• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

naziic

Moderators
 • Content count

  1510
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About naziic

 • Rank
  Pogu klabeklis
 • Birthday 05/30/1992

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  California, Long Beach.

Recent Profile Visitors

6637 profile views
 1. Hokejs

  Gan jau, ka strīms būs šeit - http://livetv.ru/en/allupcomingsports/2/ + cik skatos spēles ir arī live iekš youtube, vienīgi komentētājs ar tādu nepārāk labu angļu valodu.. Grūti prognozēt, domāju tā pat kā daudzi - šogad jābūt labāk kā iepriekš. BIja doma moš totjikā uz 1x uzlik kādu divīti..
 2. Quick Windows 7 Password

  Jo, atrodoties mājās, es nevēlos paroli - nospied pogu, lai laptops slēdzas iekšā, aizej kaut kur, nāc atpakaļ ar cerībām, ka būs jau ieslēdzies, bet nē, jāvada iekšā parole un jāgaida, kamēr viss startuposies.
 3. hei! tā kā bieži brīžos, kad tiek apmeklēti pisuāri / iziets ārā uzelpot svaigu gaisu, laboratorijā sanāk atstāt savu kompi nepieskatītu, gribētos atrast kādu risinājumu, kā ātri un vienkārši var eneiblot paroli (uzklikšķinot uz shortcuta vai kaut kā tamlīdzīga windows automātiski uzstāda manam user accountam paroli). Tik pat labi uzklikšķinot uz šī shortcuta paroli var arī noņemt. Nevēlos, lai laptopam parole būtu visu laiku - bieži vien, atrodoties mājās, vari nospiest pogu, lai kompis slēdzas iekšā, tad aiziet kaut kur, un, nākot atpakaļ, atskārst, ka dators vēl nav ieslēdzies, jo ir jāievada parole.. Ir kādi ieteikumi? Cik esmu skatījies nevaru neko sakarīgu atrast, droši vien kaut kas ar reģistriem saistīts būs.
 4. Marihuānas Dekriminalizācija Latvijā.

  Interesanti cik tad daudz tiesu procesi ik gadu ir par marihuānas lietošanu / uzglabāšanu, ja tā sistēma ir tik noslogota.
 5. 18. Februārī Tev Ir Jāiet.

  Semjorka, kā Krievijā ar oligarhiem? Putinam nekas nepieder, mēnesī saņem 300$ algu, kuru bez aizspriedumiem ir gatavs atdot jebkuram kurš lūdz. Pieļauju, ka tādā gadījumā esi par SC. Ziņas pietiekami daudz skaties? Avīzi lasi? Neesi ievērojis, ka tiek piešķirti labi darījumi Ušakova un co draugiem un radiem? Viens no jaunākajiem - Rīgas Satiksme pārdod autobusus Ušakova paziņām, bet tie vēlāk tos iznomā Daugavpilij vai Rēzeknei (precīzi neatceros) ( O, te ar SC sēž ), par 3x lielāku summu. Palasi vairāk, http://www.tribine.l...rumpetaka/10309 Turklāt Tu vēl joprojām neatbildēji, kas mainīsies, kad otra valoda būs ieviesta? Pats vien saki, ka referendums ir kā aizsegs sūdiem, kuri īstenība notiek. Nu re, jo mazāka % starpība starp PAR un PRET, jo ilgāk par to diskutēs, būs tēma, kuras aizsegā ļoti labi varēs pieņemt lēmumus, kuri nav nevienam Latvijas iedzīvotājam izdevīgi. Kā arī, ja pašam prāts nepietika, lai pieļautu riska faktoru, tad nav jāvaino citi, pats vien nes atbildību par savu rīcību, pirms parakstīji līgumu par kredītu Tev bija iespēja to pārlasīt un iebilst par soda procentiem un citām lietām, ja tās neapmierināja. Patreiz vien šķiet, ka esi aplauzies aiz muļķības un tā dēļ iesi ieriebt citiem. Lūk ļoti labs raksts http://www.diena.lv/...ja-nav-13931763 ā, jā, oligarhs ir cilvēks, kuram ir piķis, ietekme politikā un ietekme presē. Vienīgais, kurš šim raksturojumam atbilda ir Lembergs, tā kā izsakies konkrētāk.
 6. Viena Valoda

