• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

efer

Game Admin
 • Content count

  254
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

efer last won the day on April 2 2015

efer had the most liked content!

Community Reputation

34 Excellent

2 Followers

About efer

 • Rank
  Taiperis >.<

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Amazon Refundi

  tad reāli un lēni sakot - tu dabon vienu itemu un naudu atpakaļ??? or es kaut ko nesaprotu?
 2. bankas darbinieks

  Vari man uzrakstīt. Esmu strādājis bankā. Skatīsimies kā līdzēt
 3. Pensionars css

  Tie tik tiešam nav joki. Joki ir smieklīgi. Bet to , ko tu tur raksti : 1) ir tava slimības pazīme 2) par to tev pašam vajadzētu mute/kick/ban , nevis vēl dot acc 3) apvainojumi (noniecinājumi) citu cilvēku virzienā, vēl pie tam pilnīgi neetiski P.S. Nezinu, kuri admini tev tā ļauj izpausties, taču pie manis par šādiem gājieniem tu būtu atpūties kā mīļais
 4. Pensionars css

  Neliels ieskats Pensionāra pēdējā mēneša čata vēsturē: sveikas meitenes. SLAVA UKRAINAI!. kepo bots. suka paliek suka. es esmu tavas mammas draugs. atavai mammai weh. bot kill hahahaah. lolij tu esi bots. nezinasana neatbrivo no mammam. labak nokacha wh ka es. kopa ar tavu mammu. sencis bots. es uz tavu mammu masturbeju. slay to bomzi. nahuj suti savu mammu. sveikas meitenes. slay bomzus. keepo mamma mirusi?. vina mammai nebija izredzu. nabaga barenits. marz bots. forests bots. nahuj to skorpionu botu parmeta seit. tavu mammu. bomzi. jobans serveris kur warm up raunda nav. tavas mammas kailfoto uzmetas. ja tavu mammu panemu prieksa. pilnigs bomzis. tad tava mamma pargul ar bomzi. ej pazid mamas pupu. pec akta ar tavu mammu. ej pazid mamma spupu. tev vispar ir mamma?. es ja kas busu pie tavas mammas. Otkārt, neko rupjāku "aizver muti" (ko es rakstu tiem kas spēles laikā runā un traucē spēlēt!), "niks bots", un "tava mamma", melnie joki! VISS! ----- "Ļoti labs topošais admins ar priekšzīmīgu uzvedību" - 80% servera spēlētāju esi nosaucis par botiem un paspējis uzdirst ar kādu no saviem tupajiem jokiem. Kādu diez slavu iemantotu serveris, ja te būtu tāds admins? Nesaku, ka visi ir svētie, taču tu pat neesi normāls. Acc vietā tev, manuprāt, vajadzētu iedot ar ķieģeli pa pieri, lai serverī tu pievērstos spēlei, bet comedy club jokus atstāj savas sētas biedriem.
 5. Pensionars css

  ANTI 1) Tos vārdus, kurus it kā nedrīkst rakstīt čatā un runāt pa mic., principā es tos dzirdēju serverī no tavas mutes, kad pēdējo reizi spēlēju (diez vai tā ir laba pazīme?) 2) Kāds būtu reālais devums no tevis? Kuri ir tie laiki, kad tu būtu serverī, kad bez tevis nebūtu vēl 2-3 admini??? 3) Par pieredzi utt arī nekas nav minēts. Esmu izlaidis kādas 10 dienas, bet , kad superaktīvi spēlēju, tevi nemanīju 4) Protams, gribēji pablatot ar šo "pieteikumu" , taču nedomāju, ka būtu baigā jēga no tevis P.S. Slava Ukrainai un bla bla bla. Bet vai tas ir visur jābāž? Tu vispār kādu īstu ukraini pazīsti?
 6. Ielūgumu Liepājniekam... :D

  Nosūtīju. Bet ielūgumiem ir savs topiks
 7. darbs ārzemēs

  Nē, man ir pilnīgi vienalga, kur cilvēki strādā, tikai besī tie, kas domā, ka tur , kur ir viņi, ir vislabāk. Tas attiecas gan uz tiem, kas strādā ārzemēs, kas saka, es savus 1500 nopelnu, a tu ar saviem 800 vari iet dirst, un arī tie , kas strādā šeit, kas saka, es savus 1300 nopelnu un tur ar saviem 1500 ārzemēs vari iet dirst. Un teiciens "dzīvot labi" attiecas uz katru personīgi, kas citam ir labi, tas citam ir apmierinoši un otrādi. No offence, izteicu savu viedokli. Jo vienkārši ir apnicis lasīt tos, ka viens noliek otru un otrs noliek pirmo. Pats strādāju ārzemēs, nestrādāju nekādu melno darbu noliktavās, strādāju ar cilvēkiem un sportošanu. Alga tagad jau ir palikusi divreiz labāka nekā bija pirmajā gadā + visas pārējās ekstras. Pagaidām labi apzinos, ka uz doto brīdi tas mani vairāk kā apmierina, taču ļoti labi apzinos, ka tas ir tikai laika darbs. Latvijā, protams, gribētos strādāt, ir arī gan attiecīgā izglītība , gan pieredze, tikai šis atalgojums mani neapmierina. Protams, algas ir atkarīgas arī no rajona , kurā dzīvo, pats esmu liepajnieks, un šeit algas nav tiešām tās spīdošākās priekš manām velmēm. Varu pateikt arī to, ka pirms 3 gadiem strādāju bankā ka koorporatīvais speciālists - alga? - 250 lvl pirmajā gadā, tiem, kas tur iepriekš strādāja bija alga 350-400 lvl uz rokas + kaut kādi bonusi, ko izmaksā reizi divos mēnešos, apmēram 100-200 lvl kopā.
 8. darbs ārzemēs

