Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Taatad ir pienacis laiks saakt ievaakt naudinju. Tie ir ne vairaak vai mazaak, ka 10 ls no purna, un ja lidzi kaads kolegis no vinja 5 ls.

To var izdariit divejadi -

1)Ar naudas parskaitijumu uz kontu, kas noradiits zemaak.

lv30haba0551011816114

Kaspars Bernans

Kad esi nosutijis naudu, nosuti man pm, lai zinu, kas ir samasaajis un kas nav smile.gif

2)Ja no bankaam neko nerubijam var pa taisno pikji iedot, tad butu jasazvanas un jasarunaa vieta, un summinu var iedot smile.gif

Tel. num. 26329671

Summa, kura jaievaac pagaidaam grozaas ap kadiem 200 ls, jo nav veel preciizi noteikts cik ilgi mees gribam, muzika, cik ilgi mums pirti vajadzees, jo ka izradaas, pirts tiek rekinata pa h.

Ja tiks ievakta naudinja vairaak, taa visa aizies alkaholam, ko likt galdaa to es apsolu smile.gif

Un veel....

Datums 15 decembris, laiks kuru mees tur varam buut ir sakot no piektdienas vakara lidz 6dienas plkst 8 rita, jo vinjiem kaut kaads bankets jaklaaj, tapec es domaju, kad mes mierigi varam nemt sakot no plkst. 22:00 - 08:00.

Paraak agri saakt ari nav jeegas naughty.gif

Nauda butu jasavaac tuvako 7 dienu laikaa, 28 novembris butu pedeja diena smile.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nezinu nafig kercham jāņem vēl 4 purni wacko.gif Tieši variants ko bīfijs minēja - kaut kāda tusēšana savā stūrī, jo tiem 4iem nav nekādas vēlmes ar kādu iepazīties, jo ar visiem cilvēkiem komunicēs pirmo reizi dzīvē. Bet nu tas vēl tā.

A kāpēc kolēģim 5ls? Lai viņš arī met 10ls un ja tev paliks pāri, tad varēsi par to naudu nopirkt šmigu.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu nafig kercham jāņem vēl 4 purni wacko.gif Tieši variants ko bīfijs minēja - kaut kāda tusēšana savā stūrī, jo tiem 4iem nav nekādas vēlmes ar kādu iepazīties, jo ar visiem cilvēkiem komunicēs pirmo reizi dzīvē. Bet nu tas vēl tā.

A kāpēc kolēģim 5ls? Lai viņš arī met 10ls un ja tev paliks pāri, tad varēsi par to naudu nopirkt šmigu.

Manuprāt, kerchs bija domājis, ka viņam mašīnā vēl 4 vietas brīvas, un viņš var paķert kādu braukt gribētāju no GIGN komjunitija, nevis no sava pagalma. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

tā arī nesapratu 10ls ir tikai pa vietu vai vēl kautkas nāk tajā cenā ?

Nu skaties.

Vieta maksas ap 120Ls. Parejais ir planots smigs, paika, muzons.

TB, tas ari ir tas, kas nak cena... nu vispar gan jau vel kaut kadus prikolus sadomasim!

Nebus ta, ke mes bazisim naudu kesha! wink.gif Isteniba, ja paliks pari, atdosim atpakal!

Es butu priecigs, ja kads vel naktu ar kadiem tusina priekslikumiem, lai butu jautrak.

Patreizejais plans ir (es atkartojos, jo tas ir rakstits ari 1maja topika)

- Tusins sakas 22:00 beidzas 8:00 (10 stundas - 100Ls nice! biggrin.gif)

- Aizvest uz turieni tos, kas netiek savadak (ar masinam vai bencika businu - nav svarigi)

- Viena istaba ir party istaba, tur skan skali muzons un strobs un kalbasiks (30Ls)

- Viena istaba skatamies filmas un citu krepu

- Galds ar paiku un smigu. Ir doma uztaisit daudz rosola un saslikus. Nebutu slikti, ja kads naktu lidzi un tad varetu maxima kadus 5kg galas nopizdit... he he

LIL_NIGA - of course ju CAN! smile.gif

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Nu es uzzināšu vai tieku tikai tuvāk 15 datumam! Ja jāmaksā tie 10ls jau ātrāk , tad mani neredzēsiet dry.gif

Plikais, ja naks vairak cilveki, mes sadalisim visu uz dalam un atdosim extra amountu atpakal.

Nu, piemeram, 20 dzeki (he he es jau ceru smile.gif ) sametas pa 10Ls un sanak 200Ls - reaali pirts, dahuja letas smigas un dahuja normala paicona (rosols un gala).

tad pasakuma diena atnak vel 20 purni (nice, ne?)

ko mes daram ir 20 + 20 = 40. 200 / 40 = 5Ls. Tie 20 purni katrs savus 5Ls dos vienam no sakuma 20 purniem.

Tad peksni ievelas vel 10 purni. 20 + 20 + 10 = 50 200/50 = 4Ls.

