• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

Hawaii

Game Admin
 • Content count

  265
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Hawaii last won the day on April 12 2015

Hawaii had the most liked content!

Community Reputation

39 Excellent

About Hawaii

 • Rank
  Taiperis >.<
 • Birthday 05/19/1995

Contact Methods

 • Skype
  ricusyz

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga
 1. Nakts rīta CS:GO spams

  Okii. Džeki, paldies par informāciju. Veiksmi.
 2. Nakts rīta CS:GO spams

  Ey šāvēji ... Squeez grib atgriezties "tašītāju līgā" bet cik ienāku tā redzu tukšus serverus. Kas notiek? Domāju nopirkt PC priekš CS:GO, bet ,vai ir jēga, ja Latvijā nav serveru? Džeki?
 3. Acc @ css

  Varu nepiekrist. Adminu trūkumu neredzu, jo pēdējā laikā ir patukšs serveris! Vakaros(aktīvākajā laikā) ir vairāk spēlētju, protams arī +/- katru vakaru ir 2 admini iekšā. Dienas laikā pārsvarā es esmu iekšā, vai ielecu tikai pačekot vai viss kārtībā. Ja, gribi izlaist visu pieteikumu, tad iemet linku no vecā pieteikuma ACC. (spied EDIT nevis jaunā postā) Par tavu valodu, stipri nēesi iekritis acīs. Bet ir brīži kad /reporta vietā vienkārši palaid necenzētos uz noteikto pārkāpēju, tā vietā lai izveidotu reportu un uzliku viņam no savas puses ''MUTI'' Par tavu aktivitāti, nēesmu sajūsmā .... Esi šeit jau kādu laiku, bet aktīvi pārādījies pirms 1-2 nedēļām, vissāktīvāk tagad uzturies šeit pēdējās dienas. Esmu PRET šobrīd, Bet ja vadība noņems ACC neaktīvajiem adminiem, tad esmu par lai tev iedotu ACC. Jo šobrīd, nav liela nepieciešamība pēc tādiem. (jo ir viens aktīvais no-lifer čīteris, un random čīteri ierodas pie mums ļoti reti.) P.S Galīgi neder LIEKU lielu anti, tiku stipri provocēts no viņa puses 04.05.2015 par to ka lieku ANTI un nepiekrītu viņa domām.
 4. changes thuglife

  Zdarov ThugLuv, ... rusja ....
 5. darbs ārzemēs

  Elkor spice home : pēdējā zemā alga bija 724 neto, + neskaitot melnos darbus (pašam pieslēdzot pa sarunàtu maksu santehniku u.t.t) tīri bez tā tikai kā Zāles konsultants vidēji 700-800 eiro ja māki standarta tekstus. Ja labi runā tad vari ap 1000eiro, piemērojot darbinieka atlaidi un no tās ka pats klients Tev samaksa 50% uz rokas no atlaides summas. Ļoti labi var pelnīt Elkor. Tikai jāmāk uzvesties un runāt! Nav jābrauc prom no valsts, jo visi melnie darbinieki jau ir prom. Tagad varam veidot normālu nāciju šeit pat Latvijā. Jo darbu mums ir daudz
 6. Kā var tā?

  Vai arī mod CS.
 7. Mortal Kombat turnīrs

  Par galdu ar XboXu pasūtīšanu ir jāmaksā? Pašam ir xbox mājās, bet tur būtu interesantāk kādu hokeju uzraut, un cik pultis pieejamas vienam galdam?
 8. Par dzīvokļa signalizāciju.

  Šis ir ļoti spēcīgs, var arī ar Apsarga funkciju var arī bez! Info tur jau ir Es neizmantoju apsargu firmu, tākā vienīgi saņemu SMS, bet galvenais lai ir skaņa kas aizbiedē Nēesmu pilnīgs profiņš, tāpēc arī nevaru ieteikt kādu modeli, u.t.t Bet domu gan jau saprati, fake signalizācija ... biedēšanai. Ar ko arī narikam pietiks! Uzlīmi diemžēl nevarēšu palīdzēt, domāju ka ja nēesi kautrīgs pa kapeikām no jebkura apsarga kas sēž mašīnā var nopirkt https://www.ss.lv/msg/lv/construction/tools-and-technics/other/alarms-security-systems/bcnepl.html
 9. Mortal Kombat turnīrs

  Pirmo reizi dzirdu par šo bāru, bet vēlos apskatīt ko tad gignieši iecienījuši ... gaidu atbildi arī uz amniija atbildi, un cik ilgi parasti strādājat?
 10. Par dzīvokļa signalizāciju.

  Jā, ja privātmāja tad jā, bet tā kā viņš minēja šo
 11. Par dzīvokļa signalizāciju.

  Es dzīvoju viens, un ieliku fake signalizāciju pretī durvīm ... Tiklīdz atverās durvis ieslēdzās signalizācija, vienkārši skaņas un gaismas signalizācija, bet nav nekādīgi saistīta ar kādu apsardzes firmu. Vienīgi nepieciešams pie durvīm, ja ir balkons uzliec restes un viss darīts, gribi lai vēl vairāk baidās no tava dzīvokļa nopērc EVOR apsardzes uzlīmi uzlīmē uz durvīm un uzliec manis pieminēto skaņas/gaismas signalizāciju
 12. simoli & wallpaper meklējumos

  Es arī meklēju, bet nekas neizdodas ;( Būšu arī ļoti pateicīgs
 13. Darbs saulainajā Grieķijā , Krētas salā

  Begonija piedāvā un neapčakarē - iz dzīves! SIA NIKOS TRAVEL - iz dzīves! Vēl var saukt, kur draudzenes ir strādājušas ..... kā arī to var sarunāt kā augstskolas prakses vietu! Tieši tavi apgalvojumi, ka esi ONLY ONE in Latvia ''legit person'' ir tieši aizdomīgi! Bet neņem pierē, bet diezvai šī reklāma būs drošāka vai vilinošāka par Gadiem vecu tūrismu firmu piedāvājumiem! P.S tikai lūdzu neaizdedzies šo izlasot, lūdzu, ļoti ļoti lūdzu!
 14. Darbs saulainajā Grieķijā , Krētas salā

  Katra tūrisma firma šo piedāvā! Tākā diemžēl nēesi vienīgais!
 15. Esmu pozitīvi noskaņots par šo kandidātu, bet šā vai tā uzskatu ka adminu ir pietiekami! P.S vispirms būtu jāreģistrē nick, kā jau prasībās ir prasīts .