  Es kaut kur teicu, ka es strādāju noliktavās? Es prasīju vai ir tā vērts! Otrkārt, ja tev patīk būt mellajam strādniekam, tad viss OK. Rušini savus ķieģeļus, cik tik uziet. Esmu redzējis šitos celtniekus. Nevajag tāpēc dirst uz cilvēkiem, kuri izbrauc uz ārzemēm strādāt. TU ESI VERGS ŠAJĀ VALSTĪ, tāpēc neponto te uz citiem, ka citi ir vergi citās valstīs. Kāda atšķirība, kurā valstī tu strādā? Galvenais, ka strādā. Strādājot ārzemēs var iegūt vēl lielāku pieredzi nekā te cilājot savus ķieģeļus. Gribētu redzēt tavas izaugsmes iespējas - smagāko ķieģelu nesējs??? Ir daļa, kura aizbrauc , jo nav priekš viņiem darba vai arī viņiem nav pietiekošas zināšanas, lai strādātu šeit - respektīvi aizbrauca, jo nemācījās un te nebija nevienam vajadzīgi. Otra daļa ir tā, kas uzskata šo atalgojumu par neadekvātu priekš sava devuma darba devējam. Respektīvi neapmierina darba samaksa, un līdz ar to atrod kaut ko līdzīgu ārzemēs, taču ar atalgojumu , kas viņu apmierina. Katram ir savi mērķi un prasības, kā un kur viņš viņus īsteno, nav mūsu darīšana, galvenais, ka viņam ir labi tur, kur viņš ir. Ja nav, tad kaut kas jāmaina. Nesaprotu šito krānu mērīšanu, man ir tik, tev nav nekā. Esmu esmu tas, tu neesi nekas, jo tu nestrādā Latvijā. Besī reāli
 9. darbs ārzemēs

  Nezinu kā ir ārzemēs rukāt noliktavās, bet 10-12h hujārīt pa noliktavu, tad 8h pagulēt un tad mošk paliek 4h, lai redzētu , kas notiek svaigajā gaisā un par to saņemt 1300 paundus - ir tā vērts??? + tu atrodies kaut kādā UK mazā pažobeles pilsētā Cik skatos (tā lielākā daļa dara) tad jau labāk ir šeit saņemt savus 750 evrikus, ja ir draudzene, kura arī strādā, tad vispār ideāli - kopā sanāk kādi 1500 uz ģimeni - mierīgi , pieticīgi var novilkt savu dzīvīti Pats personīgi, kamēr jauns, tikmēr prom , prom un vēlreiz prom, bet , cik ilgi tā varēs Latvijā ir pavisam vienkārši - vai nu tu esi biznesmenis un pats noregulē, cik tu pelni, vai arī tu pelnīsi ~650-800 (+/-) euro mēnesī
 10. darbs ārzemēs

  A mošk viņš pīzdo teļuku , +200 evriki mēnesī sanāk. Ja paņem vēl kādu blenderi, mp3 plajeri un vēl kādu mēslu, tad +300 mēnesī. Easy to štuku sakasīt
 11. Taffel Latvia Office prank

  ko tik šitie neizdarīs pa vienu alu... anyway, palīdzēju
 12. Stopēšanas tēma

  Gamba vai Cerezo kreklu
 13. Potenciali Krievijas draudi Baltijas valstim

  Un ko man ar tām parpalām darīt? Cik izvilkt? Dienu? Divas? Jūs runājat it kā gatavotos kaut kādām dabas anomālijām, kur viss pēkšņi pārvēršas par sniegu vai otrādi - karstuma viļņi. Ja ir karš, tad neba mani tas apmetnis pasargās (ja vien jau neredzamību viesošais) un neba tās spirta tabletes un sērķi.. It kā pieauguši cilvēki, nezinu vai troļļojat vai ko, bet tie sīkie, kas šito šitu lasa, padomās, ja man tāda mugursoma būs ar tiem mēsliem, tad es būs immortal čells. Vienīgais glābiņš , ja kaut kas notiek, ir pārvietošanās iespējas. Dislocēties uz citu, drošu vietu. Un tur nevajadzēs ne tās spirta tabletes, ne sērkociņus. Tik un tā tas viss kits beigsies pēc pāris dienām, aktīvā lietošanā. Jāņem vāģis/ jānozog vāģis un jāplūc tālajās zilajās, ja kaut kas notiek. Bet ieteiktu nepist smadzenes, jo ir cilvēki, kas lasa un pilnīgā pārliecībā arī tic šim visam. Un mošk jau krīt histērijā. ATGĀDINU - KARA NEBŪS ! Beidziet sapņot un izdomāt mēslus , cienījamie partizānu kungi
 14. Potenciali Krievijas draudi Baltijas valstim

  Puaro vispār ir krievu sponsorēts saits. Fui Puaro. Tagad visi zina ,kas ir tādi zaļie cilvēciņi un tāpēc arī veido ātrās reaģēšanas vienības (armijas daļas) Polijā tā ir visizteiktākā, 4h laikā viņi ir klāt
 15. Potenciali Krievijas draudi Baltijas valstim

  Es domāju, ka reālākais, ko mēs varam tagad darīt, ir nokačāt COD MW visas 3 daļas un nedaudz pašaudīties