• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

Dr. Pain

Admin
 • Content count

  1967
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Dr. Pain

 • Rank
  Evil in league with Satan
 • Birthday 04/10/1915

Contact Methods

 • Website URL
  http://perso.wanadoo.fr/chabrieres/halloffame/img/gogol.jpg
 • ICQ
  0
 1. Hivemind Blogs

  Foršākais blogs, ko man pēdējā laikā ir sanācis lasīt
 2. Rīgā Koncertēs Rammstein

  Piedodiet Hivucim - viņā runā jaunības maksimālisms ("es visu zinu labāk", "es par visiem esmu foršāks", "man ir visgarākais krāns" utt.)
 3. Par Stulbiem Šoferiem

  Kā tieši cilvēks var iemācīties iekļauties plūsmā, nebraukājot pa ielām?
 4. Svarīgs Jautājums

  Tu jau esi uztaisījis vairāk par četriem topikiem. Pieņemu, ka biji domājis "4-o topiku šodien" (es tev piedodu). Galvenais, lai interesanta tēma. Man, piemēram, nešķiet pietiekami interesantas tēmas forumā, tāpēc kaut ko ierakstu ļoti reti. Tomēr jāsaka (jāraksta), ka bija vēlme nokomentēt Dievs.'a tekstu par viņu kā Latvijas patriotu (netgames topikā) - ar tādu valodu grūti kādu nosaukt par Latvijas patriotu (pieņemot, ka Latvijas patriotisms "iet" roku rokā ar cieņu pret latviešu valodu un pareizu tās lietošanu). Mans dienas jautājums - vai Latvijā (pasaulē) dauņu proporcija pieaug, vai arī dauņu integrācijas politika ir tik laba, ka spēj nodrošināt dauņu apmācību interneta lietošanā, kā arī vairāk dauņiem pieeju internetam?
 5. How Fa Will You Go?

  Ir man viens tāds domu grauds: "Ja valdošā kliķe vēlas, tā mūs drāž pēc sirds patikas. Ja mēs vēlamies atriebties, tad varam drāzt tikai mūsu valsti." Es godīgi maksāju nodokļus, nemēdzu dot policistiem kukuļus, nemaksāt par sabiedrisko utt. Taču ir daudzi cilvēki, kas nedzīvo pēc šādiem principiem, un es pat nespēju viņus vainot. No vienas puses, nemaksājot nodokļus un citādi apkrāpjot valsti, mēs esam zaudētāji ilgtermiņā - jo vairāk cilvēku krāpj valsti, jo sūdīgāk kļūst. Taču ir arī tādi, kuriem nav citas iespējas, kā arī vienkārši ir zudusi jebkāda ticība savai valstij (valdības dēļ). Tad nu mani jautājumi: Kad jums pienāks/ pienāca brīdis, kad sākāt/ sāksiet (vai varbūt vēlētos sākt, ja būtu tāda iespēja) apkrāpt savu valsti? Kāpēc? Varbūt jums ir pilnīgi pie pakaļas, ko dara valdība - vienmēr esat krāpušies? Kāpēc? Un vēl viens jautājums par mazliet citu tēmu - vai likums ir jāievēro, ja tas šķiet stulbs? P.S. "Krāpt" tāds spēcīgs vārds, taču pašlaik nespēju citu izdomāt.
 6. Jaunumi Manā Dzīvē

  Dēļi + skrūves (+ leņķīši un citi sūdi) = mēbeles
 7. Tavi Softi

  No neierastām programmām lietoju (darbā): TOAD - sql SPSS Clementine 12 (drīz būs upgrade uz PASW Modeler 13) - data mining
 8. Moderātora Statuss ''spams'' Sadaļā

  Katram dzīvē pašam ir jāizcīna iespēja pierādīt sevi! Atbildot uz topika jautājumu, nē, tev netiks dotas tiesības. Tagad varam vai nu slēgt ciet topiku, vai arī, ja tiešām ciet no uzmanības trūkuma, varam atstāt topiku vaļā, lai vari pariecāties, ka cilvēki tev pievērš uzmanību.
 9. Daži Uzdevumi Matemātikā/ģeometrijā.

  Par 1. uzdevumu - sin(a) = sin(180 - a). Ja tu tiešām būtu vēlējies kaut ko saprast, tad būtu pamēģinājis gan ar vienu leņķi, gan ar otru. Par 5. uzdevumu - visvieglākais veids ir atcerēties, ka kvadrātam atbilst romba likumi S = d1xd2/2 = (5*sqrt(2))^2/2=25
 10. Pasēdējiens

  Bija forši, tikai bikses tagad saplēstas. Un man ir liels prieks, ka, braucot uz mājām ar riteni, spēju nenokrist.
 11. Helpzzz

  Es 3 reizes izlasīju, bet nesapratu. Ja neviens cits netetovē iniciāļus, tad cilvēks, kas to izdarīs, nebūs oriģināls?
 12. Vajadzīgs Portatīvais ~300 Ls.

  Ko iesakiet? Tu taču vari piemest vēl 30 - 50 Ls, jo baigā jau nu atšķirība starp 350 Ls un 400 Ls. Ā, vispār vari piemest vēl 30 - 50 Ls, jo baigā jau nu atšķirība starp 400 Ls un 450 Ls. Ē, es te tā iedomājos - piemet vēl 30 - 50 Ls, jo baigā jau nu atšķirība starp 450 Ls un 500 Ls. Tātad - Jurko vēlas pirkt portatīvo pa 500 Ls. Ko varat ieteikt?
 13. Metemaatika

  nezinu! Pameklē googlē, pāršķirsti ģeometrijas grāmatu, parisini uzdevumus
 14. Metemaatika

  Uzdevumus paprasi skolotājam - domāju, ka viņam vajadzētu zināt, kur tos var dabūt. Par gatavošanos - grūti pateikt, vai vajag kalt formulas. Man kaut kā šādu problēmu nebija, jo vielu es pārzināju, tāpēc atlika tikai parisināt iepriekšējo gadu uzdevumus. Uzdevumus parasti varēja sadalīt 3 daļās: 1. uzdevums - iesaistīti mainīgie un skaitļi, vēlams zināt formulas (ja nu kaut kas jāvienkāršo), bet uzdevums kopumā viegls ģeometrijas uzdevums - vienkārši jāzina viss no ģeometrijas (vai arī jācer, ka paveiksies), jāvelk dažādas taisnes caur dažādiem punktiem un jāmēģina ieraudzīt atrisinājums. Dažreiz tas bija 10 minūšu darbiņš, dažreiz 2 stundu - kā paveicās. Parasti atrisinājums balstījās uz vienu ģeometrijas teorēmu (tikai pareizi taisne jānovelk un jāierauga) 3 citi uzdevumi - lūk tie mēdza būt dažādi, formulas lielākoties nebija jāizmanto. Parasti 2 nebija pārāk grūti, un viens bija diez gan sarežģīts. EDIT: 1kārt, uzdevumi 2kārt, laikam atmiņa pieklibo - uzmetu aci uzdevumiem un izskatās, ka 3 ir algebras, viens ģeometrijas un viens vienkārši jāštuko
 15. Labākā Dāvana Tētim?

  Nedzīvojam Ķīnā!