Tagad mums no 10 purniem japanem 4ls = 40Ls un jasadala 40Ls uz jau esosajiem 40 purniem. Piedevam mums ir reaals tusins ar 50 civlekiem (laiakm ari no mahaca tad neizbegt biggrin.gif )

A.. un ja aizmirsu pateikt - tur var ari pa nakti pacucet! smile.gif Bet mes dzersim energjijas dzerienus ar snabi, taka miedzins pautus nekutinas! biggrin.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

- Tusins sakas 22:00 beidzas 8:00 (10 stundas - 100Ls nice! biggrin.gif)

- Aizvest uz turieni tos, kas netiek savadak (ar masinam vai bencika businu - nav svarigi)

- Viena istaba ir party istaba, tur skan skali muzons un strobs un kalbasiks (30Ls)

- Viena istaba skatamies filmas un citu krepu

- Galds ar paiku un smigu. Ir doma uztaisit daudz rosola un saslikus. Nebutu slikti, ja kads naktu lidzi un tad varetu maxima kadus 5kg galas nopizdit... he he

mosh atmetam to kalbasnjiku? protams, es cienu taadus diidzhejus kaa aligators un slons (un, protams, Erix) par vinju ieguldiijumu muuzikaa, bet tomeer neuzskatu, ka visi sheit ir pietiekami izgliitoti, lai vareetu pilnveertiigi izbaudiit vinju dailjradi

p.s. mosh daram taa, ka es ierakstu paaris forshus diskus, kas visiem patiks

p.p.s. man ir lieliska muzikaalaa gaume

p.p.p.s. esmu ieguvis pamatizgliitiibu muuzikaa

Link to comment
Share on other sites

mosh atmetam to kalbasnjiku? protams, es cienu taadus diidzhejus kaa aligators un slons (un, protams, Erix) par vinju ieguldiijumu muuzikaa, bet tomeer neuzskatu, ka visi sheit ir pietiekami izgliitoti, lai vareetu pilnveertiigi izbaudiit vinju dailjradi

p.s. mosh daram taa, ka es ierakstu paaris forshus diskus, kas visiem patiks

p.p.s. man ir lieliska muzikaalaa gaume

p.p.p.s. esmu ieguvis pamatizgliitiibu muuzikaa

Es isti nesaprotu, ko tu gribi pateikt? smile.gif Ka vajag noalgot ari didzeju? Vai ari, ka nevajag muziku nemt? Vai ari, ka vajag dj_erix par dj un ieeja tusina nahalqavu, vai ari, ka velies ierakstit paris blood sucking raping woman fucking hardcore uber fatal anal mega muziku, jo ta butu labaka par dance? smile.gif

Ja velies apspriest muziku, kadai butu jaskan party istaba - go on! smile.gif

- nu tipa, tas var but ari chill nev dance. vai alternativais vai kishmisharhujsazinko

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

es domaju  party izstaba nevar skanet dnb konkrets hardcore metaals konkreets reeps utt  butu labi ja skanetu gan  rocks gan dance gan hiphops gan sladkijs muzons utt

Driz - loti driz bus zinams, vai tuss tiesam notiks, vai tomer cilveki isti nesavaksies. Izskatas - ka bus! smile.gifsmile.gifsmile.gif

Isteniba ar muzonu ir ta, ka man majas metajas viens ne-parak jaudigs strobins (bet tumsa istaba bus ok) un paris tumbas. tikai ar pastuzi so so - ta ka uz muziku isteniba varam ari ieekonomet. Datora tumbinas bus vajadzigas movies istabai!

Tatad - ja redzesim, ka tusins reaali buus (varam ekonomejot un savacot lielaku baru samazinat izmaksas lidz 6Ls), tad es uzrausu poolu par to, vai vajag party istabu un kadu muziku labak tur likt! smile.gif

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Nujā, tagad domāju vai braukt, vai ne+ ir viens mīnus, būtu jāatrod, kā līdz turienei tikt.. biggrin.gif

P.s ja es tur braucu un būs sniegs paņemšu snowskeitu, lai bikiņ pasistos biggrin.gif

P.p.s es īsti nezinu ko darīt arto mūziku, jo man kalbāšņiks nepatīk, es labāk alternative, ķip bleed the sky un tādus, bet domāju, ka, lai visiem patiktu var kkādus eiropas hĪtus likt, jo tas ir vudus ceļš starp visiem.

P.p.p.s Es pat nezinu kādu mūziku likt, jo tāpat pat ja būšu tad mana draudzene nebūs, un tātad es tur netaisos dejot XD.gif

Link to comment
Share on other sites

Naziit - nem lidzi draudzeni! smile.gif Galu gala - nezinu, bet man patik piedzerties un saakt kolbasities (no malas laikam izskatos pec idiota) pie reala muzona. Firestarter tam butu ka radits... vai kautkadi chemicla borthers! smile.gif

MACHO - Vari luudzu patirit sito poolu - gribetos, lai cilveki sev svarigo informaciju var atrast. Vari izmest paris manus postus.

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...