• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

Cillit BanG

Mirstīgais
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Cillit BanG

 • Rank
  Nūbiņš
 • Birthday 06/21/1995

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Servera Reklaama

  Labdien visiem! Nē, šis nav "dežavū", reklāma, tiešām kādam jau ir redzēta. Personīgi šādus rakstus veidoju nelabprāt, bet riskēšu un cerēšu, ka netikšu nolīdzināts līdz ar zemi Neliels ievadraksts par 117 dienas jaunu Gaming projektu - HART.LV (zinu visas atskaņas, vari netērēt laiku, neko jaunu nepateiksi ) HART. LV ir spēļu serveru projekts, ar tendenci pārsteigt un pasniegt ko jaunu. Daudzi noteikti domā - hmm, CS, ko tur vēl jaunu var izdomāt? Izdomas netrūkst un laika gaitā parādās zili brīnumi, piemēram, Mūsu deathrun serverī dr.hart.lv Ir daudz neredzētu iespēju. Piemēram nekad nav kaitinājis, ka ir dzīvība, bet nav jēgas to lietot jo visi jau ir kartes otrā galā? Checkpoints dod iespēju atdzimt pie pēdējā sasniegtā kontrolpunkta! Kaitina visi "point shop" jo punktus ir nereāli dabūt? Mēs serveros spēlējošos atalgojam ar punktiem vien par to, ka tie spēlē pie mums un punkti pieskaitās ik pēc minūtes (/tshop)! Tev lago? Pamēģini /invis atšķirībā no citiem serveriem, tas nenoslēps pretinieku un piedāvās noslēpt arī kontrolpunktus, ja tie pārāk samazina tavu fps! Serveris ir tulkojams. Ar /lang vari pārslēgties starp latviešu un angļu valodu! Lietojam arī visiem ierasto /drshop Vēlies ziedot kādam savu dzīvību? /transfer komanda palīdzēs! Zināji, ka mūsu serverī terorista kili ar lamatām skaitās? Un kā vēl skaitās! Un ir vēl citas iespējas. Varbūt ne tik grandiozas, bet tomēr, arī tās ir apskates vērtas! Arī jailbreak serveris neatpaliek jb.hart.lv:27016, tajā ir tādas iespējas kā Pašveidots un unikāls Simon menu (/sm) Simon menu iekļauj tādas "def" lietas, kā FreeDay došana un kameru atvēršana un ne tik ierastas lietas, ka iespēju organizēt sporta spēles komandās, spray konkursus un citas lietas, ja vien Saimona izdoma ļauj efektīvi izmantot dotās iespējas. Pagaidām Jailbreak serveris ir piezemēts, bet ar laiku ir plānots realizēt milzu lietas! Lasot šo superīgo aprakstu Tev noteikti atkārās žoklis (vai arī, nē, neesmu pārāk sacerējies par to) un radās jautājums - tad "kakova hrena" pēc tur viss ir izmiris??! Pamirums arī ir iemesls kāpēc top šis raksts. Noteikti liela daļa ir dzirdējusi runas, ka SIE DEHOST hostings negaidīti pārtrauca savu pakalpojumu sniegšanu... njā, biju viņu klients. Nācās mainīt hostingu un nelielā oftime laika un jauno servera IP dēļ HART principā ir kā no jauna atvēries projkets, par kuru vairs neviens nezina Varētu padomāt, ka tika mainīts nosaukums un viss pārējais ko vien var nomainīt. Ceru, ka drīz atkal viss būs vecajās sliedēs! Gaidu ikvienu mājaslapā - HART.LV un serveros dr.hart.lv, jb.hart.lv:27016 Paldies, ka izlasīji šo, paldies, ja ienāci un devi šim projektam iespēju!
 2. Mana karte - deathrun_FlipFloodz

  Tas ir func_illusinary, pats zinu par func_water lagiem.... Man neradās nepieciešamība pēc ļoti daudziem gaismas avotiem... un ja pavēro, var redzēt atsevišķus light entitijus pie dažām no lamatām.. Runājot par noskaņu.. es pat nezinu kā komentēt, vismaz nav urīndzeltena krāsa, kā tas ir daudzās internetā atrodamās kartēs Kā jau teicu, to uzstādīt nav iespējams, lai tas netraucētu spēles gaitai.. tas ūdens ceļas un laižas ar vienu un to pašu ātrumu.. līdz ar to sanāk, ka visi nokrīt.. un nākamajā raundā ūdens vēl ir pāri galvai.... Protams, ja palauzītu galvu varētu izdomāt kādu alternatīvu, bet tas lai paliek nākotnei. Iespējams func_train kaut kas jāsabīda Teikšu atklāti... tas formas bieži veido dažādus gļukus, it īpaši uz lamatām, tāpēc nolēmu no tām izvairīties, bet paturēšu šo prātā Un nobeigumā, paldies par kritisko skatījumu tagad būs pie kā piedomāt
 3. Sveiki visiem, kas šo lasa. Sākšu ar to, ka man nerādās ne citi topiki, ne subsadaļas (ja tādas ir) šajā sadaļā. Tāpēc iztiksim bez ļauniem, naidu kurinošiem ierakstiem, ja ir nepiemērota sadaļa, vai, kas tamlīdzīgs. Ievads... Ar VHE kaut ko sāku darīt pirms gada (iespējams, pat senāk). Protams, pa šo laiku neesmu izveidojis neko ievērības cienīgu. Kā saka "pirmie kucēni jāslīcina" Un tā... "slīcinot kucēnus" apguvu daudzas karšu veidošanas nianses un nu, esmu izveidojis karti, kuru nav kauns izrādīt plašākai auditorijai Mods (nezinātājiem) Karte ir veidota "Deathrun" modam, kurā CT (a.k.a zilie) skrien pa trasi, kas ir pilna ar dažādiem šķēršļiem. To mērķis ir sasniegt trases galu un tikt pie T (a.k.a badboy), kurš aktivizējot dažādas lamatas apgrūtina CT mērķa sasniegšanu. Par karti... Karti veidoju klasiskā deathrun karšu stilā, t.i - "kastē", kurā no apakšas ir jātiek uz augšu. Protams, šāds kartes izkārtojums ir neizdevīgs fps ziņā, tāpēc veidojot karti nepārcentos ar liekām detaļām un, manuprāt, man izdevās sasniegt optimālo līmeni šajā ziņā. Kartes tēma, kā jau pēc nosaukuma var spriest ir plūdi (diemžēl neizdevās sasniegt kāpjošu ūdens līmeni, kas neradītu apgrūtinājumus spēles laikā ), kurus izraisa lietavas. Aptuveni apokalipses tēma, tāpēc arī apgaismojumu izdomāju likt dramatiski sarkanu.. bet rodas aizdomas, ka vajadzēja mazāku gaismas intensitāti ^.^ Sarežģītības līmenis - Viegls Tā... par pieejamajām opcijām... (mans "prieks un lepnums" entitiju likšanas ziņā) - CT spawnā raunda sākumā noraustas un lēnām iedegas gaismas - Kartes beigās ir bhop kluči, kas darbojas ar func_wall_toggle (it kā nekas īpašs, bet man patīk ) - Kartes beigās ir iespējams izvēlēties dueli pret terroristu (ar AK47 vai knife kartē esošajās arēnās) - Terrorista spawnā ir strādājošs lifts, kas ļauj viegli pārvietoties uz jebkuru iepriekš izvēlētu stāvu. Screeni: Download (no gamebanana.com) http://cs.gamebanana...download/173273 Paldies, ka izlasīji! Ja ir kādas neskaidrības droši sazinies ar mani privāti forumā.