Jump to content
GIGN Forum

Kā Zem Linuxa Uztaisiju Savu Serveri?


Recommended Posts

Ņemot vēra, ka es izdomāju pats pāriet no WinXP uz Ubuntu dapper 6.06 AMD64, tad nu maybe atrodas arī kāds slimais, kas vēlas pāriet ......... tad nu reku uztaisiju pmācību, kā es izveidoju savu CS serevri ......

Servera direktorijas izveide

# mkdir hlds
# cd ~/hlds

Vajadzīgie faili

Hlsupdatetool lai igūtu failus ....
#wget http://storefront.steampowered.com/download/hldsupdatetool.bin (priekš visiem OS/CPU)

metamod ...... 
#wget http://switch.dl.sourceforge.net/sourceforge/metamod/metamod-1.19-linux.tar.gz (priekš 32-bit OS/CPU)
vai
#wget http://switch.dl.sourceforge.net/sourceforge/metamod/metamod-1.19-linux-amd64.tar.gz  (priekš 64-bit OS/CPU) 

Amxmodx ......
#wget http://switch.dl.sourceforge.net/sourceforge/amxmodx/amxmodx-1.76a-base.tar.gz (priekš 32-bit OS/CPU)
#wget http://switch.dl.sourceforge.net/sourceforge/amxmodx/amxmodx-1.76a-cstrike.tar.gz (priekš 32-bit OS/CPU)
vai
#wget http://switch.dl.sourceforge.net/sourceforge/amxmodx/amxmodx-1.76a-base_amd64.tar.gz (priekš 64 bit OS/CPU)
#wget http://switch.dl.sourceforge.net/sourceforge/amxmodx/amxmodx-1.76a-cstrike_amd64.tar.gz (priekš 64 bit OS/CPU)

NonSteam crack (priekš viesiem OS/CPU) .. ja Win vajadzeja crackot swds, tad linux vajaga engines 
#wget http://download.cstrike.cz/files/soft/Half-Life%20dedicated%20server%20crack.rar

HLDS Instalācija .....

 
# chmod +x hldsupdatetool.bin
# ./hldsupdatetool.bin
# ./steam -command update -game cstrike -dir .

Pēdējā komanda ir jāatkārto tik ilgi kamēr parādās šāda rinda .... HLDS installation up to date ..... šis process var būt ilgs - atkarīgs no Jūsu net spead.

HLDS konfigurācija

Atveriet server.cfg un konfigurējiet cvar tā pat kā uz windows

Lai atvērtu server.cfg atrodiet to iekš cstrike direktorijas un atveriet, vai -

# gedit ~/hlds/cstrike/server.cfg

MetaMOD instalācija

Izveidojam direktorijas ....

 
# mkdir ~/hlds/cstrike/addons
# mkdir ~/hlds/cstrike/addons/metamod
# mkdir ~/hlds/cstrike/addons/metamod/dlls

Tālāk ....

 # cd ~/hlds/cstrike/addons/metamod/dlls

Atarhivējam iepriekš novikto MetaMOD failu atbilstoši OS/CPU

 # tar xfz ~/hlds/metamod-1.19-linux.tar.gz
vai # tar xfz ~/hlds/metamod-1.19-linux-amd64.tar.gz

Rediģējiet liblist.gam atbilstoši OS/CPU

Atrodi gamedll_linux "dlls/cs_i386.so"
Un aizvieto ar gamedll_linux "addons/metamod/dlls/metamod_i386.so"
vai gamedll_linux "addons/metamod/dlls/metamod_amd64.so"

AmxMODX instalācija

Iekš hlds/cstrike direktorijas izveidojiet mapi addons, iekš mapes addons izveidojiet mapi amxmodx, atarhivējiet, atbilstoši CPU/OS atbilstošos arhīvus, iekopējiet iekš amxmodx mapes saturu ( visas tās mapes ) ...... nedevu konsules komandas , jo piemēram 1.76a verijai atarhivējot ir faila nosaukuma folders, bet 1.75a pats uztaisa kā vajaga direktorijas ..... skatieties paši, bet nu šī daļa tādi pati kā uz Windows ....

Tālāk ....

