• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

theCr1me

Mirstīgais
 • Content count

  169
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About theCr1me

 • Rank
  Apgreidots geks

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0
 1. Servera Reklaama

  Sveicināti dārgie lietotāji. "Nedaudz par Most Wanted" Kā jau zināms, MW nekad nav bijis nekur reklamets un īsti nekad tas nav bijis vajadzīgs. Sakarā ar to,kad lielākā daļa serveru iet uz grunti deļ cilveku mazaktivitātes, tad MW ir gluži tāpat. Tāpec, lietas labā kkas jādara un kaut maziņa popularitāte ir jāatgūst. MW jau pastāv 10 gadus un 1 menesi, pagaišmenes apriteja apaļā 10 gadu jubileja un līdz ar jubileju, esam izveidojuši jaunu un komfortablu lapu,kas nav atrodama nevienā no cs projektu lapām. Lapa ir licenzeta un viss,kas atrodas ir licenzets, tapec, nekas nav kopets, nav nekādu ņemtu scriptu no citām lapām. "Nedaudz par serveriem" Noteikti,kad daudziem ir zināmi daži no mūsu serveriem kā piem: bhop serveris, kuru popularitāte ir tāda pati,kāda tā bija visu laiku, cilveku viņā ir. Mapes tiek atjaunotas ik pa laikam. Protams, arī GunGame serveris iet uz pilnu klapi ar cilvekiem,kur arī ik pa laikam parādās daudzas jaunas lietas, lai cilvekiem neapniktu spelet. Bet mums ir arī parastais cs 1.6 publiskais serveris un jaunais publiskais Counter - Strike : Global offensive serveris. Tāpec, mums ir pavisam 4 serveri un drīzumā iznāks arī citi serveri, bet tās ir tikai nākotes ieceres. Tāpec mes piedāvājam šādus serverus: PUB GG BHOP CS;GO "Nedaudz par lapu" Sakarā ar apaļo jubileju, kuru piemineju augstāk, mums ir izveidota arī jauna lapa, kas nav un noteikti,kad nebūs arī nevienā komūnā uz tuvāko laiku. Mūsu lapa ir balstīta uz sociālo tīklu. Kur tu vari šarot, laikot, komentet un darīt daudz citu lietu. Tai skaistā, saņemt medaļas par dažādākām lietām, kas arī ir viena no superīgām lietām. Kā arī, vari pievienot bildes, video un protams dalīties ar tiem arī citos sociālajos tīklos. Par jauno lapu varu uzrakstīt ļoti daudz un dikti, bet, labāk būtu, ja jūs paši ieietu un novertetu, kāda viņa ir un redzet, cik liels darbs tajā ir ieguldīts. Domāju,kad pārejais jau ir tas pats,kas citos komūnos, par ko nestāstīšu. Kā piem: stati,bani utml lietas. To jau paši varat redzet, ieejot mūsu lapā. "Mūsu teamspeak" Daudzi jau noteikti zina,kad pie mums ir arī teamspeak serveris, kur jūs varat iegūt arī savus roomus, ja jums ir velme. Ja ir vajadzīģs priekš clanwariem, priekš mu,wowa,lol utml spelem. Kā arī, izveidojam arī priekš citiem komūniem, ja tas ir nepieciešams. Vienīgais, jums ir jājautā attiecīgajiem lietotājiem ,kas jums to var piedāvāt un protams arī uzlikt. Atrast mūs varam: www.mostwanted.lv
 2. Servera Reklaama

  Sveicinati dargie lietotaji. Mes piedavajam divus counter strike 1.6 spelu serverus cs.2dg.lv:27015 - Pub cs.2dg.lv:27016 - Aim Un protams,mums ir ari MC serveris,kas tiko ir atveries 2dg.lv:25565 - PVP Survivor 1.7.9 versija Protams,kad mums ir ari majas lapa - http://www.2dg.lv Sikumos neizpludisu, jo atverot majas lapu, viss bus skaidri un gaisi redzams,kas mums ir un kas nav. Par serveriem neko nerakstisu, jo pec nosaukuma viss ir skaidrs,kas tie ir par serveriem. Par katru pluginu atseviski nerakstisu, tapec vienigais veids, ka noskaidrot,kads ir serveris, ir ieiet un uzspelet.
 3. Kā nokrekot serveri

