Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kAROCHE PARTY vnk pwned,es tiko griidas pabeidzu mazgaat biggrin.gif:D:D

Denja tikai tagad pamaniija, kad vinjam arii visa mugura ir nokraasota un vedeers(mikimaus bija vnk lol).

Aizgaaju guleet veel 3 pilnigi paali (beefy,mader un jimmy mauca poker uz naudu), kad piecelos biju jau atstaats viens.

Barclay atbrauca pakal mashinai tiko smiliez.de_2551.gif

Atraak lai macho ieliek bildes, es ar vinja fochuku taadas bildiites sataisiiju, varees redzeet visus pwned by gign feisus biggrin.gif

Karoch pie maniim party turpinaas 4.gif

Gan jau vel kaut ko tadu uzmeikosim thumbsup.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Karoch pie maniim party turpinaas 4.gif

Gan jau vel kaut ko tadu uzmeikosim thumbsup.gif

cerams, cerams, vismaz meegjinaashu uz to tikt!

ps. cilveek tu gan esi aprobezhots pidinjsh, es labraat tevi kaadreiz satiktu dziive

Link to comment
Share on other sites

Duh mle man tas rar fails nevelkaas biggrin.gif Bet bildes labas, it sevishki tie upuri rulle biggrin.gif

Vo vo vakar par cilveeku runajaam un nospriedaam ar kaut ko kopa, kad vins ir kercham tikai lidz kaajstarpei, karoche atrubit vinju pat varetu meginaat ar pim..., ja nesanaaks tad ar kreiso akji uz leju un knockout rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

gribeeju tik jautaat : pein tu taads ikdienaa izskaties jeb tik taa pa prikolu shovakar lai ir par ko pasmieties sataisiijies un sageerbies? ja taads vislaik essi tad gl , ka izciet sabiedriibas lomu kaa klauns ;DDD

gribeeju tik jautaat: tu taa pa prikolu forumaa idiotu teelo? vai arii ikdienaa taads esi? ja ikdienaa taads esi, tad man tieshaam ir zheel tavas maates un tevi (lai gan tev to nesaprast, jo daunji jau neapzinaas savu daunismu)

p.s. a nee, man tavas maates nav zheel, jo pati vainiiga, ka gruutnieciibas laikaa lietoja narkotikas

p.p.s. saraksts, ar cilveekiem, ko veelos redzeet mirushus, ir papildinaats (nejau ar cilveeku, jo vinja deelj es pildspalvu neteereeshu)

EDIT:

p.p.p.s. aizmirsu ielikt bildes no cilveeka dzemdiibaam. spied te te, ja tev ir stipri nervi

Link to comment
Share on other sites

diveranst, kas i ? ko aizbrauci ?? confused.gif

eeeee..taa nu izdomaaja vilkt bauskjinieki uz maaaju pusim es tik pievienojos! smiliez.de_2538.gif

bet denja!!!!! LOOOL biggrin.gif tas bija kadrs kura deelj man likaas ka es no smiekliem nolikshu kjellli!! biggrin.gif peec kaa visnh izskatijas un ta miiliiga seja apzimeta ar laaciisiem utt biggrin.gif10cms.gif10cms.gif

un vispaar tusinsh bija ideaalus.... taa ka paldies riikotaajiem! 10cms.gif

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

denja atkal bija savā elementā, jo ejot viņu apzīmēt iekāpu kautkādā šķidrumā pie gultas kurā viņs gulēja !

Bet vislabāk man patika, ka jimbuga aizdomājās par sunīti un sniedza arī viņam kādu prieciņu, jo pēc tam suns izskatījās tik apmierināts un laimīgs biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Tattad, kas pie maniim ir aizmirsts...

Pain pie maniim ir pults projektoram smile.gif

Dyversant tava rokas spraadze arii ir pie maniim smile.gif

Kaut kaada shalle arii nepazistama ir palikusi biggrin.gif

Zheel, kad barclay autinju savaca, to varetu labi nopardot thumbsup.gif

pavism piemirsu Beefy pastiprinataju ar tumbaam arii aizmirsa, bet man vee vins noderess shovakar biggrin.gif

Veel atstatas ir kurpes melnas...

Balta cepure ...

Melns kreklins biggrin.gif

Varbuut veel kaut ko atradishu laugh.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Tattad, kas pie maniim ir aizmirsts...

Pain pie maniim ir pults projektoram smile.gif

Dyversant tava rokas spraadze arii ir pie maniim smile.gif

Kaut kaada shalle arii nepazistama ir palikusi biggrin.gif

Zheel, kad barclay autinju savaca, to varetu labi nopardot thumbsup.gif

pavism piemirsu Beefy pastiprinataju ar tumbaam arii aizmirsa, bet man vee vins noderess shovakar biggrin.gif

Varbuut veel kaut ko atradishu laugh.gif

ee ben4ik hmmmm.. nu buuus jadomaa kkad satikties biggrin.gif par alinju savakt biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Tattad, kas pie maniim ir aizmirsts...

Pain pie maniim ir pults projektoram smile.gif

Dyversant tava rokas spraadze arii ir pie maniim smile.gif

Kaut kaada shalle arii nepazistama ir palikusi biggrin.gif

Zheel, kad barclay autinju savaca, to varetu labi nopardot thumbsup.gif

pavism piemirsu Beefy pastiprinataju ar tumbaam arii aizmirsa, bet man vee vins noderess shovakar biggrin.gif

Varbuut veel kaut ko atradishu laugh.gif

Vai tad peina laptopu vēl neesi atradis? Viņš tak stāvēja priekštelpā!

P.S man ir iesnas sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...