Jump to content
GIGN Forum

10 Iesveetiishana... Xd Nuugis


_Yu-Gi-Oh__
 Share

Recommended Posts

stulbā rv1ģ sad.gif

nebij lemts izjust, kā ir paīstam tikt iesvētītam, jācer uz universitāti...

r&r.. ja atceros, atceros... nebija rv1g iesvetisanas un mes baigi bedajamies. Tad aizgaju uz universitati un tur bija iesvetisana - nu tads reals suuds, nometa ar olam un liek kaut kadus debilismus dariti un jabaz galva uzzimeta dirsas cauruma.. he he.. likas fun, bet tad es velaak saaku domat, ka isteniiba iesvetisana ir riktiigi debiili.. tada nirgasanas vien sanak par otru cilveku un nekaa forsa tur nav un tagad man liekas, ka iesvetisana "muusu izpratne" ir riktiigi stulbs pasakums. :/ Labi, ka uz iesvetisanu iet nav obligati...

Beefy

Link to comment
Share on other sites

iesvētīšana is overrated.

bija gan skolā, gan paši rīkojām, gan akadēmijā, gan paši rīkojām. nu nebija nekas tur. huiņa. ja tā padomā, tad skolas laikā daudz kas likās svarīgs, kaut īstenībā tā bija huiņa wink.gif

Link to comment
Share on other sites

tas, kas šogad bija sse arī - sūc smile.gif

p.s. LOL beefijs izrādās arī mācījies rv1g. kādus tik jokus negadās pieredzēt smile.gif

tik sen zināma lieta.

es gan biju priecīgs, ka iesvētīšana nebija, jo rchv no kuras aizgāju iespējams viņa bija forša, bet nu tur arī ar visādiem sūdiem nomētāja. LU iesvētības piedirsu.

Link to comment
Share on other sites

es gan biju priecīgs, ka iesvētīšana nebija, jo rchv no kuras aizgāju iespējams viņa bija forša, bet nu tur arī ar visādiem sūdiem nomētāja.

Kad Tu mācījies RCHV, tad jūs iesvētīja (vispār vai bija iesvētīšana?). Tagad tur nekas tāds cik zinu nenotiek annoyed.gif

Link to comment
Share on other sites

ROFL!

evil6.gif

Man iesvetības bija jastaiga pa pilsetas centru un jameklee vecas tantes kuraam pariet paari ielai 10cms.gif

btw - jaavac nauda 1d71.jpg

mums iesvētībās bija jāsaģērbjās ka balerīnām XD.gif un tad mēs skrējam pa vecrīgu, kur doma laukumā bija rīta vingrošana, pēc tam līdz stacijas laukumam, kur katrai klasei iedeva pāris beļašus, kuri par iespējami vairāk naudiņām bija jāpardod garāmgājējiem. mēs laimi (potenciālos pircējus) skrējām meklēt iekšā stacijā, bet tad kāds apsargs mūs izdzina laukā. uz dienas beigām bija "foršākā" daļa - ožamais spirts, milti matos, hvz kas uz sejas, ķermeņa etc.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...