana, gulēšana. Iespējams, ka arī alkohols būs par brīvu. Lūdzu, steidzami meklēju cilvēkus šim pasākumam. Nekas sarežģīts, nav jābūt nekādam tur pro tiesnesim, vnk jāuzrauga lietas.
 12. CS:GO Slots

  Paldies AmE, tagad pazaudēju euro ... tf2 slotu tāpat nevajag, jo tur tautas vispār vairs nav ...
 13. Labdien, lieta tāda, ka vakar GIGN čatā rakstīju vai pasūtot ķipa TF2 reg nicku, tas strādās arī uz CS:GO. Es saņēmu apstiprinošu atbildi uz to, ka jāreģistrē steam id un būs reģistrēts slots, un serverī varēs tikt mierīgi ... speciāli pasūtīju, gāju mēģināt - netieku. Kas par problēmu? Varbūt ir kā savādāk jāiet serverī, lai strādātu? Vai varbūt vispār nevar nemaz reģistrēt slotu? Gaidu atbildi, Ar cieņu, hariits
 14. Kur pazuda cilveki

  Vakaros kaut kā sarosās tauta. Prieks, par to
 15. Kur pazuda cilveki

  Viņš vispār tukšs tagad stāv. Gribu ieiet, bet jau 2ro vai 3šo dienui stāv galīgi nekāds ... :/