• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

cash^

Mirstīgais
 • Content count

  6156
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

cash^ last won the day on March 23 2017

cash^ had the most liked content!

Community Reputation

302 Mees tevi miilam !

About cash^

 • Rank
  ^^^$$$Ka-ching$$$^^^

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. Dzīvokļa iegāde Rīga

  Kandidēja vēlēšanās
 2. Nakts Riita Spams

  Lai mēs varētu tev kaut ko ieteikt, vispirms jāzina no kurienes ķersi (krasts vai laiva) un kāds ir tavs budžets. Tad jau var runāt sīkāk. Lietojami kāti un spoles sākās no 40-50eur/gab. un labi 100 - 150eur/gab. Par sevi varu pateikt, ka pirmo reizi aizbraucu aiz gara laika un uzreiz saslimu.No mānekļiem sākumā pietiks ar rotiņiem/ šūpiņiem (rotiņi rotē ap savu asi un šūpiņi šūpojās) un gumijas zivtiņām. Voblerus sākumā vari nepirkt. Kātam ir 3 rādītāji. Garums: no laivas 1.9 - 2.13m, no krasta 2.2 - 2.4m (zelta vidusceļš 2.13m), tests: cik smagu mānekli var izvadīt, t.i. sajust kā viņš strādā un kāda ir ūdenstilpnes grunts. Zelta vidusceļš 5 - 25 grami un pēdējais akcija, jeb ātrums t.i. cik daudz locās pie vienādas slodzes. Zelta vidusceļš - fast. No lētā gala kātiem varu ieteikt Salmo ražojumus (no galvas nepateikšu sērijas) un G.A.D. Fair sēriju. Par spolēm pasaki budžetu un tad arī runās konkrētāk. Neņem ar aizmugures bremzi!
 3. Gign burzinsh 2016

  Rimi Kapteiņa skidkas beidzās, Cenu klubā litrs 15 eur.
 4. Gign burzinsh 2016

  Spirits & Wine 1l - 14.99€ Un šoreiz nekādus tumšos, gaišos, bet pasākuma oficiālos ZELTA!
 5. Paraksties!

  Parakstīšos tad, kad starp veipošanu un pīpēšanu netiks likta vienādības zīme. /flameon
 6. ļoti nopietns jautājums !

  Spēlē Ingresu, īstu vīru spēli.
 7. Nakts Riita Spams

  Viss ir zajebis - nesmird; nav noguruma sajūtas; lētāk; var veipot telpās (privātīpašumā that is) vai auto pie sarkanā; ir sajūta, ka esi uzpīpējis; vafelē nevelk uz vēmienu. Pāriet uz veipu var tikai tad, ja pats to vēlās/ saņemās. Ja pazūd motivācija, tad atgriezīsies pie cīgām, kā es to izdarīju 2x. Nepērc lētos sūdus, lol nau vērc.
 8. Jautajums par Latvija laimetavam

  Nevajag meklēt sazvērestības teorijas, kur to nav. Spēļu automātu spēlētāji ir māņticīgi, kas ir primārais iemesls automātu rezervācijai. Cilvēkam jāizskrien uz brīdi un atgriežoties vēlas spēlēt konkrēto aparātu. Likumā rakstīts, ka automātiem ir jāizdod vismaz 80% no iemestās naudas, bet tur nav runas ne par 24, ne 48h.
 9. make gign great again