  Protams, ka pret! Prieks, ka noteik kaut kāda kustība, diemžēl tehnikas trūkuma dēļ neizdevās pierunāt cilvēkus uz līdzīgu pasākumu. Lai nu kā, esmu pieteicies balsošanai pa pastu, pirmdien sūtu biļeteni atpakaļ uz vēstniecību. Neviens tā arī nespēj pateikt, par ko daudzi ir tā apvainojušies, kas viņus tā aizskar. No man pazīstamajiem krieviem tikai viens ies balsot par un tas tik tādēļ, ka viņš ir atsaldenis, pārējie ( ir tādi, kuri pat latviešu valodu nezin ) ķeksēs pret. EDIT: Žēl gan, ka Teddijs nolokoja, jo ja topiku moderētu tad var arī izveidot normālu diskusiju.
 7. Steam Dāvina Dāvanas

  Holiday Coal un -33% To coal labāk vēlāk kraftot, vai arī piedalīties izlozē? Paldies Teddy, domāju, ka atkal topiks, kur dziesmu vajag
 8. Ekonomika

  Bullet, domāju, ka viņš saprata, ka kopējās, bet prasīts ir vai mainīgās vai pastāvīgās. TFC - total fixed costs. Tātad tās ir kopējās nemainīgās / pastāvīgās izmaksas.
 9. Kurjerpasts

  DominiX, mēģini šo http://www.diamondts.lv/lv/ Ar viņiem domāju sūtīt hoķa ekipējumu atpakaļ uz LV, + viņi neskatās svaru, tikai izmēru, tā kā sabāžot tās mantas kaut kādos vakuuma maisos vai vienkārši kārtīgi salocot un sapakojot nebūs dārgi. Principā, cik esmu skatījies, manuprāt, tur ir diez gan labas cenas.
 10. Prikalīgie Gign Warn

  YOu is da man? Pameklē vecus topikus, kur ir vārni apspriesti, te Tu vienkārši centies izcelties, lai gan Tavi vārni nav nekas īpašs.
 11. Swedbank

  EEEEEEEii GB, atradi tīiiik jaunu quoti, turklāt pieļauju, ka neizproti, pat viņu. P.s Kur bildes? Aizņemts ar naudas ņemšanu ārā no bankomāta?
 12. Swedbank

 13. Swedbank

  Ja bankai būs sūdi, Spoksx, tad Zviedri uz mirkli pārtrauks darbību un Tavi vecāki varēs doties mājās tukšām rokām Zinot to, ka Tev ģimenē katram no vecākiem ir virs 100 k EUR bankā, ceru, ka nakts laikā neatnāks kāds zaglis vai žurka, kura spētu nograuzt papīru, būtu baigi traki. EDIT: Aā, jā, diez vai katram otrajam iedzīvotājam tur ir apjomīgas naudas summas noguldītas.
 14. Swedbank

  Ā, jā, par baumu izplatīšanu cietumsodu nevarēja noraut?
 15. Swedbank

  Ja cels paniku, tad jau tiešām var sūdīgi sanākt. Kamēr kāds nesāk izplatīt baumas, tikmēr viss ir ok. Nevienā bankā neglabājās tik daudz, cik reāli ir noguldīts. Sūdi sākas tad, kad kāds kaut ko izzog / nolaiž lažu, tad kāds palaiž baumu, un visi skrien un rauj, kurš vien pirmais paspēs izņemt. Turklāt garantē 100 k euro, diez vai te kādam būs vairāk.