• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

test2

Admin
 • Content count

  375
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

5 Followers

About test2

 • Rank
  BOOM HEADSHOT
 1. Nekas netiek uzspiests, kas var, kas grib tas maļ. Kādu stundu-divas pirms Siras Steam grupā pagaidu Kuršu Krīvs(test23) uztaisa paziņojumu (anouncement) "ka - tad un tad būs "Sira nr.*" un savus nosacījumus Sirai, kurus vēlams ievērot (Sira Nr.1 - nosacījumi MP7 Sculls 'skinu', taktikās daudz dominēs 'decoy' granātas), jāieraskta demo POV un jānosūta uz e-pastu - cs.go.warbands@gmail.com Kam tas viss? Tiks veidota maziņš(~2 minūtes) video materiāls ar MP7 fragiem Sculls 'skinu' + spilgtākajiem(Krīva prāt) momentiem + īss audiokomentārs (trijās valodās) (Jā tādi ir Kuršu Krīva pienākumi un priekšrocības pret vadīto Kuršu karabandu) Par dalību spēlē. 15 minūtes tiek sūtīti ielūgumi('invaiti'). Invaiti tiek sūtīti tiem kas ir online un arī tiem kas kaut ko tajā brīdī spēlē. Saglabājas princips - kas pirmais paspēj tas pirmais maļ (protams Kuršu Krīva ziņā ir izlemt kuriem sūtīs ielūgmu pirmiem, bet Kuršu Krīvs nedrīkst gaidīt kādu konkrētu spēlētāju, viņam jebkurš Kursis ir vielīdzīgs citu Kuršu vidū (negodīgas prieksŗocības radīšanapar labu atsvišķiem Kuršu karēvjiem draud ar permanentu(vismaz akaunta līmenī) Kuršu Krīva titula zaudēšanu - kas ir milzīgs negods un būtībā vienīgais veids kā sevi 'reabilitēt' Kuršu acīs ir izdarīt Virtualo sempoku (uz 5 dienām attiekties no interneta)). Ja karabandā ir kāds ar ko nevēlaties spēlēt(kaut kāda iemelsa dēļ) - nemociet sevi un citus - spēlējiet ko citu vai gaidet nākamo Kuršu Krīva ielūgumu karabandā. Kad Kuršu karabanda ir nokomplektētā sākas spēle. Kad spēle beigusies - ja visi Kuršu karabandas dalībnieki vienojas, ka spēlējam revanšam (spiež F1), ja kāds nē (vai arī pretinieki nobīstas un nevēlas spēlēt revanšu) - Sira ir beigusies! Ja spēles laikā kāds pamet spēli un viņa vietā var ielūgt tikai kādu no cs.go warbands grupas dalībniekiem. (nezinu vai cs.go tas ir iespējams, bet tad jau redzēs)
 2. Kuršu pirmā sira ir beigusies. Who first sira is over. Кто первый Сира закончилась. https://www.dropbox....al%20raid_1.jpg https://www.dropbox.com/s/xw9zi0cg731ec7q/nav%20raida.wma (test23) pagaidu Kurshu Krīva aizvietotājs - Ziņojums "Mana esošā amata pilntiesīgajam turpinātājam, kas tiks ar laiku noskaidorts" reports.
 3. Pirmā kuršu sira 21 May - test23 LV 21.05.2014 gadā no 21:30 līdz 21:45 uz spēli tiks aicināti pirmie pieci sirotāji. Tiks aicināti TIKAI tie kuri atradīsies būs cs:go warbands grupā. Ja kāds iedomājas ieskriet grupā - nospēlēt spēli un doties prom - uz grupu tādam bans permanents. Takā pirms kādu uzaicini 'uzspēlēt' apdomā kārtīgi vai pieaicinātajam būs pietiekami daudz 'pautu' te arī palikt. Ja pieci sirotāji grupā līdz 21:45 neatradīsies - sira atceļas un nenoteiktu laiku. Translate google com RU 21.05.2014 в 21:30 до 21:45 по игре будет предложено первых пяти захватчиков. Будет предложено только те, кто будет CS: GO группу отрядов. Если представить себе группу Run - играть в эту игру и уйти - к группе таких запретов постоянных. Тропа перед пригласить 'Play' обдумать тщательно, будет ли гость хватает "шары", чтобы остаться. Если пять захватчики в группе, чтобы найти себя в 21:45 - Sira отменяется на неопределенный период времени. ENG 21.05.2014 in 21:30 to 21:45 on the game will be invited to the first five invaders. Will be invited to ONLY those who will be cs: go warbands group. If one imagines a group run - to play the game and go away - to a group of such bans permanent. Trail before an invite 'play' ponder carefully whether the guest will have enough 'balls' here to stay. If five invaders in the group to find itself in 21:45 - sira is canceled for an indefinite period of time.
 4. Odins ir jau ar mums! Group Name: cs:go warbands Abbreviation: Curonians Group Link: http://steamcommunity.com/groups/cur_warband Pievienoju Stīma grupas hierarhiju. Caur Sīmu arī tiks izsūtīts paziņojums par plānotajiem Reidiem.
