Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

davaj beef, tikai zem Ls10/h nestrādāju smile.gif

par stāviem iīsti nezinu, bet šķiet, ka 20+ cilvēkiem arī visi 3 derētu. savukārt par pirti toč vairāk kā 3h nebūs jēgas ņemt. reāli tie, kuri gribēs, ieies uzreiz, moš divreiz un tas ievilksies kā max 2h.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es nebūšu , tomēr draugs svin savu astoņpadsmit 15 datumā! dry.gif

Edit: Sākat jau domāt nākošo tusu , saplānošu visus datumus , obligāti būšu! happy.gif

Plikais tu palaidiisi garaam partytime2.gif

Dream mainiit var uzzinashu cik preciizi jamaksaa, es domaaju Kaadi 50 ls varetu buut blink.gif

3 staavaa jau tikai gulamizstabas, mees tak nebraucam guleet,bet aa: snack.gifsmoke.gif104.gifsmiliez.de_2433.gifsmiliez.de_2076.gif

Karoche es domaju pirti 3 h nemt, lai jau var riktiigi izperties smile.gif

Dyversant, parunaa ar Kerchu vai Barclay maybe thumbsup.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

eee kerch?????? ka te ir ar ruumi autoo?? biggrin.gif runaju ar tevi biggrin.gif
 

no kurienes?

un iipashi negribas uz centru kratiities kaadam pakalj, jo buus sastreegumi kakraz tajaa laikaa

pie manis labaak ja piesakaas visi kas ir no purvciema,plaviniekiem,mezciema un citaam purvciemam tuvaam vietaam

Link to comment
Share on other sites

Plikais tu palaidiisi garaam partytime2.gif

Dream mainiit var uzzinashu cik preciizi jamaksaa, es domaaju Kaadi 50 ls varetu buut blink.gif

3 staavaa jau tikai gulamizstabas, mees tak nebraucam guleet,bet aa: snack.gifsmoke.gif104.gifsmiliez.de_2433.gifsmiliez.de_2076.gif

Karoche es domaju pirti 3 h nemt, lai jau var riktiigi izperties smile.gif

Dyversant, parunaa ar Kerchu vai Barclay maybe thumbsup.gif

Ok gaidiishu jaunumus biggrin.gif un uz 14. datumu...

Erm... un kaa ar vietaam mashiinaa bencik jums tur, vai arii kaa juus uz turieni krataties? biggrin.gif

Un paskaties vai tev 14. decembrii vakaraa un naktii nava jastraadaa ir tak mani kkaa jaasagaida biggrin.gif nu protams ja viss ar taam biljeteem nokaartojas biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Count me in. No Zolitudes neviens nebrauc ar mashiinu ? Taa kaa esmu baigais slinkjis, neatteiktos ja kaads mani aizvestu.

EDIT: Kaa tur ar taam naudaam ? Man visas 8 lapas negribas parlasiit. Lidz kuram jasamaksaa tie desmit, un cik ieteicams njemt lidzi ?

Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

no kurienes?

un iipashi negribas uz centru kratiities kaadam pakalj, jo buus sastreegumi kakraz tajaa laikaa

pie manis labaak ja piesakaas visi kas ir no purvciema,plaviniekiem,mezciema un citaam purvciemam tuvaam vietaam

naughty.gif ee nu es jau varu aizpurinaties liidz pur4ikam... no probleeem meeen biggrin.gif!!!!

Link to comment
Share on other sites

Count me in. No Zolitudes neviens nebrauc ar mashiinu ? Taa kaa esmu baigais slinkjis, neatteiktos ja kaads mani aizvestu.

EDIT: Kaa tur ar taam naudaam ? Man visas 8 lapas negribas parlasiit. Lidz kuram jasamaksaa tie desmit, un cik ieteicams njemt lidzi ?

Izlasi tikai piermo postu, lai dabuutu visu ponju! wink.gif

Ar naudam ir ta, ka butu labak, ja tu samaksatu tagad, jo tas ies tusina kvalitate ieksa.

Viss tas, kas tiks samaksats uz vietas - to laikam naksies sadalit uz galvam, jo tur uz vietas jau smigai vairs pakal nebrauks - viss bus sapirkts.

Es itka braucu no centra, bet varbut nevaresu pakert lidzi, ja benkis cer, ka es ar vinu skraidisu pa veikaliem un iepirksu paiku un parejo situ! :/

Dream - par tavu varondarbu es tev pat varetu aizsaut pakal uz liedosut, ja nebusi parak velu seit!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Izlasi tikai piermo postu, lai dabuutu visu ponju! wink.gif

Ar naudam ir ta, ka butu labak, ja tu samaksatu tagad, jo tas ies tusina kvalitate ieksa.

Viss tas, kas tiks samaksats uz vietas - to laikam naksies sadalit uz galvam, jo tur uz vietas jau smigai vairs pakal nebrauks - viss bus sapirkts.

Es itka braucu no centra, bet varbut nevaresu pakert lidzi, ja benkis cer, ka es ar vinu skraidisu pa veikaliem un iepirksu paiku un parejo situ! :/

Dream - par tavu varondarbu es tev pat varetu aizsaut pakal uz liedosut, ja nebusi parak velu seit!

Beefy

Nu es domaju braukt 14. dedcembrii lai butu viens vakars ar senchiem pirms kkur citur eju tuseet... un shitas sniega pasaciens jau 15. decembrii biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Karoche Dream man 14 briivs, bet ja kas ar Beefy tevi sagaidiisim biggrin.gif

Sharigan 10 ls parskaiti man un viss buss bumbaas smile.gif

Cik sapratu ar kerchu dyversant ir brauceejs?

Uzzini kas vajadziigs lai to biljeti es vareetu samainiit... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Dream ble nemiiz es sammita laikaa stradaashu un uzzinaashu, mle visu ko tev vajag mle. galvenais nemiiz visu zinaasi, es domaju, kad kaut kaadi 50 los buus, bet tas ir tikai minejums:)

AAA Dream mees ar Deadalive tagad dzeram Corona, you looser, mums veel kaste ir , kop dzet biggrin.gif:D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...