 # echo ?linux addons/amxmodx/dlls/amxmodx_mm_i386.so? > ~/hlds/cstrike/addons/metamod/plugins.ini ( ja ir 32 bit) 
vai # echo ?linux addons/amxmodx/dlls/amxmodx_mm_amd64.so? > ~/hlds/cstrike/addons/metamod/plugins.ini (ja ir 64 biti

Non Steam crack

Netā atradu tikai .rar formāta failu ar visiem engine iekšā ( skatīt vajadzīgie faili), tā kā ceri, ka tavs Linux atbalsta .rar failus, ja ne atrodi kā to panākt tongue.gif ...... šī arhīva faili ir jāiekopē cstrike mapē ... replace all

Servera palaišana

es palaižu ar šādu komandu

# cd /usr/hlds
# ./hlds_run -game cstrike +exec server.cfg +ip tavs IP +port 27016 +maxplayers 16 +map de_dust -debug -nomaster -insecure

Ja kkas neiet ....

1. pārbaudiet engine failus, vai ar tiem visur viss ok .... vai visur tike izmantots atbilstošais engine ...... .

2. lasiet kas tieši par error jums ir terminālī jo nu manuprāt tur erori pat ir apskaidroti ..... es visu savus sākotnējos error apkaroju ......

3. pārbaudit vai tev ir libstdc++.so.5 library

4. ņem smadzen rokās & izmanto google

Rekur mans log file, kurā viss iet ...... SPIEd cik spēka

Edited by niker444
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es pats nedaudz aplauzos ar 64 bit Linuxu, tadel iesaku 32 bit linuxu .........

Problemas ir nevis ar pashu serveri, bet gan vispaareeji lietojot - instalējot klāt ....... ne visam, kam ir supports priekš 32 bit, ir arī support priekš 64 .... =[ ..... pa cik šodien, nu jau vakar, iznāca Ubuntu 6.10 edgy, tad nu me reinstall uz 32 bit, lai butu mazaks cakars .....

Link to comment
Share on other sites

pašam ir vēlme pāriet, bet winxp ir ļoti pierasts [ vienkāršība etc. ].

un vēl tās komandas, jāmeklē pamācības. :>

Nu, ja gribi nopietnaaku serveri , un ja arii PC resursi nav tik labi, personiigi iesaku Gentoo, bet nu ja PC normals, un ja pierasts pie WinXp , tad n udaleji liidziiigs ir *Ubuntu ...... pats esmu meginajis gan uz Gentoo, gan Ubuntu 6.06 dapper un 6.10 edgy ....... gentoo base kerneli iesacejam uzlikt jau sagada probleeemas ....., bet ubuntu vnk instalee no diska, un vins panems autoconfig pretiii ......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mission compleated: jeb pareizak sakot experiments izdevies ...... varat check out cs.pro-9.v ..... griezhaas uz tiira 64 bit linux un uz amd64 engine .....

Kāpēc negribi pastāstīt kā tev tas izdevās? Es ar labprāt paskatītos kā tev tas sanāca.

P.S. Bik kritikas tavam manuālim (nekas personisks)

# mkdir hlds

# cd ~/hlds

Atkarīgs no tā kur tu atrodies tajā laikā, precīzāk būtu cd ~ tad mkdir hlds un cd ~/hlds

# cd /usr/hlds

# ./hlds_run -game cstrike +exec server.cfg +ip tavs IP +port 27016 +maxplayers 16 +map de_dust -debug -nomaster -insecure

Kāpēc cd /usr/hlds nevis cd ~/hlds ?

Kāpēc izmanto gedit? Serveri palaid arī mosh caur grafisko vidi? Neredzu tad starpību vai darbināt HLDS windows'ā vai unix'veidīgā sistēmā, respektīvi grafiskā vide (KDE, gnome, xfce u.c.) patērē daudz resursu, tādēļ produktīvāk būtu palaist serveri terminālī.

P.P.S

Negribi patestēt HLDS uz kāda FreeBSD? Būtu ļoti pateicīgs, ja vēlāk pastāstītu kā veicās.

Ar cieņu, Gariks.

Link to comment
Share on other sites

Kвpзc negribi pastвstоt kв tev tas izdevвs? Es ar labprвt paskatоtos kв tev tas sanвca.

P.S. Bik kritikas tavam manuвlim (nekas personisks)

Atkarоgs no tв kur tu atrodies tajв laikв, precоzвk bыtu cd ~ tad mkdir hlds un cd ~/hlds

Kвpзc cd /usr/hlds nevis cd ~/hlds ?

