• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

xdboi

Mirstīgais
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About xdboi

 • Rank
  Nūbiņš
 1. GIGN shauj pakaljas oldschool style V2

  Svētdienas vakars būtu perfekti. vai pat darbadienas vakarā savākties.
 2. ATDZĪVINAM GIGN

  Vismaz viņš varētu tā kā padod ziņu, ko galu izdarīs ar gign, pardos, atdos citam vadību, vienkārši slēgs. Jo jā es tam piekrītu, ja nav laika , ko vēl uzturēt.
 3. ATDZĪVINAM GIGN

  Tāpēc jau minēju gribētu sākumā dzirdēt, ko worms saka jau viņš uztur pamiršu projektu vēl tam ir iemesls pēdējos 3 gados te aktivitāte ir smagi kritusies. Žēl, ka šeit maza atsaucība forumā pa laikam ienākot redzu cilvēkus, kuri šeit iegriežas, bet šeit nav izteikušies.
 4. ATDZĪVINAM GIGN

  Ko es gribu redzēt sakumlapā? Kaut vai, kāds no mums varētu rakstīt apskatu par notikumiem gaming, interneta pasaulē uz šo brīdi par gign jaunumiem nav jau, ko apkopot un rakstīt. Sākumā var sākt par pašsaprotamu rakstu par plāniem saistība ar gign atdzīvināšanu. Aprakstīt par smago situāciju un, ka tiek meklēti rakstu rakstītāji utt. Veidot jaunas aptaujas ar iemeslu, lai varētu saprast, kādus atjauninājumus vēlas piemēram serveriem. Skatos ir bijusi publicēta informācija par atlaidēm steam to arī derētu atjaunot. Šis viss pēc maniem ieskatiem, jancis jau to minēja. Jauna informācija jau rada iespaidu, ka te nav viss izmiris. Par serveru uzstādīšanu protams to vajag uzticēt vairāk zinošam cilvēkam. Es personīgi šajā ziņā nevaru izpalīdzēt nav tomēr lielas pieredzes nedaudz ar cs 1.6 un ar cs:go pavisam minimāli. Esmu ieslēdzis max serveri uz sava datora ar comp modu cs:go un cs 1.6 pačakarējis ar custom modi ar draugiem paspēlējis. Šo es vairāk ieteicu un nevaru iesaistīties. Kā jau es minēju ir iespējams cs:go serverim pievienot nonsteam versiju un sazināties ar warzone owneri, lai pievieno serveri master listam. Vienīgais - vajadzēs adminus . Hakeri varētu būt daudz. Protams, ja grib steamotos playerus serverī tikai vajag piedomāt kārtīgi, kādu modu izveidot. Vēl par serveriem rīkot mazus pasākumus mazliet biežāk tas varbūt izpalīdzētu ar aktivitāti serveros. Par nepieciešamo? Vajadzētu ienākt skype, ts3 vai discord savākties izspriest, ko kurš varētu darīt un tādā veidā saprastu, ko katrs varētu darīt un tad varētu labāk saprast un, kuram kādus acces sadot.
 5. Nakts Riita Spams

  go go go boi
 6. ATDZĪVINAM GIGN

  Sākumā vajadzētu sadabūt, lai worms izlasa un pasaka savu visu nostāju par man priekšlikumu par, cik man liekas šo topic ļoti maz izlasījuši nedēļas laikā vajadzētu, kaut kā visiem padot ziņu, lai atver un izlasa un varētu komanda savākties, kas varētu rīkoties!
 7. ATDZĪVINAM GIGN

  Es ar to meiģināju uzvērst, ka 1 cs go serveris ar aktivitāti var pārsist visas pārējās spēles uz šo brīdi. Es tik ienācu iekustināt šeit aktivitāti es vairāk esmu cilvēks no malas un uzturos citur, bet negribu gign redzēt slēgtu tik izpalīdzu ar idejām visi varētu pakustināt melnās šūnas un kaut kas izdotos.
 8. ATDZĪVINAM GIGN

  Es uzskatu šī tēma ir svarīga par to parunāt vajadzētu. Par, cik es gign uzturos pa laikam no 2010 apmēram protams forumā īsti neeju, bet apskatu serverus un sākumlapu un esmu izveidojis jaunu profilu šeit. Man žēl noskatīties kā gign mirst aizdomājos pēc pēdējā čata ieraksta. Generalprokurors»Tārps taču piedāvāja kādam uzņemties kko darīt, iedošot visas nepieciešamās pieejas... Tā arī visi nomīsa Es pilnīgu saprotu te visi noteikti jau ir tādā vecumā, ka te nedarīs nekā, bet jaunākiem cilvēkiem vajadzētu dot iespēju viņi pavisam loģiski uzturas spēļu portālos samērā dauzi. Varētu sākt, kādu meklēt tepat forumā nav ne jausmas protams, kurš te jaunais un ir aktīvs. Varētu uzsit aktivitāti un rakstīt rakstus sākumlapā atjaunot informāciju aptaujās un tā. Tagad par serveriem ja jau 1.6 serveri non steam tiek, kāpēc neizveidot iespēju CS:GO serverim non steam iespēju un sazināties ar warzone cs:go owner, lai pievieno gign server master list. Viņiem ir populārākais non steam launcher arī cs:go. Tas vismaz uzsistu aktivitāti cs:go serverī. Nu pašlaik vienīgais veiksmīgais pubs ir forffun. Protams varētu piedomāt par jaunu modu cs:go serverim pubos, dm serveros cilvēkus ir grūti dabūt, cik redzams gign top cs:go serveri ar aktivitāti izkonkurē citus serverus tas jau ir perspektīvs uz, ko tiekties, jo cs:go serveri sāk plaukt pašlaik. 1.6, TF2, CSS es nevaru neko ieteikt šīs spēlēs lēnām izmirst. Te ar citām spēlēm nezinu kā tomēr te viss uz valve spēlām saistīts kā arī nosaukums es piemēram iesaku rust. Vēlos gign redzēt vēl pāris gadiņus. Tas arī viss eju talāk skatīties elague. Cerams tikšu saklausīts