Jump to content
GIGN Forum

Dzimumdienas Daavana


jerrico
 Share

Recommended Posts

Uzdāvini tādu kā gleznu pilnu ar kautkādām smieklīgām bildēm, kur redzami viņa draugi, viņš pats, uc.(protams smieklīgos, atmiņā paliekošos notikumos.)

Piemēram viņš paskatoties uz gleznu var pasmieties par kādu senu notikumu uc.

piem. nodomāt "Reku mēs abi ar jerrico pirmo reizi piekodāmies" un ieslīgt atmiņās par šo konkrēto notikumu pinch.gif. Tad ķerties pie nākošās bildītes laugh.gif

Kā to visu realizēt... paliek tavā ziņā.

p.s. šī ideja jau ir diezgan novazāta... Vienam pazīstamam dāvinājām tādu, kad viņš brauca uz Īriju strādāt...

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

es zinu, ka DOMINA'aa ir taads veikals, kur visaadus smiekliigus struntus paardod, bet tur daargi, piemeeram elektriskais toletes papiira sidiitaajs maksaa kkadus 100 ls biggrin.gif, nju labi ir tur arii tadas lietas par kaut cik pienjemamaam cenaam tongue.gif

bet nu vispaar visforshaakaa davana buutu ja pashi kko buutu sameistarojushi, jo ieiet un kko nopirkt nav tik forshi wink.gif

Link to comment
Share on other sites

es zinu, ka DOMINA'aa ir taads veikals, kur visaadus smiekliigus struntus paardod, bet tur daargi, piemeeram elektriskais toletes papiira sidiitaajs maksaa kkadus 100 ls biggrin.gif, nju labi ir tur arii tadas lietas par kaut cik pienjemamaam cenaam tongue.gif

bet nu vispaar visforshaakaa davana buutu ja pashi kko buutu sameistarojushi, jo ieiet un kko nopirkt nav tik forshi wink.gif

OJĀ WONDERFUL GIFT SHOP. Viens no maniem mīļākajiem veikaliem EVER. Ko tik tur nepārdod. Šādu veikalu dēļ man rodas iedvesma taisīt savējo, kur es varēšu pārdot pēdējos mēslus par nejēdzīgi lielu naudu.

Link to comment
Share on other sites

OJĀ WONDERFUL GIFT SHOP. Viens no maniem mīļākajiem veikaliem EVER. Ko tik tur nepārdod. Šādu veikalu dēļ man rodas iedvesma taisīt savējo, kur es varēšu pārdot pēdējos mēslus par nejēdzīgi lielu naudu.

AMAZING GIFT SHOP

mana miiljaakaa daavana shajaa veikalaa bija peles paliknis ar kalkulatoru pa kaukaadiem 100 Ls

p.s. es jau buutu daavinaajis 18 reizes pa nieriiteem - zinaas, ka domaa par vinju, un veel ilgi atcereesies sho daavaninju

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...