Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ignorējiet lielāko daļu kas šeit rakstīts, jo pasākuma norises vieta ir pie benčika. Viss pārējais nemainās.

Tatad, viss svarigakais tiks rakstits sitaja pirmaja posta un vins tiks regulari editots (updeitots)

--- updeitots 1mais punkts

--- velreiz updeitots 1mais punkts

--- updeitots 6tais punkts par satiksmi

--- riktigs updeits, jo tiek mekleta vieta

user posted image

GIGN Sniedziņa Burziņš

15. dec 2006 21:00 (pie bencika)

Uz dotu bridi izskatas, ka ir 30 brauceji.

Ludzu panemiet dvielus un gulammaisus un spilvenus! wink.gif

Vietu skatieties posta pie dalibniekiem ka tur nokluut!!!

1) Pasakums tiek paredzets visiem, ne tikai tiem, kas kadu pazist. Godigi - es nevienu nepazistu, unless r&r ari atnaks (uz skiet, ka bus). Kaut gan ir izkanejusi ideja, ka jaunaki par 16 nebutu forshi. Bet izskaneja ari ideja, ka butu forshi. Un naziic ari buus! Ta ka visi welcome!

2) Nebus tikai pasedesana un pielupisanas. Ir doma ari par atsevisku party istabu, kur skanes muzika un vares padejot (nu pakratities muzikas ritma... neparprotat.. wink.gif ) Bija doma par muzikas aparaturas iri, bet es domaju, ka manas RRR tumbas ari pavilks, ja kads sagadas pastuuzi (sieva breeks, ja nemsu savejo tongue.gif) strobs ir!

3) Bus istaba, kura skatisiemies filmas. Varetu teikt, vakara tematika - filmas un dance.

4) Spelesim speles (pokers)

5) Uzfilmesim kaut kadu prikolu un vel sastukosim visadus prikolus

6) Tie, kam broblemas atbraukt ar sab transportu - aizvedisim. Ja ne lidz pasai tusa vieta, tad visamz no pieturas lidz turienei - karoce - ta nav problema!

Uz turieni iet autobus 827. Seit marsruta saraksts http://bus.rigassatiksme.lv/m.asp?S=-1&T=9403&k=4

Tapatas uz sauriesiem iet vilciens! Varam organizet kopigu brauksanu ar vilcienu un gala mus sagaidis masina. Vieniga problema, ka pedejais autobus sauriesos ierodas 8vakara un pirmais iet prom 9nos no rita. Ir ari vilciens, bet tas pienak jau 7tinos vakara toties uz Rigu dodas 7tinos no rita!

7) Bus ari gultas, kur palikt pa nakti!

8) Buus rijamais un smiga

Sitas ari ir svarigi!

Lai tus notiktu, vajag naudu! Pati telpu ire varetu pavilkt uz 150Ls un tuss butu no

LAIKS TIKS MAINITS<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>22:00 - 8:00 rita</span>Par telpu iri bus jauna informacija DRIIZ

telpu ire ietilps pirts un gulamistabas 3saaja stava. Varetu jau ieekonomet un panemt ari gulammaisus!

Butu ideali vel kadus 50Ls veltit partikas iepirksanai. Doma ir uztaisit rosolu un salikus. Ceru, ka izdosies "aiznemties" galju maxima!

Tatad, tuss solas buus baigi forsinais un varesiet iepazit slaveno macho un.. cerams, ari wormu!

