• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

mephisto

Mirstīgais
 • Content count

  548
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

1 Follower

About mephisto

 • Rank
  Kūls pacans
 1. Meklēju Telefonu

  Super, paldies, tieši tas, ko vajadzēja. viss kļuva kudi skaidrāks! Un jā, kādus telefonu/elektronikas dīlerus Eiropā zinat? Vienkārši tagad meklējot savu touch pro 2 visur ir out of stock, nav vispār, astronomiska summa vai šippings tikai pa USA..
 2. Meklēju Telefonu

  nu ok, iespējams, kādu reizi nočekot vilcienus vai ko tamlīdzīgu uz minūti ieiešu, bet neko vairāk.
 3. Meklēju Telefonu

  Kaut kā skatoties visādus video un lasot, izdomāju, ka varu mazliet piemaksāt un paņemt HTC touch pro 2. Bet lieta tāda, ka viņam nav 3g atbalsts. tas ir traks mīnuss? Lieta tāda, ka es nedomāju lietot mobilo internetu kā tādu. Lietošu tikai, kad esmu wi-fi tīklā. Ko īsti dod tas 3g?
 4. Meklēju Telefonu

  Vairāk štukoju par HTC vai Nokiu (lai gan šodien veikalā Nokias traki nolika), bet HTC ir traki dārgi. Šodien apskatīju arī vairākas Motorollas, kas šķiet tīri pievilcīgas, tik arī to īpašnieku nevienu nezinu, tāpēc negribas braukt mežā, par kuru neko neesmu dzirdējis. Iphone galīgi nevelk, neesmu Apple atbalstītājs un, kamēr nedabūšu lielo kāpostu, par tādu nekļūšu
 5. Asus Vs. Acer

  Iepirdīšu galīgi nevietā, bet kurš tad ir S klase un kurš ir Astra? ;P
 6. Meklēju Telefonu

  Tas samsungs izskatās tīri cērtams, LG arī, lai gan šito es neatradu, kur nopirkt un nokia arī, bet es īsti nesaprotu kā ir ar Nokiaam, kā tam OS arī var likt virsū aplikācijas vai ir pieejamas tikai tās kuras jau ir iekšā (zinu debīls jautājums, bet tiešām nezinu nevienu, kuram būtu kāda no jaunajām nokiām). + zinu, ka Nokia nāk līdzi OVI maps, kas ir ritīgi nice, ja sanāk ceļot (kas ir mans variants). Rītdien apstaigāšu vietējās bodes un apskatīšos tuvāk kas un kā. Zinu, ka cena, ko esmu gatavs maksāt ir smieklīga, bet nu galīgi negribas iebraukt auzās ar telefona iegādi. Un nē, Deadalive, ne obligāti jaunu, bet ļoti gribētos ar garantiju, ja nu kas noplīst vai kā. P.S. Varbūt varat pateikt, kas būtu svarīgs telefoniem, kurām specifikācijām pievērst uzmanību un tā (neko programēt vai nu hujviņzin ko darīt ar to telefonu negrasos, tikai tīri čekot internetu un izmantot organizatoru). Ar ko atšķiras dažādas OS un kuri ir kvalitatīvākie tālruņi (kvalitatīvs - izturīgs).?
 7. Meklēju Telefonu

  Sveiciens, Gribu iegādāties lētu telefonu, kuram ir piekļuve Wifi un daudz maz liels ekrāns (doma ir par kādu smartphone). TIkko veikalā ieraudzīju Nokia 5230 pa 120Eur. Principā, biju jau gatavs likt savā iepirkumu grozā, bet tad pamanīju, ka viņš nāk bez wifi. Varbūt ir kādas labas alternatīvas? Ko es gribu no telefona ir ātrs (nebremzē pārāk), WiFi (varu sēdēt internetā) un ir normāla atmiņa (var sagrūst visādu drazu iekšā).
 8. Marihuanas Dekrimilizācija!

  Baigais lēnis to visu lasīt, vienīgi ieteiktu jums Latviju nesalīdzināt ar Nīderlandi. Nīderlande ir viena no ekonomiski un sociāli stabilākajām Eiropas valstīm. Savu statusu galīgi nav ieguvusi ar brīvo dzīvesveidu, bet ar milzīgo eksportu un importu. tad, kad ir stabilitāte, tad arī var atļaut dažādas lietas kā prostitūcija un narkotikas, bet Latvijā tādas lietas nav, retajam ir skaidrs, ko darīt un kur iet. Marihuāna nostāda cilvēku pārāk vienaldzīgā situācijā pret visu. Protams, nāk visādas domas, idejas, bet lai pīpētāji tās piepildītu ir jāiet tāls un ilgs ceļš. Jo vienkārši darīt neko īsti negribas, tik sēdēt un torčīt. Alkohols ir vairāk aktīvais, zāle pasīvais. Sen neesmu rādījies Latvijā un nezinu kādas izmaiņas ir notikušas ar sabiedrību, bet divus gadus atpakaļ bija skaidrs, ka Latvija tam galīgi nav gatava. Manuprāt, marihuāna iedzīvotājus iedzītu tikai lielākā slinkumā. Protams, tie kas nepīpēja, iespējams, nepīpēs un tie arī būs uzvarētāji P.S. Nīderlandē arī ir grūti satikt native dutch, kurš dien dienā pīpē. Lielākā daļa ir pamēģinājusi vienu vai divas reizes, bet ar to pārāk neaizraujas. Zāle ir tūristiem
 9. .pdf

  sveiciens! man ir 4 dažādi .pdf faili. Kā viņus visus varētu salikt kopā vienā failā?
 10. Cv

  kā rakstīt to, ka es vēl mācos un strādāju, ķipa pie "Date 01/09/2010 - (ko rakstīt šeit, ja vēl esmu universitātē?)"
 11. Word 2010

  huh, ok, paldies, šitais der. Bet tik un tā, for the record, kur to varētu nomainīt?
 12. Word 2010

  Sveiciens! Debīls jautājums, bet kā uzlikt wordā to, ka nospiežot "Enter" taustiņu, automātiski netiek izlaista viena rindiņa? Cik saprotu, man ir uzlikts tā, ka ar "Enter" es sāku jaunu paragrāfu, bet man gribētos, lai viss turpinās. Regards, mephisto
 13. Vispār Wtf?

  nav tik traki. Tas like ir principā tas pats, kas thank. Kāda starpība, kas tur rakstīts, doma jau skaidra. Un avatari, protams, žēl, ka mazāki palika, bet šis ir forums ne iepazīšanās saits, ja gribi likt lielāku bildi, tad ej uz savu gign.lv akountu, tur vari ielikt lielākas bildes. būs labi, pieradīsiet.
 14. Interneta Tv

  Vai ir iespējams kaut kur internetā skatīties kādu no šīm televīzijām. Domāju ne atsevišķus šovus vai pārraides, bet strīmot pašu televīziju. Thenks
 15. Mmo

  Sveiki! Meklēju mmo, kurā būtu plaša skillu izvēle un daudz maz feins kraftings. nesen sāku WoT closed beta, bet tas kaut kā ne pārāk aizrauj. Kādas spēlēs jūs spēlējat? Esmu pāris gadus nosēdējis pie Guild Wars, bet tas arī lēnā garā sāk apnikt ar savu vienveidību un mazo skillu izvēli. Biju domājis kaut ko līdzīgu Runescape vai vecajam labajam Ultima Online.