• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

example

Mirstīgais
 • Content count

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

example last won the day on August 14 2013

example had the most liked content!

Community Reputation

34 Excellent

1 Follower

About example

 • Rank
  Geks
 • Birthday 08/18/1992

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latgola
 • Interests
  Music, Movies, Sports, Computer Games
 1. Trade Topiks

  Ir 100+ keyi, 1 keya cena 1.30(!) euro. seb/swed
 2. Pārdodu Mann Co. Supply Crate Keys.

  okey, pārdevu 250 keyus. ir 100+ keyi, 1 keya cena 1.30(!) euro. seb/swed
 3. Pārdodu Mann Co. Supply Crate Keys.

  braukšu pie tevis
 4. Pārdodu TF2 keyus par reālu naudu. 1 keya cena = 1Ls Ir 150+ keji. SEB/Swedbank. Ir konti abās bankās. Pievienojiet mani stīmā, ja ir interese: http://steamcommunity.com/id/atomiclepro/
 5. Plz help

  pievieno mani steamā http://steamcommunity.com/id/atomiclepro/
 6. Plz help

  windows xp vai win7?
 7. Peles problēma

  Protams, ka tu neko nepamanīsi un viss tev liksies ideāli. Vaina, visticamāk, ir kaut kur pie pašas peles nevis USB. Parasti logitech pelēm ir šī problēma, nezināju, ka steelseries pelēm arī tā notiek. Bet nu nekas, ja jau pele ir nopirkta pirms pāris mēnešiem, tad jau garantija ir saglabājusies. Paloki vadu pie pašas peles, īpaši tajās vietās kur vads ir salocīts un paklausies vai ir tā disconect skaņa. Vaina var būt arī USB portā, bet tas tā, nav gluži baigi ticami. Aiznes peli uz veikalu, pasaki ka viņa nestrādā, ja tu ņēmi peli normāla veikalā, tad, visticamāk, tev iedos jaunu, tikai izliecies par muļķi un nesaki neko par vadu. Ja šī herņa nesanāks vajadzēs saīsināt vadu un pievienot kontaktus no jauna. Un dieva dēļ neperciet tās steelseries peles . Viņas ir lētas n shit, bet viņu sensori un build quality nav labi. Vienīgais kas kaut cik ir normāls steelseries ir viņu mousepadi.
 8. Peles problēma

  pārbaudi vadu
 9. HUD`s

  uzliec KBNHUD, mosh patiks. man ir nedaudz editots ar yellow damage numberiem http://www.youtube.com/watch?v=EtHG_-6JmkI
 10. Competitive TF2 Intro #2

  Komandas bilde http://steamcommunit...s/?id=171183656
 11. Competitive TF2 Intro #2