Velak tiks taisiti ari topiki par to, kadu muziku jus labak gribetu dzirdet un varesiet ari ieteikt kadas kopigas izklaides (piemeram - CS style 1shot pikoshanas)

ja tagad uz atru sarekinam - 25 cilveki un 200Ls (200ls ir ar paiku un smigu) sanak

8Ls no purna ar paiku un smigu

jo vairak pieteiksieties, jo mazak bus japiko gala! smile.gif

blakus topika ir BENCIKA (vins ir organizetajs) saraksts ar vardiem, kas jau ir naceji + BENCIKS ari ir atbildigs par naudas iekasesanu. Drosi parskaitat vinam 10Ls, jo ir vaajdziga drosibas nauda. Kaut kur 3saja vai 4turtaja lapa ir mans posts, kur ir paskaidrots, kas notiksies, ja bus vairak cilveki (tb, jus dabusiet naudu atpakal).

$$$

Naudu parskaitiet -

Banka: Hansabanka

konta numurs: lv30haba0551011816114

Sanemeja vards: Kaspars Bernans

Summa: 10Ls

Tas ir hansabankas konts. Ja jums ir hanzas karte, tad parskaitisana ir par velti.

Varat ari zvanit Bencikam (Kaspars) un sarunat nodot naudinu klatiene.

Bencika tel. nr. - 26329671

es jau parskaitiju! wink.gif

$$$

--- zemak ir sarakstits tas pats, ko tiko pateicu, bet ir ari sis tas, ko nesmu pateicis, ka piemeram, kur atrodas vieta! wink.gif

Nu tie ir fiksie varinati, kas naca galva sakara ar sito situ! smile.gif

variantus - protams, var pievienot! Un vispar jau tusu vajag un visiem janak, jo allworth solijas atvilkties, ja es atvilksos, bet tapec vien man ir jatvelkas, lai 3x apietu apkart allwortham ar izbolitam aciim wink.gif

Un ak vai.. vel EDDam jauzsauc kaut kads tur kokteilis par to, ka sis uzlika torn karti gigna. Nu es prosta nevaru neiet!

BTW, man varetu but brivas vietas masina!

PS, 1mie divi datumi nozime, ka tu ari taisies iet taja diena.. ja kas! smile.gif

edit: atvainojos - te original post, kur viena lapa Mr. Benciks ir ari atradis BAIGI sakarigo vietu, kur tuset. Ja savaksimies vairak par 20, vispar dosaks buus!

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=10751

EDIT EDIT:

aa - mazliet par pasu tusu! biggrin.gif

Lai nebutu ta sadalisanas comunitijos un tomer butu labi, ja cilveki iepazitos un ta - visiem tak kaut kas kopiigs... he he

nu karoce - tur ir ideja, ka varetu skatities filmas un uztaiist vienu dance zaali ar reaalu kalbasniku. Nu karoce tadu forsu party kur var ari nemt liidzi draudzenes! wink.gif

smigu ari varetu labi daduz saorganizet! Tuss varetu pavilkt uz 10Ls ar visu dzersanu un uzkodam un visu parejo!

Uber edit: tie, kas gatavi iet, varetu leja iepostet kaut kadu savu kontaktu, lai varam piezvanit vai ka ta. nu - pasi saprotat, ja?

VIETA

vieta BIJA PLANOTA si te! http://www.pirtsmadaras.lv

atrodas 5km no Rigas. Tur iet sabiedriskais transports. Tas ir kadi 10km no plavniekiem ar masinu. Varu aizvest, jo dzivoju plavniekos.

Ja mes nolemjam nemt ari muziku tad bus + 30Ls, kas sanak 150Ls no visiem kopa.

Piedavaju sekojosu party tematiku

- viena istaba party - tur skan skala muzika

- viena istaba filmas. Vakara gaita varetu noskatities paris jaukas filmas, ko jus panemsiet lidzi. Es varu piedavat pari Japanu animacijas filmas (howla lidojsa pils, gariem lidzi), lucku number slevin, da vinci kods, entrapment, ka ari prodigy their law dvd ar live koncerta ierakstu un klipiem un vel kaut kadas sitainas filmas!

- rausim ari POKERU

- varu atnest galda speli Katanas iecelotaji

- varam kolektivi iepirkt smigu 2l par 7Ls. Tas ir dzins, konjaks, snabis, likieris un vel kaut kadi sudi.

