Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Esmu noleemusi atvainoties visiem ko apziimeeju, iipashi dr.Painam. upset.gif

Centiishos vairaak taa nedariit  ermm.gif

man gan vari neatvainoties! biggrin.gif

piecietu tavu kraakshanu!

nu vot taa saceeli taadu traci, deelj chiibaam!

Link to comment
Share on other sites

Vells traki deretu tas video ko diversants ierakstija cik atceros vins kadu bridi nostavet nevareja tapec uz paklaja gulot filmeja.Btw bencik tu man skiet ka ari kkads bildes meikoji ja jaa tad ludzu iemet link.

smiliez.de_2125.gifbiggrin.gif tas bija just a specefektiem , i hope so blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Da ko tur atvainoties meitenes, tas viss bija oki, krasoshana pie lietas piederaas biggrin.gif

Kaadam fotoaparataa jabut denja bildem kaa mikimausam, es toch atceros, kad bildeeju, un es biju skaidraa smile.gif

Video rocks, dyversant liec iekshaa savejos!!! cool2.gif Da man taja vakaraa veel jimbuga zvanija un teica, ble juus pidari ar ko juus mani nokrasojaat, es nost nevaru dabuut 4.gif

p.s. Norwey ruleez

thumbsup.gif

Jaunakaas zinjas - jimijs darba vietu ir saglabaajis, tikai 50 ls sods uzlikts biggrin.gif Un es domaju, kad mees droshi varam tiekt Jimmijs bija shii pasakuma Talismans, pielejaas noguleja puss nakti ar manu suni, piecelaas (nokrasots), nokraasoja citus, pa paalim veel pokeraa naudu vinneja, un taa saruna ar shefu, vispaar pwned biggrin.gif Luuk to es saucu par Talismani!

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Da ko tur atvainoties meitenes, tas viss bija oki, krasoshana pie lietas piederaas biggrin.gif

da labi! nedirs! es, ejot uz pasaakumu, zinaaju, kaapeec tur eju. Secinaajums viens - ja pastaavees iespeeja, ka shitas atkaartosies, naakamreiz es sev un (liidz ar to arii) jums (vai tikai Duham) kokchikus netaisiishu un savas beibes neaicinaashu cool2.gif

p.s. vai ir tik gruuti ljaut cilveeciigi pielieties?

p.p.s. taa kaa spite atvainojaas, tad no saraksta izsviitroju

p.p.p.s. un visu shito "maakslinieku" deelj nabaga dzhimmijs shkjirsies no 50 Ls, jo vinjsh nevareeja aiziet uz darbu tikai apziimeetaas sejas deelj sad.gif

Link to comment
Share on other sites

da labi! nedirs! es, ejot uz pasaakumu, zinaaju, kaapeec tur eju. Secinaajums viens - ja pastaavees iespeeja, ka shitas atkaartosies, naakamreiz es sev un (liidz ar to arii) jums (vai tikai Duham) kokchikus netaisiishu un savas beibes neaicinaashu cool2.gif

p.s. vai ir tik gruuti ljaut cilveeciigi pielieties?

p.p.s. taa kaa spite atvainojaas, tad no saraksta izsviitroju

p.p.p.s. un visu shito "maakslinieku" deelj nabaga dzhimmijs shkjirsies no 50 Ls, jo vinjsh nevareeja aiziet uz darbu tikai apziimeetaas sejas deelj sad.gif

Ak juus sirdsapzinjas.....

Ja grib aplieties, tad panem 1 l wiksija apsezhaas viens pats pie teluka un dzer! Ja atnak uz pasakumu ar to arii rekinaas,(tas ir pasakums, kura es rekinajos, kad kaut kas var tikt sapleest, vai izliets) es jau gadiem klausos shitajos njaudetaajos, kurus esmu apziimeejis, piesejies, nolejis, iekarinaajis, un noracis.... Man ir metushi, draudejushi, mani apzimejushi, ar cirvi pakal skreejushi, un meginajushi rokas nogriezt blink.gif

Vienu es varu pateikt 99 % peec tam pashi pasmejaas un viss ir kartibaa, so dont tell me bullshit biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

es saprotu, ka njirgaaties par alkoholikji ir varen smiekliigi, bet taads nu es esmu - eju uz visu banku!

Taatad - ja man kaads draugs dzeerumaa sapleesh manu tualetes podu, es paaraak nedusmojos, jo, kaa mees visi zinaam, dzeerums ir vainu miikstinoshs apstaaklis. Bet, ja kaads pidinjsh, kursh pie tam veel ir skaidraa, aokjeepaa mani, tad vinjsh ir... PIDINJSH! tas arii viss.

Vispaar - vai taapeec, ka tu reekjinies ar to, ka tev kaut ko var sapleest (par ko, ja nemaldos, tu panjeemi kaut kaadu baksi (ja maldos, tad uzreiz atvainojos)), man uzreiz buutu jaareekjinaas, ka mani var apziimeet? tas nekas, ka man puspilseetai jaavelkas taadam apkjeepaatam cauri? tas nekas, ka man maajaas nav acetona, un taapeec jaastaigaa veel paaris dienas apkjeepaatam, jo tos suudus nevar dabuut nost? nekas, peec paaris dienaam taapat noies! mosh naakamreiz man noskujiet galvu? taapat peec laika ataugs. un visiem buus smiekliigi. mosh nogriezham naakamreiz kaadam vienu olu? abas jau nav vajadziigas - ar vienu pilniibaa pietiek!

p.s. kaapeec vajag visiiti, lai aplietos?

Link to comment
Share on other sites

Da ko tur atvainoties meitenes, tas viss bija oki, krasoshana pie lietas piederaas biggrin.gif

Kaadam fotoaparataa jabut denja bildem kaa mikimausam, es toch atceros, kad bildeeju, un es biju skaidraa smile.gif

Video rocks, dyversant liec iekshaa savejos!!! cool2.gif Da man taja vakaraa veel jimbuga zvanija un teica, ble juus pidari ar ko juus mani nokrasojaat, es nost nevaru dabuut 4.gif

p.s. Norwey ruleez

thumbsup.gif

Jaunakaas zinjas - jimijs darba vietu ir saglabaajis, tikai 50 ls sods uzlikts biggrin.gif Un es domaju, kad mees droshi varam tiekt Jimmijs bija shii pasakuma Talismans, pielejaas noguleja puss nakti ar manu suni, piecelaas (nokrasots), nokraasoja citus, pa paalim veel pokeraa naudu vinneja, un taa saruna ar shefu, vispaar pwned biggrin.gif Luuk to es saucu par Talismani!

ee ben4ik tas video pribambasss bija beefy! biggrin.gif es tik operators biju biggrin.gif un sharigan - ar specefektiem biggrin.gif

taa ka no befy jaazhmiedz aaraaa biggrin.gifnew_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...