Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Beidzot pabeidzu lasīt šo topic! 80%, ka braukšu, ja var samaksāt naudu uz vietas būtu ļoti labi smile.gif

EDIT: lol samuray. Tikko uzrakstīju, un tavu poustu nemaz neredzēju! biggrin.gif

Ja par tevi kaads galvos, iznemuma gadijuma varesi uz vietas maksaat,pec idejas tas ir galigi neizdevigi, jo par pirti jamaksa atraak un viss parejais arii jasaperk atraak smile.gif

Tu kur dzivoo veciit?

Link to comment
Share on other sites

Ja par tevi kaads galvos, iznemuma gadijuma varesi uz vietas maksaat,pec idejas tas ir galigi neizdevigi, jo par pirti jamaksa atraak un viss parejais arii jasaperk atraak smile.gif

Tu kur dzivoo veciit?

Es dzīvoju ziepēs (Ziepniekkalnā). Nu es skatīšos, mēģināšu pārskaitīt līdz nedēļas beigām, ja neizdosies, tad maksāšu uz vietas.

Samuray, kur tu esi? Skyp`ā vispār neatbildi. blink.gif

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Es dzīvoju ziepēs (Ziepniekkalnā). Nu es skatīšos, mēģināšu pārskaitīt līdz nedēļas beigām, ja neizdosies, tad maksāšu uz vietas.

Samuray, kur tu esi? Skyp`ā vispār neatbildi. blink.gif

Klausies, var jau arii tikties un man pikji iedot, tu tak centraa ar paradies kadreiz...

Nu vot satiekamies un iedod naudu, labak gan parskaiti, negribas man pedejas minutes maksatajus smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Klausies, var jau arii tikties un man pikji iedot, tu tak centraa ar paradies kadreiz...

Nu vot satiekamies un iedod naudu, labak gan parskaiti, negribas man pedejas minutes maksatajus smile.gif

Es centrā mācos, precīzāk Vecrīgā. Var jau saskrieties centrā,rīt vai parīt, tad es tev vēl uzzvanīšu. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es centrā mācos, precīzāk Vecrīgā. Var jau saskrieties centrā,rīt vai parīt, tad es tev vēl uzzvanīšu.  smile.gif

Davai, chista var sabazareet ar Deadalive(gots), vins pie Vecrigas straadaa, varetu tu vinjam 10 ls iedot smile.gif

Shas aizsutiishu tev savu numuru .

Tu patiri savu pastkastiiti, es tev nevaru neko nosutiit biggrin.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Jasn, tu no Rigas esi, ja jaa no kada rajona, varetu peimekleet tev braucejus smile.gif

Aaaa, ja toch buusi tad gaidu money biggrin.gif

Un nevienam sadot nevajag, busim draudzigi biggrin.gif

sadot tam kas ar manu niku speelee gribu, neaju tusinjaa ar kaadu kasiities.

jap no riigas, purvciema un naudu sovakar veelaak vai riit paarskaitiishu

Link to comment
Share on other sites

sadot tam kas ar manu niku speelee gribu, neaju tusinjaa ar kaadu kasiities.

jap no riigas, purvciema un naudu sovakar veelaak vai riit paarskaitiishu

Es ar no purvciema esmu, Freelancer un Gots arii, ta ka domaju 3 brauceji tev jau ir , ja es ar beefy nemochiishu biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Da jaa!Ok,davaa LIEPAJAS iedzivotaji atsutat man kadu PM,kas arii domaa braukt,lai varam ko sabidit,ja nee parunashu ar savu miesassargu ,un tad mashiina butu kjipa 3vieta brivas,no RIGAS!Bet...Sho nedeljas nogaleee uzzinashu,kad ietuseshu ar vinju precizaku infu!Lai gana pasham ar naudam nekadas probl. nava!un ceru ka nebus nekads CS sarunu vakars,bet gana GIGN Sniedzina Burzinjsh! Un ceru,ka nebus sacikstes kursh pirmais noliesies! 1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

spameri ble.

Un nevajag variantus - uz vietas samaksāšu - sarunājiet ar benčiku un atrodiet veidu kā to ātrāk izdarīt.

Un vēl es nesaprotu kāpēc cilvēkiem no malas ir 5ls? Ar ko viņi ir savādāki? Visu šmigu kas beigās paliks pāri tak dalīs vienlīdzīgi. Vai arī tu gribi cilvēkiem no malas iedot uz pusi mazāk šmigas?

Link to comment
Share on other sites

spameri ble.

Un nevajag variantus - uz vietas samaksāšu - sarunājiet ar benčiku un atrodiet veidu kā to ātrāk izdarīt.

Un vēl es nesaprotu kāpēc cilvēkiem no malas ir 5ls? Ar ko viņi ir savādāki? Visu šmigu kas beigās paliks pāri tak dalīs vienlīdzīgi. Vai arī tu gribi cilvēkiem no malas iedot uz pusi mazāk šmigas?

shmigu ta vienaadi, tikai ar sniedzinju apdaliis wink.gif

par mani- mees veel domaajam, mees = es, brachka aka bralis© vai arii gids_gideons, mana sieviete

Link to comment
Share on other sites

spameri ble.

Un nevajag variantus - uz vietas samaksāšu - sarunājiet ar benčiku un atrodiet veidu kā to ātrāk izdarīt.

Un vēl es nesaprotu kāpēc cilvēkiem no malas ir 5ls? Ar ko viņi ir savādāki? Visu šmigu kas beigās paliks pāri tak dalīs vienlīdzīgi. Vai arī tu gribi cilvēkiem no malas iedot uz pusi mazāk šmigas?

iisteniibaa vinjiem vajadzeetu veel vairaak maksaat par to ka atljaujam pabuut kopa ar mums wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Ok benaar ... parunaashu ar deniju un uzzinashu kad man taa shule beidzas iisti varbut tieku atraak smile.gif

Tev ir kkadi sakari lai varetu biljeti samaniniit braucu ar to pashu british airways... Vai arii tas man pasham jamukjii biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...