• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

EDD

Admin
 • Content count

  2380
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

6 Followers

About EDD

 • Rank
  bwlee!
 • Birthday 01/16/1988

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.EDD.com
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Protoss Homeland of Aiur
 1. Gign Burzinsh 2012 !

  karoče Ziediņš, pidiņš, kaut kur noziedēja, izskatās, ka ar mani nemīsies pats normāli darbā aizkavējos, tagad izbraucu no mājām. ~80km cauri Bauskai - vajadzētu galā būt ap 22iem. tikai davai PZL kāds atsūta man instrukciju, kā atrast burziņa vietu, braucot caur Bausku - sms 29140308 vai meilā elapins iekš gmail vai tepat forumā PM.
 2. Gign Burzinsh 2012 !

  sveiciens fuj1. žēl, ka netiks redzēts, bet kā tik tikko pēc abu kāju salaušanas atguvies cīņu biedrs, vēlu jamam drīzu atlabšanu.
 3. Gign Burzinsh 2012 !

  Ok, Ziediņ, tieši cerēju, ka vēl kāds atradīsies, tik man pasūdīgs mountainbaiks (vismaz šaurās riepas, bet tomēr), tā kā nekāds ātrais nebūšu - ap 30 km/h. toties vismaz camelbacks būs uz muguras. bReeTz, tā nu sagadās, ka esmu gan pārliecināts veģetārietis, gan nelietoju grādīgos, pie tam pats vedīšu paiku gan sev, gan, cerams, arī citiem, bet tas mani neapturēja bencikam uzreiz aizripināt tos LVL5, tiklīdz kā izlasīju threadu. ja brauc, tad solidāri piedalies kopējā katlā, punkts. un bencika attieksme ar naudas nevākšanu uz vietas ir 100% pareiza, un to zinās jebkurš, kuram jelkad nācies līdzīgi burziņus rīkot. Ali, ceru, ka būsi, un mūziku liksi, jo esi viens no retajiem, kuri šajā ziņā nepievils
 4. Gign Burzinsh 2012 !

  paldies bencik par organizēšanu! braukšu ar velo piektdien vakarpusē no Rīgas, un telti/guļammaisu nevilkšu to gabalu līdzi, tāpēc pretendēju uz pakaļējo sēdekli kādā mašīnā.
 5. Man Ir Jauns Elks

  man gan nešķiet, ka tas būtu trollisms, lai gan pirms 2 nedēļām, kad skatījos to lapu, sīkāk nepapētīju.
 6. Lūgums

  Neņem vērā tos tirliņus, bet dod vienu konkrētu, pamatotu iemeslu, kāpēc tu vēlies, lai serveri tiek izņemti no saraksta. Patlaban tu esi norādījis iemeslu: "viņus ielika komūns". A kāpēc tas ir slikti, ka tavi serveri ir publiskā sarakstā, pat ja tas nebiji tu, kas tos tur ielika? Tas taču piesaista vairāk spēlētājus - un vai tad jūs tieši to nevēlaties?
 7. Gign 2011 Braucēju Saraksts

  Ali deva ziņu, ka viņš piektdien visticamāk nebrauks - laikam sestdien. Tagad ir viens ārkārtīgi svarīgs jautājums - vai kāds jau tagad var pateikt, ka sestdien no rīta brauc uz Rīgu/būs spējīgs mani aizvest līdz Talsiem?
 8. Gign 2011 Braucēju Saraksts

  +1. Ja kāds var savākt mani (OK, un mani un r&r) piektdien pēcpusdienā no Rīgas, neaizmigšanu pie stūres garantējam un, pats par sevi saprotams, ar uzviju nokompensēsim savu daļu benzīna.
 9. Gign Burziņš 2011, Oficiālais Topiks

  vairākus gadus, heh, viņš taču tepat '09 vēl bija šķiet, pirms gada ap šo laiku viņš nebija Latvijā, bet vispār jā, es viņam tieši taisījos uzdzindzināt
 10. Gign Burziņš 2011, Oficiālais Topiks

  runājot par paiku, es sev ņemu dārzeņus, augļus u.tml., so if anybody else is into that nasty shit, piesakieties tagad, iepirkšu pavairāk, un norēķināsimies uz vietas. Ja neviens nepieteiksies, tad pērku tikai sev un otrā dienā varēsiet siekaloties par labu ābolu vai gurķi uz pohām
 11. Gign Burziņš 2011, Oficiālais Topiks

  Bencik, dzeramnauda, kas mazāka par 10% no sākotnējās summas, var tikt uztverta par apvainojumu, vismaz saskaņā ar sabiedrībā vispārpieņemtajām publiskās apkalpojošās sfēras atlīdzināšanas normām! Tātad, ja par 3 Ls pamatsummu pārskaitīji Ls 3,03, tad tagad tu esi Kristai parādā vēl vismaz 27 santīmus, tas ir, ja viņa vēl PAPILDUS negrib no tevis kādu sāpju naudu par morālo kaitējumu. Un Krista, tā kā, ņemot vērā, ka jums ar benciku šajā jautājumā bija mutiska vienošanās, iesaku Tev vēl papildus piemērot viņam likumiskos soda procentus 0.5% dienā, saskaņā ar Civillikuma ceturtās daļas septīto apakšnodaļu.
 12. Gign 2011 Braucēju Saraksts

  Ali, tā kā man tas pats variants, sestdien pa dienu jābūt atpakaļ, tad, ja tu brauc pats, piesakos ar tevi turp-atpakaļ, līdzīgi kā '09 Ieskaitīju kristai 2 ls. Tā kā vēl viens uz-vietas-maksātājs varēs turpat arī man atdot (Registretais/kāds cits?). tests netiek?
 13. Epilācija

  Runājot par skūšanu, atceros, ka sen atpakaļ skatījos dokumentālo raidījumu par negadījumiem ar cilvēku ģenitālijām, ar kuriem ārstiem nācies saskarties, un jau pašā sākumā kāds ķirurgs teica aptuveni: "90% of all genitalia-related accidents can be summed up with the patient telling us "I just wanted to shave down there!""
 14. Misis vēlas uzlikt tetovējumu, diezgan palielu. Vai kāds zinātājs PZLZPZLZLZLZ!!!1!!11!one!11eleventy-one!1!!sin(π/2) var ieteikt pazīstamu, labu mākslinieku Rīgā vai Rīgas apkaimē (vislabāk - kura darbi būtu apskatāmi www)? Jau iepriekš no sirds pateicos.