Kвpзc izmanto gedit? Serveri palaid arо mosh caur grafisko vidi? Neredzu tad starpоbu vai darbinвt HLDS windows'в vai unix'veidоgв sistзmв, respektоvi grafiskв vide (KDE, gnome, xfce u.c.) patзrз daudz resursu, tвdзп produktоvвk bыtu palaist serveri terminвlо.

P.P.S

Negribi patestзt HLDS uz kвda FreeBSD? Bыtu пoti pateicоgs, ja vзlвk pastвstоtu kв veicвs.

Ar cieтu, Gariks.

Nedaudz kritikas nevietв, jo pats serevri turu uz Gentoo 64 bit, bez 32 bit support (daudzi lоdz ar to mani uzskata par slimo tongue.gif ) ... man nav grafiskвs vides, ne arо lib32 supports (tвdзl neizdodas palaist HLTV), kв arо root access, jo mans serveris tiek hostзts DEAC datu centrв un piekпuve tam, man ir caur SSH clientu & FTP, bet pats uz mвjas datora sзюu zem MS produkta, jo muchai augstskolai regulвri vajaga MS produktus, bet zem dual O/S ar negribu sзdзt ... tвka serveri adminзju ar putty + ftp clientu + phpmyadmin .....

paskatatоties tu vari cs.pro-9.lv in real ....

Darba gaita: Tв kв tanо laikв vзl sзdзju zem Ubuntu (mвjвs) ar grafisko vidi, es izmantoju hldsupdatetool un novilku failus, jo uz 64 bit , bez lib32 supporta tas nav iespзjams ... tad pвrkopзju caur ftp uz server datoru .... elementвri saliku metamod+ amxmodx .... serveris azigвja, bet nu palika viena problзma .... non-steam dabыt virsы .... parastie no-won cracki nestrвdв, no won patchers arо nestrвdвja, nu ko, нerфs klвt HEX ..... mocоjos, mocоjos ... viss kas man paрam izdevвs , bija novвkt error logu ( lan cleints are restriced bla bla bla .... bet kick & konsulз error palika .... tвlвk sazinвjos ar pвris cilvзkiem, kas man pateica what i am doing wrong ... tв kв tagad viss ok tongue.gif

Runвjot par FreeBSD, man nav оpaрi lielas iedvesmas to visu darоt no jauna pagaidвm, vienоgi, kad tiks likts nвkamis serveris ( drоzumв) joka pзc varзtu ... pamзмinвt, bet оstenоba, ja neskaita problems ar HLTV, Gentoo 64 ir piemзrots .... varbыt citi teiks, ka Gento & CS sucks ... bet nu es tв neuzskatu ....

Interesanti bыtu pamзмinвt uz slamd64 .... to man ieteica kв perfektu CS serevrim ....

gedit? kвpзc nз ? labвk nano or vim? es domвju tie kas mвcзs uzlikt serv, tie arо sapratоs, ka ir vairвki text editori ....

21 slot serveris resursu ziтв patзrз 2-6 % CPU & max 100 Mb ram resursu ..... jв serevris stвv uz praktiski plika GENtoo terminвпa + server webs stвv uz cita PC .....

Vзl kвdi jautвjumi ? man kritika vienmзr ir patikusi, ja tв ir objektоva un nav bezjзdzоga ....

Edited by niker444
Link to comment
Share on other sites

Ka caur Terminal var uzstadit kadai directorijai piekluvi bez root ielogoshanas? VIenkarsak sakot hlds mape man ir liegta pieeja, vaig lai varu darboties ar vinu smile.gif

sk te neviens neko nezin un nedoma pat izteikt savas domas...

chmod 777 /kautkur/te/ir/hlds/

Ja kads nezin!

Edited by noobiks
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ok, man pret tavu manuali nav vairs jautajumu wink.gif

Dazhi jautajumi tev niker444 rolleyes.gif

Cik zinu, tad Gentoo arhitektuura ljoti liidziiga bsd, jo taisiits uz taa baazes. Vai tu nesastapies ar taadu probleemu, ka hlds neatrod /proc/cpuinfo , taapec nezin kaa palaist, zem i686 vai amd. Kaa tiki galaa ar sho probleemu?

Otrs jautaajums, intereses peec smile.gif

Cik maksaa servera hosteeshana DEAC centraalee?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...