  Viņš ir inactive, vnk tas ir vecais skrīnšots.
 12. Competitive TF2 Intro #2

  Nospēlēt sezonu līdz galam.
 13. Competitive TF2 Intro #2

  Čau, Mans iepriekšējais raksts bija par 6v6 un competitive TF2 kopumā, ja neesi to izlasījis, vari izdarīt to tagad, spiežot uz šo Linku. Šodien mēs parunāsim par 9v9, kuru competitive playeri sauc par hailanderi. Šis raksts ir domāts tiem, kuri grib saprast šī formāta būtību, atrast komandu un piedalīties dažādos eiropas un pasaules mēroga turnīros. Šīs TF2 spēles režīms ir ļoti vienkāršs un ļoti labi saprotams pub playeriem, kuri nekad nav spēlējuši competitive TF2. Hailanderī tiek izmantotas visas 9 klases, kas ir mūsu iemīļotajā spēlē. Šis ir izcils spēles režīms, lai sāktu spēlēt competitive TF2 un lai varētu pārbaudīt savas iemaņas, kuras Tu ieguvi spēlējot public serveros. Komandas sastāvs izksatās ļoti vienkārši: 1 Skauts 1 Sollijs 1 Pairo 1 Demo 1 Hevijs 1 Inženieris 1 Mediķis 1 Snaiperis 1 Spiegs Tu varēsi spēlēt savas iemīļotās kartes, kuras tev patīk spēlēt pubā, jo 9v9 spēles notiek uz 5CP(cp_granary, cp_gulywash), AD(cp_gravelpit,cp_steel), KOTH(koth_viaduct,koth_lakeside) un PL tipa kartēm(pl_badwater, pl_upward). Tie ir tikai piemēri, jo spēlētas tiek daudz vairāk kartes. Runājot par ieročiem, tad hailanderī gandrīz visi ieroči ir atļauti, tāpēc hailanderis tik ļoti patīk puberiem <3. Daži no ieročiem, tomēr, ir aizliegti, tas izskaidrojams ar to, ka daži no viņiem ir pārāk overpowered vai arī ieročiem ir kaut kādi bugi, jo Valvei patīk likt spēlē visu, kas pagadās. Aizliegtie ieroči: High-Five Taunt Bombinomicon Bootie Time Jingle Belt Enforcer Holiday Punch Pomson Phlogistinator Vita-Saw Cleaner’s Carbine Pretty Boy’s Pocket Pistol Red-Tape Recorder Huo-Long Heater Darwin’s Danger Shield Tā izskatās scoreboards spēlējot hailanderi Hailanderis plašāku sabiedrības uzmanību ieguva 2010. gada rudenī, kad ETF2L paziņoja par pirmo lielo 9v9 turnīru. Pieteicās vairāk nekā 800 komandu no visas pasaules, kopumā turnīrā piedalījās vairāk nekā 10 000 spēletāju(!). Turnīrs ilga daudzus mēnešus un par turnīra uzvarētājiem kļuva eiropas komanda SNSD , kura finālā spēja pieveikt somu komandu colony. Kopš tā laika ETF2L, divu gadu laikā ir aizvadījusi 4 9v9 sezonas, no kurām 3, ir uzvarējusi SNSD. Video, kuru uztaisīja slavenais angļu mūvijmeikers CUBE, parādot ETF2L pirmā kausa top8 komandu labākos momentus. http://www.youtube.com/watch?v=NWrZVybyiU4 Te būs daži Youtube video, kuros redzamas ļoti labas 9v9 spēles: Link Link ETF2L nav vienīgā līga, kura rīko 9v9 turnīrus. Amerikāņu līga UGC ir atvērusi durvis Eiropai un jau vairākus gadus rīko TF2 turnīrus. Runājot par UGC un ETF2L, tad abas šis līgas cieši sadarbojas ar Valve un katra turnīra beigās visas komandas tiek apbalvotas ar medaļām. Tagad, kad esi nedaudz uzzinājis par hailanderi Tu noteikti gribi uzzināt kur to var izmēģināt. Ja nekad neesi spēlējis šo spēles režīmu, tad iesaku TF2Lobby.com. Tur tu varēsi iemācīties elementāras lietas un saprast 9v9 spēles būtību. Spiežam uz šo linku, ielogojamies caur steamu un tad pievienojamies 18-slotu lobijam, ja izvēlēsies 12-slotu lobiju, tas būs 6x6 un, paņemot tur tādas klases kā pairo vai inženieris, Tu tiksi izsmiets, bet pēc tam arī izkikots, tāpēc esi uzmanīgs! Kad pienāks laiks un Tu būsi gatavs kaut kam vairākam, Tev būs obligāti jānovelk šī programma, lai sazinātos ar saviem komandas biedriem. Link Spēlēt mixus Tu varēsi ar šīs steam grupas starpniecību. Ja Tev jau ir komanda un jums vajag uzspēlēt clan waru tad pretiniekus, visvieglāk, ir atrast šajā steam grupā. Ok, tagad nedaudz parunāsim par katras klases lomu 9v9 spēlē. Skauts