• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

dyversant

Game Admin
 • Content count

  2857
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Poor

About dyversant

 • Rank
  Aldous Snow
 • Birthday 05/13/1988

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  LV
 • Interests
  CS, girls,Music!

Recent Profile Visitors

9826 profile views
 1. Padomi par auto iegādi

  Neko labaku par e39 man nav izdevies atrast. Pats esmu bijis skeptisks pret beham lielako dalu sava muuzha, kamer nepameginaju. Es labi saprotu, ka anglijas klimats atskiras no LV, bet masina paliek masina. Man ir sanacis iepirkt gan e36, gan e46, gan e65 esot seit, un es varu drosi teikt ka e46 ir kaka uz riteniem ja salidzina ar e39 - mazs, ciets. Ne velti e39 ir atzits par pasaule labako sedanu. Pirmkart - remonts nav parak dargs, turklat lielako dalu ikdienas darbu vari veikt pats, jo masina nav parbazta ar visadiem suda elektroniskiem daiktiem. otrkart - brauciena komforts ir super. 3kart - nelieli uzlabojumi un masina izskatas lieliski. Motoru zina ja gribi pist kapeikas brauc ar 3d, ja gribi baudit braucienu - nem kadu 2.8i ( man pasam vismilakais motors) - ekonomija - es irakstos 32 MPG kas butu apmeram 32 MPG = 8.8 litres per 100 kms Cik sanacis ir skrieties ar " diiizelis ir labakais kas var but" , nekad neesmu palicis kaunaa, ja vien chalim nav labs remaps uz ~ 300 lopiem. It seviksi pec 200 kmh kad ieliec piektaja - tur dizelis parasti aiziet nahuj. Ja neesi kapeiku pisejs , paterins liksies normals. ja esi - prieks kam tev vispar bmw....
 2. Cau Cau! Tatad ka jau virsraksta minets - mekleju specialistus darbam Corby pilseta. Darbs pieejams ari Thurleigh, Grimsby, Oxford, Bristol apkartne ( dazadas pozicijas sakot no businu soferiem , masinu tiritajiem, tranporteriem, Kravas auto soferiem) bet par to velak. Protams prieksroku dosu tiem, kuri jau atrodas UK un ir gatavi sakt ASAP. Sobrid mums nepieciesami specialisti sekojosos departamentos : Spakteletaji Sagatavotaji Maskeri ( Tie kas kruti lime papira lenti lai nenokrasojas nevajadzigais) Krasotaji Puletaji Principa nepieciesami visi krasosanas linijas specialisti. Samaksa sakot no £10 /h Darba grafiks : Pirmdiena - Piektdiena Darba stundas : 0600-1800 4 strada 4 brivs. Protams, nepieciesamas ka mimimums sarunvalodas limena Anglu valodas zinasanas. Nepieciesama B kategorijas vaditaja aplieciba ( Der ari EU ne tikai UK) un velams personigais transports, jo pie objekta nav publiska transporta. Tiem kas atrodas LV - es varu meginat iespeju robezas jums ieteikt kadus varonus kas nodarbojas ar ipasumu iziresanu, bet uz mani palauties 100% nevajadzetu. Ja nu meklejat iespeju braukt uz UK stradat un ir vajadzigas iemanas - dodiet zinu Ja kadam ir interese meklejiet mani FB - Renars Lauskinieks Drosi rakstiet uz epastu - RLauskinieks@iglooautomotive.com http://www.iglooautomotive.co.uk/ Tiem kas ir anglija - drosi zvaniet man : 01455 891 358 ( option 1) Diviits Liels lugums padalities ar so informaciju visiem kam nav slinkums, jo noteikti katram ir zinams kads kuram ir vajadzigais skills, tikai tas tiek terets noliktava vai vistu fermaa...
 3. trakie Latvijas Bemberisti

  Vispar varbut kads personiski pazist kadu bmw guru, kura kontaktus virtuala vide varetu padalit? Man te izdevas dabut diezgan reto m52tub28 sava e39 un tagad ir DAUDZ jautajumu
 4. trakie Latvijas Bemberisti

  Chau, Vai te ir kads drusku nopietnaks BMW specialists? Man nevajag chali kas strada servisa, man vajag kadu, kuram ir BMW detalas. Ir vajadzigas vairakas lietas no e39, e36 kuras Uk gala pirkt butu venkarsi pornografija f.e. blokejosais reduktors e36 sheit maksa pat £400 SS.LV jau ir parbaudits un tur esosas detalas jau ir simts reizes metinatas un noteikti nav uzticamas.
 5. Bauskinieki no gign

  Lavrik pm,es esmu nopietni atpalicis mo visa pasaakuma. Jimbuga tagad ir preceets nopietns viirs
 6. Bauskinieki no gign

  Ir taada lietinja
 7. Bauskinieki no gign

  Anyone? Vajag atrast kaadu zalumu piekriteeju bauskaa, ir nepieciesama relaksaacija Parak daudz viesiibu ar radiniekiem
 8. stuff transfer

  Hei! iesakiet variantu kā lai notransfēro telefona staffu no HTC cha cha uz BBerry bold 9900. Problēma ir tajā,ka HTC nav funkcijas iekopēt kontaktus iekš sim. HTC laikam ir tik vecs, ka HTC sync nelauj sinhrenizēt ar outlook, programma neļauj to izdarīt principā.
 9. Ukraina

  outlaw a kur ir tavs nokia .lv variants, ja tik gudri izsakies? cilveku (ja tu to ta sauc) verveesana bija short term projekts, kurs atnesa pietiekami daudz naudas. jo lai arii cik loti to dazi uzskata par kautko sliktu, enivei bizness ir bizness, jo appist es nevienu neappisu, visi dabuja to, ko apsoliiju. pagaidam stradaju paraleeli gan sava jomaa, tas ir saistiits ar transportu ( interesanti kaa beefs to piemineja??) Nav nekads mega gigants un visticamaak nebuus, pagaidam nevaretu teikt,ka tas viss nes pelnju ariidzan, bet te man vismaz ir iespeja izmeginat speekus savaa biznesaa ( t.i. nopelnit pamatkapitaalu pasam saviem spekiem) gan arii recruitment services, bet tas jau ir cits staasts. Enivei , netaisos jau UK palikt muuzhiigi. Tikliidz mazais paaugsies un saaks saprast, kur atrodas es noteikti brauksu atpakal uz LV, tikai cerams ar vismaz paaris pakaam kabataa
 10. Ukraina

  Eu eu čali, pie lielākoties ar paliec labāk,jo man jau viss ir up and running
 11. Nakts Riita Spams

  http://www.speedtest.net/my-result/i/806576723 Nav tik suudiigi prieksh mobiiila ineta. Es pat shokaa
 12. gribu but matrix jeb nokia 8910

  jaaa bet man ir alergija pret samsung.
 13. gribu but matrix jeb nokia 8910

  da nee,man ir apnikusi visi jaunie telefoni, sagribejas telefonu nevis hmm. nodevesim par smartfonu. prieks bakstisanas esmu iegadajies pietiekami interesantu planseti. zvaniem gribu parastu normalu trubu. un gribu but matrix
 14. gribu but matrix jeb nokia 8910

  hmm neē, man vajag tieši šito trubu
 15. gribu but matrix jeb nokia 8910

  nu daa, divarpus pakas par matrix pontiem. nee paldies. simts punkti kadam majas ir shads telefons,gan jau pat ejošs. ebay esmu atradis pa 50 anglu naudaam. cereju, ka LV kadam naudiš vajag vairak. enivei lvl up. sapratu kā uz ābola uzlikt garumzīmes !