Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kr4 beidzot esmu izguleejies un pokeri kaadam laikam buushu atspeeleejies 4.gifD

"ko reec blja" by jeremy => biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

kr4 vajag aaatraaak movie uztaisiit jo nu no riita veel tika diezgan reexanas safimeets kr4 jautri lab benaar es pie tevis tgd biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

aizej nopeerc sev kautko garshiigu

@ Pain

MUAQHAHAHA! biggrin.gif

Es biju savacis ap 30 sanjiem jau no paina! smile.gif Tas prikols bija LABAAIS! smile.gif

Zel, ka pakasu to naudinu kaut kam deribas.. laikam maderam vai ari kadam citam! biggrin.gif

Beefy

P.S. WOLFBLADE - Es ceru, ka tu neatceries, bet es no tevis aiznemos 10Ls! ;0

Link to comment
Share on other sites

Lol es pamodos mašīnā 10 no rīta laugh.gif Apzīmēts netiku smile.gif BEEF pa 10Ls neko nezinu vai neaceros zinu tikai ka es adevu tev savāktos paina 0.13Ls biggrin.gif

Kopumā bija forši, galvanais ka muterīte atrada sev bariņu ar domu biedriem un mentus neizsauca. Kārtējo reizi nonācu pie secinājuma ka alu ar tekilu nav labi dzert kopā zaban.gif 3 Painta beibes arī bija labās new_silly.gif intresanti bija skatīties kā daš labs mēģina visas 3 nokolīt, bet nekas nesanāk wink.gif

Ja kauko vel labu acerēšos tad uzrakstīšu

Link to comment
Share on other sites

pasaakums bija izdevies - ja vien nebuutu pamodies mazliet apkjeepaats. labi, ka vareeju doties maajaas ar mashiinu, un labi, ka maajaas atradaas acetons. bet smiekliigaakais ir tas, ka es to flomiiti notiiriju, bet spite no sava stulbuma tik viegli netiks valjaa thumbsup.gif ()

prieks, ka beidzot tiku valjaa no savas siicenes

kokchiks:

shnjabis - 1/8 burkas

dzhins - 1/8 burkas

shampis - 1/8 burkas

melnais suuds (kraasai), kas laikam bija moka - 1/8 burkas

aabolu sula - 1/2 burkas

Link to comment
Share on other sites

pasaakums bija izdevies - ja vien nebuutu pamodies mazliet apkjeepaats. labi, ka vareeju doties maajaas ar mashiinu, un labi, ka maajaas atradaas acetons. bet smiekliigaakais ir tas, ka es to flomiiti notiiriju, bet spite no sava stulbuma tik viegli netiks valjaa thumbsup.gif ()

prieks, ka beidzot tiku valjaa no savas siicenes

kokchiks:

shnjabis - 1/8 burkas

dzhins - 1/8 burkas

shampis - 1/8 burkas

melnais suuds (kraasai), kas laikam bija moka - 1/8 burkas

aabolu sula - 1/2 burkas

Kokchiks pwned es tagad pats taadu meginu uzmeikot biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Bija jautri giggle.gif

P.S. Taaks esu atklaajusi, ka wormija baseina chiibas ir aizmirsushaas. Bencik, ja redzi atliec kaukur. Tnx.

labi, ka biksiites neaizmirsi biggrin.gif

p.s. tikko tiku pie kompja, skatos taa saspamots, ka man nav vairs, ko teikt, vieniigais, ko varu pateikt ir - ATKAARTOT! cool2.gif

jaa un kaads no gignieshiem vareetu uzlikt duha bildes uz gign servera, vismaz vareetu tad shodien vinjas redzeet! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Pain apskatiishos flash, bet nemaniiju, taas chiibas arii nemaniju it kaa biggrin.gif

Par taam pohaam es nerakstiiju deadalive tikai izmantoja manu kontu, lai par mani pasmietos smiliez.de_2524.gif

Pats tikai tiko atgriezos majaas, nakamo nakti arii nodevaam, no riita veel sanaca no majaam pazust, tiko atbraucu jasaak atkal kartot 4.gif

Karoch...

Let's do that again!!!

Link to comment
Share on other sites

3 Painta beibes arī bija labās new_silly.gif intresanti bija skatīties kā daš labs mēģina visas 3 nokolīt, bet nekas nesanāk wink.gif

Ja kauko vel labu acerēšos tad uzrakstīšu

Man vairāk smiekli nāca par kādu čali, kas normālā tirtelī, tā "nemanāmi" mēģināja vienu no "Paina beibēm" nokoļīt. Vēlāk ar nedalītu pārsteigumu uzzināju, ka tas esot bijis WolfBlade smile.gif

Sharingan smile.gif Es tevi redzēju? Neatceros galīgi.

Hainy, es nebiju kluss, es šoreiz nebiju maksimāli aizlējis mūli, tāpēc es gluži vienkārši biju salīdzinoši normāls.

cilveek, ja tu gribi kādam uzbraukt, tad pacenties to izdarīt tā, lai neizklausītos pēc absolūta "retard"a.

Kopumā kaut kāda dīvaina sajūta, ka kaut kas nebija tā kā vajag. Ā, jā, te viens minēja, ka nebija neviena kretīna smile.gif Tā persona laikam hivuci nepazīst smile.gif Es nevaru vien beigt apbrīnot viņa bezkaunību un tizlo degunu.

un tā apzīmēšana arī sāk besīt. Ok, vienreiz bija smieklīgi, bet tagad jau vienkārši tizli.

Link to comment
Share on other sites

he he macho kuuls pacans tikai sava kompanija kaut kada tuseja un prosta parejiem taada abida jo macho ta tikai viens! wink.gif

Wormam ari tadi jocinji he he... bet nevaru saprast, vai vins jau atbrauca pali vai ari tads ir vienmer! tongue.gif

Lai nu ka - par to apzimesanu mums ir vel labaks nofilmets, kur jimbuga vinekarshi tiek apdirsts 5 klases dzeku stila... diezgan tizli bet loti smiekligi! Jimby, driikst to video te iemest vai tu apvainosies? wink.gif

Mazliet bedajos, ka tikai tagad atklaju, ka tas kafijas kaut kas tur jajauc kopa ar pienu.. tik namiigs kokteilis! smile.gif (paldies deadalive par padomu)

Karoce - es jau planoju nakamo tusinu ta ka gatavojaties! smile.gif Ko sakat par aprili kaut kaadu? Varetu saukties gign meet spring burzins!

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

abi bija samērā mierīgi.

macho neaizlēja mūli bet kaut ko intīmā gaisotnē runāja ar peinu un viņa meitenēm (peins gan gulēja kādu laiciņu). Btw, liels paldies viņām un madball. un krišam smile.gif

worms nešķaidījās ar alu un vispār uzvedās diezgan mierīgi un civilizēti. nu "kuļturno posideļi" saucās smile.gif

a varbūt vienkārši alus bija par maz laugh.gif ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...