Skauta galvenais uzdevums ir stumt ratus payload tipa kartēs un ieņemt punktus 5cp un koth tipa kartēs. Dažos momentos ir lietderīgi palīdzēt savas komandas mediķim sakrāt ūberu ar Boston Bashera palīdzību, kā arī turēt flankus un mēģināt ieiet pretiniekam mugurā, ja punktu capture nav iespējams. Sollijs Sollijam jādara viss melnais darbs. Jātur flanks, jāiznīcina pretinieku sentry, kad viņa komanda uzbrūk, vislabāk tas izdarāms ar Direct Hita palīdzību, jāmēģina nosist pretinieku mediķi, kā arī jāiepļaukā sava komanda raunda sākumā ar Disciplinary Action, lai viņi varētu ātri nokļūt līdz vidum. Pairo Pairo galvenais uzdevums ir dedzināt spiegus(spychekot), jāaizsargā komandas combo no spiega uzbrukumiem, kā arī jāmāk spiest mouse2, lai vajadzības gadījumā reflektot visu spamu(raķetes, paipus, stikijus) un arī pretinieku ūberus. Visu laiku jāatrodās komandas combo tuvumā kā arī jāaizsargā inženiera būves no spiega, tur labi noder uzvilkt The Homewrecker. Demo Demomena galvenais uzdevums ir taisīt damage kad tas ir nepieciešams komandaiun, vajadzības gadījumā, lekt pretinieku mediķim virsū(ja viņiem ir uber advantage), mēginot izforsot viņu, vai labāk - nosist. Noder tādi melee ieroči kā Ullapool Caber, lai nosistu/izforsot pretinieku, vai arī The Pain train, lai varētu ieņemt kontrolpunktus 2x ātrāk. Hevijs Hevijs ir liels resns gaļas gabals, kurš aizsargā mediķi no visiem kas lec viņam virsū(sollijs, demo) un lien viņam klāt(spiegs, skauts). Hevijam daudz jārunā un jāvada komanda, it īpaši jākoordinē komandas combo. Izdevīgi lietot Sandvich un arī Gloves of Runnins Urgently Inženieris Inženierim jāzin visi sentriju, teleportu un dispenseru spoti katrā kartē. Tieši no inženiera ir atkārīgs, galvenokārt, komandas sniegums aizsardzībā un arī jebkurā citā kartē. Protams, komanda var izvilkt arī pateicoties citu klašu pefektajai spēle, bet spēlējot ar labu inženieri ir daudz vieglāk to izdarīt .KOTH un 5CP tipa kartēs izdevīgi paņemt mini sentriju, ka arī Wrangleri, neatkarīgi no kartes tipa. Mediķis ​Cilvēks ar dzelzs nerviem un pautiem (Don't get me wrong) Labs mediķis māk ne tikai hīlot, bet arī dod informāciju par sava un pretinieka ūbera stāvokli, kā arī, dažās komandās, tieši mediķi diriģē komandas spēli. Spēlēt mediķi ir liels izaicinājums, jo visi 9 pretinieku komandas locekli mēgina tevi nosist un tieši Tu, nevis kāds cits, esi viņu galvenais mērķis. Novācot tevi, viņu komandai būs liels advantage, ne tikai ubercharge un hīlu ziņā, bet arī tīri psiholoģiski. Snaiperis Galvenais uzdevums ir spēt neitralizēt pretinieku snaiperis un brīdī kad viņš ir miris mēģināt novākt kādu no key klasēm. Labs snaiperis, kurš māk labi klikšķināt pa galvām - ir liels ierocis un ir gandrīz neapturams. Labs snaiperis spēj izlemt spēles rezultātu vienātnē, ar nosacījumu, ka viņu komandas biedri nav fucking bad. Spiegs Spiegam jādod info un ir daudz jārunā. Jādod info par pretinieku mediķa medi gunu, ūber procentiem, pretinieku inženiera sentry pozīciju un citu klašu ieročiem. Kā arī spiegam jāmēgina novākt pretinieku key klases - meds, demo, hevijs, snaiperis un arī inženieri ar visām viņa būvēm. Šodienai, laikam, pietiks. Nākamo rakstu centīšos uzrakstīt kaut kad vēlāk, un tas būs par game settingiem un dažādām fīčām kuras vajadzīgas sākot spēlēt competitive TF2.
 14. AMERICA VS EUROPE: A TF2 DOCUMENTARY

  Maiks spēlē stabili un viņš ir labāks par amerikāņu soldieriem(lanski un taggu),taggs ir komandas vājais posms, bet iepriekšējā lanā viņš tašija, tas gan. Redzēsim ka HRG spēlēs ESEA lanā Tas trījnieks varētu izksatīties tā, ja austrālieši nepārstegs mūs, par secību gan grūti spriest.