Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aizmirsu pateikt - man rosols negarsho sad.gif

p.s. vai kaads ir domaajis arii par kaut kaadiem traukiem? vai arii tas ietilpst cenaa?

p.p.s. un kaa buus ar grillu (ja jau buus shashliks)?

Pain viss atkariigs no savaktas naudas, es domaju, kad pietiks arii nauda traukiem(vienreizejiem), glazem, salveteem utt....

Par grillu nav ko uztraukties - buus, galvenais galju iepirkt biggrin.gif

Tev speciaali ar Ali buus darzenju salaati 4.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Obanā. Pinkijs. ^_____________________________________________^

denja kaut kādu savu pacanu no pagalma gribēja pierakstīt, es nedaudz baidos, jo, ja nu viņš atbrauc mūs apsist? Tāpat kā cilveeks Talsos upset.gif

Kads cilveks talsos? Nu es panemsu lauzni katram gadijumam!

Protiv loma njet prijoma wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

beefy tev ar lomiku pie ieejas būs jātaisa feiskontrols. Liste ar cilvēkiem kas ir skanošo kopējā ķešā metuši, īpašie outlawzi (ar to es šeit nedomāju outlawz, bet tādus aizdomīga paskata tipiņus kā denja) un viss tiks kontrolēts wink.gif Ja vēl alvis būs tad divatā varēsiet kontrolēt trafiku smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Allworth - es tikai delj tevis te ta censos! smile.gif

Esmu so to noskaidrojis par transportu uz turieni un atpakalj.

Tur iet 827 autobus, kursh saurieshos ierodas 8nos vakara un vilciens Riga-Ergli, kas ierodas 7tinos vakara.

827 pamet auriesus 9nos no riita, savukart vilciens ir 7tinos no riita.

Sitas ir saraksits 1maja topika 6taja p-ta!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

eee kr4 laikam ka peidalos fiftii fiftii....... bencikam - - kr4 ja kads uz bauskas pusi dziivo vai brauc kautkur tur... var iebraukt un es varetu panjemt tumbas 1x 300w LTO un 2x500 w american DJ + american DJ strobs + pults LTO + meeibiii kadu laightu disco veel! 18.gif18.gif18.gif18.gif18.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2524.gif

akr reuku man pufaikciems ja kads brauc kapec nepanjemt?

post-7-1164206600.jpg

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

Nu ja tik kruta sanaks gala, tad varetu pat tuseesanu saakt agrak par 22 vakara! smile.gif Parak kruts tusins solas sanaakt!!! smile.gif

nu paskat - ja savacas 30 purni, kas vairs neizskatas tik nereali, tad jau var samest normalajam burzinjam no 8 vakara kaut vai! smile.gif

PS. ievertejat tie, kas par 15 + tie, kas ies anyway + tie, kurus jaaizved - sanak jau 40 cilveki! biggrin.gif

P.S.S. eu bencik, gots ari buus bla? Tas tacu valcha! biggrin.gif

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Nu ja tik kruta sanaks gala, tad varetu pat tuseesanu saakt agrak par 22 vakara! smile.gif Parak kruts tusins solas sanaakt!!! smile.gif

nu paskat - ja savacas 30 purni, kas vairs neizskatas tik nereali, tad jau var samest normalajam burzinjam no 8 vakara kaut vai! smile.gif

PS. ievertejat tie, kas par 15 + tie, kas ies anyway + tie, kurus jaaizved - sanak jau 40 cilveki! biggrin.gif

P.S.S. eu bencik, gots ari buus bla? Tas tacu valcha! biggrin.gif

Beefy

GOtS = Valcha smiliez.de_2551.gif

GOtS = Talismans thumbsup.gif

Dyversant tev ir kada bilde ar to sisteemu, vai vismaz tev ir nojauta, cik daudz vietas ts viss kopaa aiznems smile.gif

Link to comment
Share on other sites

GOtS = Valcha smiliez.de_2551.gif

GOtS = Talismans thumbsup.gif

Dyversant tev ir kada bilde ar to sisteemu, vai vismaz tev ir nojauta, cik daudz vietas ts viss kopaa aiznems smile.gif

Klau bencik, a tu zini vietu, kur tas tusins notiks. tb - precizi karte vari paradit?

un kas vel... tu nesi apsveris ari citas vietas? wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Klau bencik, a tu zini vietu, kur tas tusins notiks. tb - precizi karte vari paradit?

un kas vel... tu nesi apsveris ari citas vietas? wink.gif

Beefy

Mle beefy, kadas citas vietas, te jau viss sarunats, nevajag te saakt atkal huinjas taisiit smile.gif

Varu paradiit tev preziici to vietu smile.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Mle beefy, kadas citas vietas, te jau viss sarunats, nevajag te saakt atkal huinjas taisiit smile.gif

Varu paradiit tev preziici citas vietu smile.gif

Tu laikam esi sadzeries! biggrin.gif

Nu ka - tas ko es domaju ir - tad, kad nauda ir savakta, var uztaisit vel vienu poolu, kura tiek piedavatas ari citas vietas, un lai cilveki izvelas! Varbut atrodas kaads GIGN ubermemberis, kurhs peksni piedavas savu maju par tusina vietu! smile.gif Reiz es organizeju tusinu sava maja - bija cool, bet senci bija arzemes biggrin.gif. No rita visas griidas klaaja 1cm biez smilu karta... bet 2vas stundas un viss bija satirits! smile.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

ee nu kautkada pic kur tumbas kopaaa... neko jau daudz nevaig!

mm nu taas 3 melnaas!! smiliez.de_2538.gifsmiliez.de_2538.gif

Tas visa tumbas tjipa? smile.gif

Beefy pagaidam neviens nepiedavaa citu vietu, saproti ja kads uzrodaas, kuram ir liela maja un kurs ir gatavs savu maaju ziedot, luudzu smile.gif

Pats esmu sava maja taadus party taisiijis un 16 dec. arii taisu, tapec zinu par to smilshu kartu biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...