• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

RiSKS

Mirstīgais
 • Content count

  1408
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

RiSKS last won the day on February 22 2016

RiSKS had the most liked content!

Community Reputation

40 Excellent

2 Followers

About RiSKS

 • Rank
  w00t wr1t3r
 • Birthday 02/20/1992

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Seeme
 1. Pokemon Go

  Pievienojās dzletenajiem, citādi visa rīga zili sarkana.
 2. Meklēju galda spēli

  4o?
 3. It kā ļoti nenozīmīgi, bet uzkrita uz nerviem. No klipa atceros ļoti maz- klips ir par pāri, kas izšķiras un tad saiet kopā (vai otrādi) faktiski dziesmas laikā tiek izspēlēts riņķis. Ja nemaldos viss notika pludmalē, vai pilsētā ezera, jūras malā. Tur bija policists (lol). Kad pēkšņi atceros par šo dziesmu, biju 100% pārliecināts, ka tas ir Moby, bet izgāju visiem youtube klipiem cauri un neko neatradu (bet pēc stila varētu būt kas tāds, ja jau galvā iekrita) Nezinu, vai kāda iespēja pēc apraksta, ko saprasts... ja kāds zinās tad zinās Cheers!
 4. Nexus 5 screens.

  Čau! Īsumā - Nexus 5 kautkad bija saplīsies screen, pats pasūtīju un nomainīju. Bet hujova pielīmēju. Vakar sanāca nomest zemē, un viņš izbliezās ārā. Un atkal sapisās- sākotnēji tikai touch negāja. Izdomāju, papist nedaudz vairāk- un tagad viņš vispār neslēdzās+ screen savienojuma vietā paliek kārtīgi karsts. Pa lielam nedomāju, ka cerības ko salabot. Pagājušo screen pasūtīju no Anglijas par 50 mārciņām. Cik skatos ebayā ir arī lētāk (vajadzēja ar īsu shipping). Anyways, varbūt kāds ar to ņemās, vai ir kādas paziņas, kam varētu tas screen būt uz vietas? Pirmkārt negribās sūtīt, jo neesmu pārliecināts, ka to telefonu neesmu sapisis jau vairāk. Tā kā viņu jau esmu jaucis, tad nomainīt viņu ir 10 minūtes. + derētu kārtīgāk pielīmēt Cheers!
 5. Statīvs/spīles or whatever (brainstorm)

  Vajag salīdzinoši steidzami- tāpēc ebay īpaši neder. Par kartonu- nevaru iedomāties veidu, ka ierīces nostiprināt+ telefonu izmēri atšķiras.
 6. Yo! Man darbā sanāca vajadzība uztaisīt/nopirkt statīvu/spīles/telefona turētāju Kas ir vajadzīgs? Nepieciešams statīvs ar kuru turēt telefonu, tā lai gan aizmugurēja kamera ir redzama, gan priekšā var visu darīt. Tam statīvam vajag iespēju nostādīt augstumu- un es pienjemu uz sānu ir hujnja, kurai galā ir spīles ar gumiju (iedomājos, kā ģitāras capo, piemēram). Pievienošu bildi (lolol) Jautājums, ideja, kur ko tādu nopirkt? Varbūt ir kādas alternatīvas- specifiski produkti. Viena doma bija mašinas telefona turētājs- bet jautājums, kā viņu dabūt noteiktā augstumā. Viena no normālākajām idejām ir kaut kāds kolbu turētājs (atceramies ķīmijas nodarbības). Bet problēmas- ar spīlēm- tur tādas nav. So, ja kādam idejas, droši rakstam
 7. Grāmatas izveidošana/iesiešana

  Nais- spasiba husis
 8. Grāmatas izveidošana/iesiešana

  Forums izdzēsa tredu. Tātad jautājums bija par to vai ir iespējams viena vai dažos eksemplāros izveidot grāmatu? Jautājums par lapu kvalitāti,izmēru, vāku kvalitāti, tipu, izmēru, veidu utt. Piemēram ko līdzīgu, kam tādam. http://www.ibook.lv/uimg/e6e9b6a7-d061-4b84-91f9-1993b1c02b85.jpg
 9. Suit Up.

  Apsveicu ar pirmo postu.
 10. Braukšana ar riteni pa Rīgu

  Yo Lūgums padalīties ar pieredzi, kā ir braukt ar riteni pa Rīgu, doma uz siltāku laiku nopirkt un uzdirst Rīgas satiksmei. Vienīgi grūti pateikt cik viegli būt tam pielāgoties- maybe some knifi/ padomi- braukt vairāk par ceļu/trotuāru, ka ir pie lielajiem krustojumiem ar vairākām joslām utt. Cheers.
 11. Izturīgas austiņas.

  Čau, problēma, ka austiņas diezgan viegli plīst klausoties ar telefonu kabatā- parastā plīšanas vieta- vads pie ieejas. Varbūt kāds var ieteikt kādas austiņas vai vnk risinājumu, lai to vietu padarītu noturīgāku?
 12. HELP HOS beta

  Paldies
 13. IT Diploma vērtība

  Neesi mīkstais- pabeidz skolu. Ganjau kādreiz noderēs. Saņemies un pēdējo pus gadu nokapā. Pats no 2. semestra strādāju +/- pilnu laiku (ar elastīgu grafiku), tur ar kādiem 30% apmeklējumu var izvilkt. Nekāda baigā slodze nav- nedirs. Un darbs ir labs tādā ziņā, ka vari viegli izfiltrēt, kas tev noderēs un, kur var ķeksīti ievilkt.
 14. Dzimšanas dienas spēles!

  Speele taada- cilveeki sastaajas aplii, viens ir viduu. Tie kas ir apkaart meegjina apeest vai izdzert kautko taa lai videejais nepamana(rokas ap gurniem, viens otram padod). Speleets ar gurkji un alu. Hardcore vareetu buut ar shnjabi. Bet alus paaris reizes nokrita, taa kaa uz savu risku(no pun intended). Another-http://en.wikipedia....falo_%28game%29
 15. Ingress

  Tedi, kaads tev niks, cik atceros Tu, kaut kur ap chiekurklanu dziivoji?