  Maziņās? Kāds pieminēja maziņās?
 10. Nakts Riita Spams

 11. Binārie vienādojumi!

  Smuks video
 12. Nakts Riita Spams

  Papildinājums iepriekšējam video: Incase you don't know what's happening in the middle east. President Assad ( who is bad ) is a nasty guy who got so nasty his people rebelled and the Rebels ( who are good ) started winning ( Hurrah!). But then some of the rebels turned a bit nasty and are now called Islamic State ( who are definitely bad!) and some continued to support democracy ( who are still good.) So the Americans ( who are good ) started bombing Islamic State ( who are bad ) and giving arms to the Syrian Rebels ( who are good ) so they could fight Assad ( who is still bad ) which was good. By the way, there is a breakaway state in the north run by the Kurds who want to fight IS ( which is a good thing ) but the Turkish authorities think they are bad, so we have to say they are bad whilst secretly thinking they're good and giving them guns to fight IS (which is good) but that is another matter. Getting back to Syria. So President Putin ( who is bad, cos he invaded Crimea and the Ukraine and killed lots of folks including that nice Russian man in London with polonium poisoned sushi ) has decided to back Assad ( who is still bad ) by attacking IS ( who are also bad ) which is sort of a good thing? But Putin ( still bad ) thinks the Syrian Rebels ( who are good ) are also bad, and so he bombs them too, much to the annoyance of the Americans ( who are good ) who are busy backing and arming the rebels ( who are also good). Now Iran ( who used to be bad, but now they have agreed not to build any nuclear weapons and bomb Israel are now good ) are going to provide ground troops to support Assad ( still bad ) as are the Russians ( bad ) who now have ground troops and aircraft in Syria. So a Coalition of Assad ( still bad ) Putin ( extra bad ) and the Iranians ( good, but in a bad sort of way ) are going to attack IS ( who are bad ) which is a good thing, but also the Syrian Rebels ( who are good ) which is bad. Now the British ( obviously good, except that nice Mr Corbyn in the corduroy jacket, who is probably bad ) and the Americans ( also good ) cannot attack Assad ( still bad ) for fear of upsetting Putin ( bad ) and Iran ( good / bad) and now they have to accept that Assad might not be that bad after all compared to IS ( who are super bad). So Assad ( bad ) is now probably good, being better than IS ( but let’s face it, drinking your own wee is better than IS so no real choice there ) and since Putin and Iran are also fighting IS that may now make them Good. America ( still Good ) will find it hard to arm a group of rebels being attacked by the Russians for fear of upsetting Mr Putin ( now good ) and that nice mad Ayatollah in Iran ( also Good ) and so they may be forced to say that the Rebels are now Bad, or at the very least abandon them to their fate. This will lead most of them to flee to Turkey and on to Europe or join IS ( still the only constantly bad group). To Sunni Muslims, an attack by Shia Muslims ( Assad and Iran ) backed by Russians will be seen as something of a Holy War, and the ranks of IS will now be seen by the Sunnis as the only Jihadis fighting in the Holy War and hence many Muslims will now see IS as Good ( Doh!.) Sunni Muslims will also see the lack of action by Britain and America in support of their Sunni rebel brothers as something of a betrayal ( mmm.might have a point.) and hence we will be seen as Bad. So now we have America ( now bad ) and Britain ( also bad ) providing limited support to Sunni Rebels ( bad ) many of whom are looking to IS ( Good / bad ) for support against Assad ( now good ) who, along with Iran ( also Good) and Putin ( also, now, unbelievably, Good ) are attempting to retake the country Assad used to run before all this started? So, now you fully understand everything, all your questions are answered!!!! © https://www.facebook...156194717560510
 13. Nakts Riita Spams

  Robežkontroles ieviešanu atbalstu, bet īstermiņā. Kamēr tiksim galā ar šo marazmu. Par bēgļu origin valstīm: EDIT iepriekšējie grafiki izdzēsti, šeit ticamāki dati. Tie ir oficiāla patvēruma meklētāji, par bēgļiem uz sitiena info neatradu.
 14. Nakts Riita Spams

  Latvijai un Krievijai arī ir robeža, bet vjietnamiešiem tas netraucē. Debīlie rietumi nemācās no savām kļūdām (Afganistāna, Irāka) un turpina bāzt degunu, kur tas reāli nav nepieciešams (Arābu pavasaris). Pie musulmaņiem strādā tikai totalitārisms, nevajag viņiem nekādu demokrātiju. Lai vācās naher laukā no Tuvajiem austrumiem un vairs nelien iekšā, tad arī dvieļagalvas neraus te visu gaisā/ nešaus nost. Par Sīrijas bēgļu problēmu – ar sauszemes kampaņu bez žēlastības noslaucīt ISIS no zemes virsas un varu atgriezt Asadam. Viņš skaisti, visas pasaules priekšā, nosolīsies neveikt represijas pret rebeliem un pēc tam kad prese par šo jautājumu aizmirsīs, “pa kluso” izrēķināsies ar opozīciju. Tieši tāpat kā tas notika Irākā pēc Persijas līča kara. Starp citu, labs video par situāciju Sīrijā un kas ar ko karo https://www.youtube....h?v=NKb9GVU8bHE