 5. Vēlos saorganizēt mazu bet +- pastāvīgu 'kara-bandas' steam grupu spēlēm Cs:go competetive spēlēm vakaros. Spēlesim vairāk jautrībai un pretinieka sakaušanai un troļošanai - nevis rezutātam, attiecīgi - jo jautrāk, jo labāk. Komandas spēles modelis īsumā. Kuršu princips - pirmie četri, kas mirst (vienalga kā un cik stulbi) ir varoņi un nonāk Valhallā (par to kapēc viņi nonāk Valhallā viņš arī nekautrējieties pēc nāves pastāstī citiem), pēdējais, kas mirst ir pusijs, kas varoņiem pienes ūdeni. Ja nemirst un paņem raundu - tad nākamjā raundā viņš atvainojas Kuršiem par to ka nespēja nomirt, un ka pie visa vainīgs Odins, kas viņu tik ļoti ienīst, ka neļauj nomirt. Ja nenomirst un nepaņem raudnu - nu tad ... vienkārši tādu saucam par veģetārieti. Iespējasm tiks taisīts veģetāriešu tops. Taktikas nebūs no uberPRO demkām dūmu/flešu/leņķu/timeing/zadrotisma skolas. Taktikas tiks ģenerētas uz vietas (on the fly)(vismaz manas) tās būs īsas un vienkāršas jatras/prikolīgas(dažiem tās liksies depresīvas) un jā tās notiekti būs pašnāvnieciskas/suicidālas (galu galā - yolo). Ja taktikas uz raunda sākumu netiek izdomāta, tad pēc noklusējuma strādā 'katrs aiziet un no-mīnuso vismaz vienu' taktika (tā manuprāt visbiežāk izmantotākā taktika un arī ļoti efektīva, ja tiek realziēta pa 100%), protams varat arī savstarpēji novienoties sadalīties pāros (gay), bet tad vismaz painformējiet uz kurā vietā karte jūs ekhm .... atradīsities, lai jūs netraucētu - Kurši respektē sekusalitātes izpausmas. Ir tiesības iztiekt konstruktīvu kritiku, bet atcerieties Kuršu dievi jūs redzēs/dzirdēs, tādēļ labāk runāt par to kā rīkotos tu viņa vietā, vai vēl labāk, šo laiku veltīt izdomājot kādu elegantu(brutālu) un pašnavniecisku atriebības plānu(iekš spēles protams). Konstruktīva kritika sevī neiekļau personisksu apvainojumus un spriedelēšanu par to kā tas - 'spēlēt pareizi' - Kurši atbalsta indivdualitāti un personīgās prasmes, bet ja kādam mēle niez ko skolot - droši tādu bloķēt (tab + labā peles poga + block communication), galu galā - ja viņš neciena mani un manu stilu - tad nafig man ar tādā klausīties.(parezi?<c>Dr.Pain) Iziešana no tekošās spēles, bez normāla pamatojuma un paskaidrošanas komandas biedriem ir zemi (to var darīt, bet tas ir zemi) un jebkuram ir tiesības arī atgādināt, ka pašnāvība, žēlastības lūgšana un bēgšana(arī ragequit) no kaujas laukā ir Kuršu necienīga rīcība (normāls pamatojums = realās dzīves nepieciešamība - piemēram kaķis piedirsis izstabu, jāsaslauka jo smird). Vislabakais sods ir ar tādu izvēlēties nespēlēt, līdz brīdim kad tas atvainojas un visiem nosūta virtuālo šokolādes kūku. Ja kāds no komandā spēlējošajiem jūs spēles laikā 'izved' - dorši - bloķējiet sakarus - šajā komandā visiem ir tiesības nedzirdēt to ko tas nevēlas dzirdēt (sūdu). Ja tas tev palīdz sakaut pretinieku, spēles laikā var klausīties mūziku un tas ka nedzirdi, kas notiek apkārt - īstiem kuršiem nerūp - viņš tikuntā būs gatavs nomīnusot jebkuru. Rēķinieties ar ļoti nestabiliem rezultātiem, vilšanos, meliem, ambīcijām, jokiem un sviestainiem tekstiem, tādēļ visiem 'wanabee' profiņiem vai statistikas mīluļiem nepiesakaties - sabojāiest nervus, zaudēsiet skilu un ticību cilvēcei. Atcerieties - spēlējot šajā miks-tīmā - jums jāimitē jūsu sentēvu - Kuršu (jūrasbraucēju/ ziemeļjūru pirātu) gars - viņiem nav nacionalitātes - viņa mērķis ir varonīga uzvara un nāve. Attiecīgi - pie nacinālās, valdou tēmas un politikas pacelšanas neaizmirstiet par (tab + labā peles poga + block communication). Ā un par sarunāšanos ar pretiniekiem. Kurši kaujas laikā neielaižas sarunās ar ienaidnieku - šādām sarunām nav laika, ja tādas notiek - tas tikai liecina par kurša nespēju valdīt pār savu 'berserk/trako/rage/неистовый' stāvokli. Tiks izviedota grupa stīmā - nezinu vēl nosaukumu, bet ierkastīšu šiet. Plānos ir arī naktīs viekt negaidītus reidus uz populārākajiem kaimiņzemju publiskajiem serveriem - saglabājot principu - viens par visiem visi par vienu. Ja vienu izkiko - visi dodas prom. Pirmie mēŗki - ņemot vērā soču olimpiādi un pasaules hokejā čempionātu ir Krievjas un Baltkrieivjas cs serveri. Karabandai nebūs sava 'team taga' tomēr, lai iedvestu bailes oponentos - ieteicams nomainīt avatāru no kautkā stulba(kas notiekti jums šobrīd avatārā arī ir) uz ko Kursisku'isku (būtībā jebkas kas ir saistībā ar Vikingiem, jo Vikings == Kursis - tikai citā valodā)
 6. Plikas Čiksas!

