• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

Nak3D

Admin
 • Content count

  1564
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Nak3D

 • Rank
  Veteran
 • Birthday 01/30/1988

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.gign.lv
 • ICQ
  0
 • Skype
  Nak3Ds

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  In the middle of Zeona land

Recent Profile Visitors

10125 profile views
 1. Screenshotu topiks

  Jā, protams, tādi cilvēki pastāv, kas ir gatavi iet iekšā jebkurā laikā, bet ne jau vairākums. Es neesmu ne vienā no šīm pusēm. Pārāk daudz drāmas abās pusēs, pietam esot kādā no šīm koalīcijām, pastāv liels risks dabūt pa seju darot ikdienas lietas, kas gala rezultātā var arī neatmaksāties. Kā jau rakstīju, nesanāca būt tieši klāt, bet ja būtu, tad vienkārši maliņā pasēdētu un paskatītos kopā ar popkornu.
 2. Screenshotu topiks

  Jā, tiem, kas piedalījās pašā spēlē noteikti nebija ļoti komfortabli. Kaut gan pie cīņas ir iespējams atslēgt visas smukās animācijas un citas lietas, ka beigās tomēr ļauj paveikt to, ko tev bija jāizdara. Kas ir interesants ar EVE. Ja piemēram, ikdienā visas PVP(neliela izmēra) cīņas un citas aktivitātes notiek ar normālu ātrumu. Tad piemēram šāda apjoma cīņās, kā bija vakar, ieslēdzas tā saucamais Slow motion, jeb "Time Dilation". Tas nozīmē, ka visas darbības šajā sistēmā tiek palēninātas, atkarībā no cilvēku skaita. Piemēram: Ja parasti lai nokļūtu no punkta A līdz punktam B, nepiešamas 30 sekundes, tad pie TiDi, tas notiek 1 minūti, kaut arī visi rādītāji(ātrums, u.c.) paliek nemainīgs. Tas palīdz lai pie šāda mēroga cīņām, būtu daudz vairāk laika, lai izdomātu nākamo darbību. Kā arī protams nebūtu tik lieli lagi un slodze uz serveriem. Ja šādas darbības nebūtu, tad reaģēt šāda mēroga cīņa būtu gandrīz neiespējami un cīņa nebūtu baudāma. Kas atteicas uz Uzbrucēju Titāniem. Jā, grūti spriest kāpēc viņi neiemeta cīņā tos. Kā jau teicu, viens iemesls varētu būt tāds, ja viņi iemestu iekšā savu Titānus, tad pretinieks noteikti atkal iemest papildus Titānus un tas tikai nozīmētu, ka Uzbrucējs vai nu zaudēs savus Titānus, vai arī jāiet uz pilnu banku. Pieņemot to, ka viņiem savās mājās notiek karš ar citiem, tas būtu neapdomīgi un ļoti riskanti, jo šīs cīņas iznākums nebūtu zināms. Pietam, ja visi ietu uz pilnu banku, tas nozīmē, ka tie visi kas tur piedalās, būtu iesprūduši šajā cīņā uz vairākām dienām. Par to citadeļu ievainojamību. Jā, viedokļi dalās, citi saka, ka tādai lietai nebūtu jābūt un vienmēr, jebkurā laikā būtu iespējams iznīcināt. Savukārt otra daļa piekrīt, ka kaut kādai aizsardzībai ir jābūt, pretējā gadījumā, nav reāli aizstāvēties, jo ne vienmēr visi ir onlainā, savukārt ja ir zināms aptuvenais laiks, kad stacijas ir ievainojamas, var kaut kā sagatavoties. Pagaidām izstrādātāji ir izveidojuši šādā veidā.
 3. Screenshotu topiks