  Pietiek tikai ar dproto un lieta atrisinata. http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?t=55986
 4. csdm

  Pipec, tu nu esi viens āksts. Ar galvu viss ok? Nah vispār postoji? Nah man to sūdu atsūtīji? Izlasi, ko esmu uzrakstījis un tad atbildi velreiz, bet padomā 2x, pirms taisi postu. P.S. - Nah visi mazie iesaista teikumos citu vecākus? Nekad to neesmu sapratis un laikam nesapratīšu. Bet poh par to. Vari nepūleties, esmu visu atradis pats jau. Paldies par neko!
 5. Gribetu jautāt, kā var nokonfiguret csdm, kad viņš attiecīgajā mape, dod attiecīgos ieročus. Piem: iet aim_map, viņš piedāvā ak47 m4a1 ....Kā to ir iespejams uzlikt?
 6. Servera Reklaama

  Musu Majas lapa: www.2dg.lv Musu Public Serveris: cs.2dg.lv:27015
 7. Gribeju jautat, vai ir iespejams ielikt serveri map end soundus. Ko ar to domaju? Ideja ir lidziga gg serverim - gg_winner_sound. Jo man serveri ir ielikts point system, kas mapes beigas parada the winner whit moust points ...... un domaju,kad butu ideali,ja varetu izveidot kko lidzigu ka GG,kad paradas tas teksts, sak skanet muzika. Itka kko lidzigu atradu prieks source - http://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=78364 Bet vai ir iespejams, precizak vai ir tads plugins vispar prieks cs 1.6? P.S. - Vel ir ideja, ja nu ieliktu to gungame pluginu pub serveri un uzlieku gg_enabled 0. Gungame mods nebus, bet vai servera beigas skanes muzika,kad paradisies tas winner? Ja kads zina un lietas kursa, butu labi,ja varetu palidzet! Der ari idejas
 8. players on hostname

  Nu redzi, ir gadījies tā,kad tas ir nepieciešams, bet esmu jau uzzinajis un visu dabūjis ....
 9. Gribeju kadam jautāt vai kādam nav aizķeries plugins , kurš pie hostname parāda cik speletāju online? timelimit atradu un zinu,kad vienreiz meklejot pluginus, ieraudzīju arī to speletaju daudzumu serveri, bet nu vairs nevaru atrast!
 10. Steam

  Jau uzzināju! vnk jaizņem ārā dproto un tas arī bija viss ...
 11. Gribēju pajautāt, kā var uzlikt steam only serveri? meklēju google, tā arī neatradu nevienu normālu pamacību .... Varbūt ir iespēja kkur pie drproto to nomainīt? Ja kāds zina, būtu ļoti jauki, ja palīdzētu!
 12. D22 Shoutbox

  Emm. Izveidoju shoutbox, viss sanāca diezgan smuks, viss kartībā, webā rādās viss ir okei. Lūk problēma: Kad mēģinu iepostot , man nesanāk, spiezu shout now, nekas nenotiek, teksts paliek tai pašā vietā, kur tas ir jaraksta un viss, nekas nenotiek, ne var kko ierakstīt, neko....Problēma?
 13. Activeperl

  Mēģinu uzlikt psyhostatus, visu pēc pamācības, senāk viss gāja, tagad, kad pārinstalēju pc, daudzas lietas vienkārši neiet! Protams statiem vajadzēja uzinstalēt ativeperl, uzinstalēju, viss aizgaja - start/run/u.tt... Uzinstalēju arī DBD :: mysql, bet kāpēc man rādās šādi? untitled.bmp
 14. Dont Send?

  Un viņu var noņemt nost kā??
 15. Dont Send?

  Varētu varbūt izsteikties skaidrāk?