  Runājot par plikumiem !!! +1 ballss no manis tāpēc ka šī zīmējuma radītājs ir viens no tiem pāris drosmīgajiem ļaužiem, kuriem esmu bijis kailmodelis! Un vēl zīmējuma radītājs vada radošo darbnīcu visiem topošajiem/esošajiem mākslniekiem. Tādēļ - atbalstam -ATBALSTAM!!!
 7. Gign Burziņš 2011, Datumi

  Man pohuj datums. es būšu
 8. Gign Paintball

  Vakar visvairāk redzai bija šie trīs trāpijumi, tad vēl pa vienam pa ribām un viens divi uz muguras arī, bet tā kā man ir +12*lvl natural armor - viss jau sadzijis un neko pat viars neredz. FACE!!!!1
 9. Gign Paintball

  Pasākums bija "IDEAĻINK" un ar vairogiem vispār - ! Kā bija viņu mājaslapa? Viņi facebook'ā ir?
 10. Gign Sejas 09

  frizuura, vienkaarshi loooool arii brilles forshas +1 arii ne sliktaakas vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs, vnk najs,
 11. Eu

  Stop having boring life!
 12. Pārlasot visus postus nonāku pie secinājuma, ka lielākā daļa ļaužu tomēr ir par demoman klases nelielu apgraizīšanu. Pašlaik domas dalās, kā tieši viņu "apgraizīt". Ja ir tā kā saka MAX(ja valve pati apgraizīs Demoman'u) tad, pašlaik tiešām pietiktu ar klašu ierobežošanu. Ja nē - tad uzskatu, ka jānoņem kriti no stikijiem. Būtu forši pievienot vote, kur uz nākamajā kartē noņem kritus visiem.
 13. Hz es nesaprotu vai polls iet vai neiet. Zini - mans priekšlikums ir tāds: Demomanom jānoņem kritus no stikijiem - viss.
 14. Atbildiet tie, kas pastāvīgi spēlēt tf2.gign.lv
 15. My Ultimate Gaming Rig

  Ļoti saturīga tēma te panesusies - man prieks. Dogy - ritīgi normals kompis, tomer ņem vērā sulika rakstīto. Iesaku pirms tā 100% pirkt - aizsutit savu komplektaciju uz vairāku interneta veikalu e-pastiem un paparasi par cik viņi ir gatavi pārdot šādu komplektācijas kompi. esmu pārliecināts tev atbildēs. Ja tā ir pirmā reize, kad pats pērc kompi - galvenais nesatruacies - viss būs okei ! Atceries - tev būs garantijas uz visām detaļām + ja pērc no viena piegādātāja, tad viņi tur visu saskrūvēs(ja nēt tad palūdz, lai viņi to izdara). Par garantiju runājot - neiesaku esperimentēt ar overklokošanām un rakņāšanos pa kompi, ja iepriekš to neesi darījis un ja blakus nav kāda, kas zinātu kā to pareizi izdarīt. Garantija nedarbosies, ja būsi klokojot kaut ko nokūpinājis. Jautājums visiem: Par RAID'otiem HDD. Kapēc gan nelikt iekšā kompī divus 200Gb un saslēgt stripe(raid0)? Piemēram salīdznām: Divi(2) Samsung F1, 250GB, SATA2, 7200RPM un Western Digital 74GB, 10000rpm, 16MB, SATA, Raptor Cena: (RAID) 2 x ~30 = ~60Ls, bet 84,46 (RAPTOR), tātad divi RAID diski ir lētāki Ātrums: (RAID) 7200RPM x 2 = 14400RPM, bet 10 000RPM (RAPTOR), tātad divi RAID diski ir ātrāki Ietipība: (RAID) 200 Gb(jo stripe RAID0) , bet 74Gb, tātad divi RAID ir lielāki Zinu kao, ja nobrūk RAID0 tad tiek zaudēti visi dati un partīcijas uz tiem diskiem, tomēr - vai nav pofig ? Uztaisi sistēmas disku imidžu - visu svarīgo glabā ārējiem vai loģiskajiem diskiem un miers. Tā ir?