Jump to content
GIGN Forum

Hamachi


Champions!
 Share

Recommended Posts

LOL champi, tev najsiigs desktops smile.gif

vaardusakot ko es gribeeju pateikt - paskaties hamachi support forumos. vai nu tev ta problema nav pirmajam un varesi atrast atrisinajumu, vai ari vari uztaisit savu topiku. vinjiem tur kopumaa ljoti labs help teams. nu jaa, tas gan diemzheel nenoziimee ka vinji var katru probleemu atrisinaat. vispaar lol, es tur saveejo topiku uztaisiiju, bet neviens vispaar nevareeja nekaa paliidzeet, kaadas 2 nedeljas nobumpoju, but to no avail.

Link to comment
Share on other sites

runajot par nhl ir reali kaut kada atshkjiriba starp 6 un 7 ? Neesmu 7 redzejis.

Un raugoties uz Tavu problemu man liekas, ka problema varbut varetu but, ka Wins to visus progas konfigus ir kaut kur ierakstijis sev atminjaa, un lidz ar to, ka Tu vinjus instalee un unistalee shis noravis gluku un vairs nelauj vispar neko padarit.

Link to comment
Share on other sites

mahmedam aretu buut taisniba... es gribeju uzkrakot vienu speli kadus 5 meneshus atpakalj... bet to speli bij nereali gruti uzkrakot... kr4 tur cd roomss bij jatsleedz jaiesleedz, crack jauzmet... nu kr4 cakars... tad es netisham nokljudijos un izdzesu araa to speli lai ieinstaleju pa jaunu... kad gribeju instalet nekas nenotiek... sad.gif taka tev varetu buut ta pate vaina... WIN saglaba tos failus registracijaa.. jo peec katrs instalacijas proga vai spele tiek pieregistreta... (ir iznemumi) li sho gluku izglabtu tev vaig rakaties pa registracijas failiem... vai parinstalet windowsu... bet ja gribi rakaties pa registracijas failiem ESI UZMANIIGS!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...