  Vakar, pēc LV laika, aptuveni, plkst. 23:00, sākās lielākā ciņā EVE Online vēsturē. Cīna par 9-4RP2 sektora Citadeli. Kopējie dati vel nav apkopoti, bet bēt neoficiālas informācijas, vienubrīd cīņas laukā vienlaicīgi(vienā vietā) piedalījās 6200 cilvēku(kosmosa kuģu). Nezinu par citām spēlēm, bet tik daudz spēlētāju vienā PVP cīņā, cik man zināms, nekad nav piedalījušies un citas spēles nemaz nepiedāvā. Notika cīņa par spēles lielāko(spēlētāju uzbūvējamo), šobrīd spēlē pieejamo, kosmosa staciju - Keepstar citadeli. Cīņu pārstāvēja lielākoties divas konkurējošās koalīcijas - Goonswarm Federation(Aizstāvošā puse) un Ziemeļu koalīcija(Uzbrūkošā puse), kur šoreiz lielākoties pārstāvēja Pandemic Horde. Cīņas mērķis bija iznīcināt Aizstāvošās puses vienu no lielākajām citadelēm, kas šobrīd atrodas ļoti taktiski labā vietā. Citadeles iznīcināšana norisinājās 3 soļos. Pēc spēles mehānikas, no sākuma tiek iznīcināts Vairogs, pēc tam Bruņas un pēdējā ir Struktūra. Pa vidu katram ir solim ir pārtraukums(aptuveni diena), kuru laikā citadele ir neievainojama. Katrai daļai ir noteikts laiks(taimeris), kura laikā ir iespējams katru no soļiem iznīcināt. Ja tiek nodrošināts pietiekošs damage pa Citadeli, tad taimeris tiek apstādināts līdz tiek iznīcināta citadele. Ja ir nepietiekošs damage, tad taimeris atkal sāk iet uz priekš un iztekot laikam - viss sākas no sākuma. Šis bija jau pēdējais solis, pēc kura citadele vai nu tiek iznīcināta, vai iestājas aptuveni 5 dienu neievainojamība. Pirmos divus soļus veiksmīgi bija izcīnījusi uzbrūkošā puse un šobrīd bija palicis vel tikai viens solis lai uzbrūkošā puse iznīcinātu citadeli. Pēc aptuvenajām aplēsēm, šajā cīņā iesaistīto kuģu summa, pārvēršos tos reālā valūtā - sastādīja vismaz 500K+ USD. Lai arī izskatījās, ka uzbrukums iet veiksmīgi, tomēr beigās Aizstāvošā puse tomēr spēja neitralizēt lielāko daļu no Uzbrūkošās puses damage un citadele tika veiksmīgi aizstāvēta. Īstenībā bija diezgan dīvaini, jo Uzbrūkošā puse neizmantoja visu sev pieejamo resursu, iespējams tāpēc, ka viņu pašu sistēma viņiem notiek karš ar citu korporāciju. Bija redzams, ka Aizstāvošā puse, cīņas otrajā pusē, iemeta nelielu daļu(~40) no sev pieejamajiem, spēles spēcīgākajiem kuģiem - Titāniem(~900 USD/gab). Uzbrūkošā puse diemžēl neveica šādu darbību un cīņā ar Titāniem nepiedalījās. Ir zināms, ka Uzbrūkošajai pusei pēc pavēles gaidīja un bija gatavi pievienoties vel aptuveni 2000 spēlētāju. Ja Uzbrūkošā puse un Aizstāvošā puse būtu pilnībā izmantojusi savu resursu, tad cīņa būtu ievilkusies uz pāris dienām un kopējās cīņas lauka summa būtu stipri virs 1milj. USD. Es pats personīgi nepiedalījos tur, jo diemžēl laiks neļāva, bet mazliet vēroju strīmu. Screenšoti ir no 2 cīņas etapa. Kopējo cīņas lauku ir grūti nofočēt, jo tas ir tik milzīgs, kas principā ja uzliek visu, tad neko vairāk par maziem punktiņiem nevar redzēt. Pirmajā screenšotā. Divi no aizstāvošās puses skaistākajiem Titāniem - "Avatari", uz citadeles fona. Otrajā screenšotā. Uzbrūkošās puses, viens no "Battleship", kas dodas citadeles virzienā.
 4. Gifi

 5. Pokemon Go

  Slinkajiem ir pieejamas arī PokemonGO Special Edition versijas, kur var skraidīt apkārt - sēžot uz vietas.
 6. Gign burzinsh 2016

  Izklausās pieņemami. Domājams, ja nekas neizmainās, mēs kā jau parasti sastādīsim tev kompāniju.
 7. Rust

  Neiesaku iet ar viņu spēlēt. Viņš apkārt skraida pliks un visiem uzmācas.
 8. GIGN shauj pakaljas oldschool style V2

  Joni, ja Jūs varētu pacelt GIGN CSGO serveri būtu super lieliski.
 9. GIGN shauj pakaljas oldschool style V2

  Kad visi iegāja mumblē, bija episki. Benciks atkal uzmeta pasākumu.
 10. http://www.gign.lv/news/341
 11. GIGN shauj pakaljas oldschool style V2

  NEVER FORGET
 12. GIGN shauj pakaljas oldschool style V2

  Šoriez neaizmirstam ieslēgt mikrafonus un skaņu.
 13. 4vs5 GeT_Right GeT_Rekt
 14. Es protams būtu ar visām rokām par, bet Valve ir paveikusi diezgan spēcīgu darbu lai privātos serverus nahrenizētu un ar to es domāju: Ranku, kas darbojās tikai Valves serverus, Misijas. Kā arī zinot wormu un to, ka viņš parasti es aizņemts, tad es esmu mazliet piekusis lūgties lai izdara to vai šo.