- sataisit rosolu.

- ir laikam 3 vai 4tras istabinas ar gultam, kur pacucet. Nemat lidzi ari gulammaisus.

- bus ziema. varam uzfilmet kaut ko jautru gign stila. ar asinim smile.gif

- principa varetu panemt striptiza dejotaju naughty.gif

- vispar labak nemt uz biku ilgaku laiku (piemeram 18h). saksim tuset ap 8niem un tisimies prom ap 12. nebus problemas ar sab. transportu.

Beefy

---------------------

braucēji:

---------------------

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=11006

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

15 datums ir brivs.

Nauda kura ir jasavaac ir 120 Ls = 12h Maja+pirts. Klat piemaksajot var dabuut -

1)Ja mees klaat gribam veel nedaudz paguleet, varam panemt 3 staavu arii klaat, tie ir kaadi 30 ls, un paaris h arii piemest veel klat, jau nav jau 9 no riita javacaas prom smile.gif

Sekojoshi sanaak 150 Ls, kas ir default, varam veel piemest piem. kaadas 3 h klaat....

Tas sanaak 9 vakaraa varetu savakties un 12 no rita vakties prom, var i patuseet i paguleet...

a)ar 3 staavu buus kaadi 210 ls 21:00 - 12:00

b)bez 3 stava 180 ls 21:00 12:00

c)letakais variants 2 staavi 21:00 09:00 120 ls

+muzacha 30 Ls

Vari pachuksteet, kad es meginu mazo autobusinju sarunaat, ta ka sencis man uz autobusiem brauc, varbut kaadu 20 vietigo varetu sarunaat, kas muus aizved lidz turienei, jo varetu buut problema transports, bet neko veel nesolu smile.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

vispar shajaa datumaa ir ieplanota pirts pie manis paakjos sakaraa ar spites vardadienu

worm, nu tad tev ir LIELISKA iespeja uberatzimet spites vardadienu tuvak Rigai!

Piedevam dodam spitei atlaidi. vinai nebus jamaksa, jo jubilare! wink.gif

Un par tam datora tumbam - he he.. nice joke, bet es biju domajis ap 600w music power, nevis 12w.... 36.gif

izlasi sito

es redzu 6+6 braucejus (tie, kas par 15 + tie, kas par pofig, ka tik meitene (spite naughty.gif ) + 5 kurus vajag aizvest (ceru, ka lidz Rigai pasi tiksiet smile.gif )

kopaa - 17 uz doto mirkli! NIICE! smile.gif

Karoce - Ludzu piesakieties seit iepostojot!

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Ja kadam ir lidz brauceji, laipni aicinaati, es domaju, kad no tiem mees iekasejam 5 ls .

Par to protams vajag pazinot ieprieks, lai nav situacija, kad pedeja bridii , kaads ierodaas.

Konta numurs buus riit no rita uz kuru parskaitiit 10ls.

Kad veiksiet parskaitijumu nosutat ludzu pm man, lai zinu, kas nosutiijis rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Es arī varu pievienot savu konta nr. Jūs pat PM, ar ziņu kas sūtijis, varat nerakstīt. 4.gif

Žēl, ka netieku...būtu jauki atkal paskatīties, kā macho pilnīgās lupatās cenšas sevi sakoncentrēt evil6.gif

Kaa nebuusi? Nerunaa te, nebuusi panem un izkarto laiku un ierodies, tev nav izveles tu busi biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Vajadzēja vel variantu - Iešu, ja aizdosiet naudu biggrin.gif

Vispārjau es varētu itkā ar kājām līdz turienei aizstaigāt pacik dzīvoju dreiliņos smile.gif Nu ja dabūšu naudu tad būšu + varētu vel kādus 2 cilvēkus paķert savā grabulītī, ja viņi atbrauktu līdz mežciemam vai pļavniekiem wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...