Jump to content
GIGN Forum

Chiki Piki


spite
 Share

Recommended Posts

Neteikšu, ka es viņu baigi tempju drīzāk vienkārši dzeru un arī tāpēc ka garšo drīzāk nesaprotu kā es agrāk varēju šņabi liet tik daudz iekšā!

Jāa dimantiņa dzimš... svinēšana izvērtās tīri gara un tikai tagad man sāk palikt slikti un apspriežu domu iet pavemt biggrin.gif

p.s Vajadzētu iešņaukt ?

p.s.s Worm's bija visaktīvākais šņaucējs kā arī pūtējs, ar to arī gribēju viņu apsveikt!

Link to comment
Share on other sites

man ballīte patika! interesanti cilvēki interesantas uzvedības biggrin.gif vēdera prese sāp kā pēc 2x60 piecelšanās sēdus no stāvoķļa guļus (defaultais preses treniņš), kas liecina par diezgan nekontrolētu smiešanos nekontrolējamos apstākļos. Palika viens jautājums. Par ko mēs smējāmies ????

bloodlords tika pieķerts spēlējot ar CD-HACK, bet neskaidru iemeslu dēļ netika izlidināts pa logu blink.gif

p.s. U ūūū smiliez.de_2136.gifsmiliez.de_2136.gifsmiliez.de_2136.gif

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kāpēc jūs tur litriem to alu tempjat, man personīgi alus negaršo tāpēc pietiek ar 0.5 tīras 40 grādīgas mantas un litrs cido apelsīnu sulas.

man personīgi šņabis negaršo, bet alus garšo un man ļoti patīk pats dzeršanas process un man no smagajām šmigām nākamajā dienā dikti sāp galva, bet pēc alus nē.

Link to comment
Share on other sites

Reku (speciaali ekstreemajam wink.gif) linki uz bildiiteem no peedeejiem 2iem pasaacieniem, kur daliibu njeemushi gignieshi:

http://foto.inbox.lv/spite/29-10-2006-Dima...-dzimshansdiena

http://foto.inbox.lv/spite/29-10-2006-Picas-cepshana

P.S. Ieveerteejat cik forshi denjucim nolakoti kaaju nadzinji dimantinja dzimshansdienas noveelotajaas sviniibaas naughty.gif

p.s. bet esmu pārliecināta, ka deņucis ir zils. Mjā bēdīgi bet tā ir taisnība. Man ir simtprocentīgi pirādījumi sad.gif

Spite no kurienes tev taada informaacija un pieraadiijumi par denuju, bet nu man jau arii likaas ka kaut kas tur nav riktiigi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

no kurienes tev bans no foruma pazuda? smile.gif

edited:

ā jasna

p.s.

tavs posts ir diezgan bezsakarīgs.

nevis mans bans , bet spite bans. Un ja reiz mana dārgā ir tik neuzmanīga un atstāj gign saitu manā kompī ar savu loginu nu kāpēc nepaākstīties.

Macho nu no kurienes tevī tik daudz naida ko? Take it easy and relax smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...