Jump to content
GIGN Forum

just admin & ... :))


coldcup
 Share

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vini analizee peec textiem, peec uzbaziibas u.tt

ooo jaa. un es drausmiigi daudz runaaju un raxtu esejas, lai vareetu spriest par mani !

Hainy tu laikam nesaprati, doma bija taada nav atkariigs kaa cilveeks speelee labi, vai slikti galvenais vajag spriest, peec butiibas

Vot shis ar man besii. Cilveekam kauko pasak, bet vinsh njem un textu saprot tieshaa noziimee. Es domaaju vispaarinaati. Statistika ir pieraadiijusi, ka lammeri nav nekaadi "Labie" admini !

Un pilniibaa piekriitu spEEdy. NOXaa ir bija un buus labi admini, jo tur to4 taa bija, ja sataisi shpaases tiesiibas bija nost un vareeji peec taam neraudaat !

Link to comment
Share on other sites

Pa latvieshu valodu es piekriitu ka vinjam vajadzeetu vinju iemaaciiities! Vinjsh teica ka serveriii ir lohi ( vinjsh ir viens no tiem), un vinjsh prasa (maz)=) (Macho nopirksi maaju havajsalaas man !) tas ir tas pats smiliez.de_2538.gif

respect for nightmerry taadu textu uzraxtiijis =)

Link to comment
Share on other sites

nu labi lai jau, bet es tomeer nepiekriitu, lai dotu tieisiibas tikai labiem palyeriem, labaak tad lai nedod nevienam, jo tad uz cs.gign.lv saaktos taads haus, ka te buut po kas admins, neviens vienkaarsi nespeleetu

Nu godiigi sakot es Gordon neuzskatu par loti labu speleetaaju, bet kaa admins peec manaam domaam, labaaks nekaa dazi pro vai kaa tur tie labie speletaaji!

Link to comment
Share on other sites

Hainy bet tiesiibas izmantot naw gruuti (man taaa shiet), jo komandas ariii var iemaaciiities,jo macho vai kaads cits admins ar burtniicu jau neseezh pie kompja un nemeklee tur pieraxtiitaaas komandas=)

bet daljeeji taisniiba tew ir ,ja loham iedos vinjsh visus slap un kick bez tolka! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

man nebija doma dot tiesiibas kaut kadiem lohiem, idiotiem, bet nopietniem cilveekiem, pieredzeejusiem!!!

nepaarprotiet manus textus, saak zb atbildeet ne pa teemu!

un pieredzeejusi bija domaati nevis ar pierezi admineet, bet gan sakariigs adminu aciis!

Link to comment
Share on other sites

Un man nav zb skaidrot ne ?

Aij kr4 ej bojaa ! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

pilniigs bullshits... Nesaprotu kapeec ir jaapiespamo normaals topiks ( nu labi atdziishu - pieteikums nedaudz iesakoja) Kaada starpiiba kaadaa valodaa cilveeks raxta? Latvijaa ir pieteikami daudz cilveeki ar krievu tautiibu un tas noziimee ka vinjus ir jaarespektee nevis jaad... par to ka vinsh nemaak runaat latviski... No juusu komentaariem (jaa arii maniem) te nekas nemainaas un tie tikai pasliktina cilveeka izredzes ieguut tiesiibas. Patiesiibaa vajadzeetu takaa nedaudz pshkjirot tiesiibu iipashniekus ja grib dot kaadam (varbuut labaakam) speeleetaajam tiesiibas jo jau tagad ir adminu paarpilniiba un diezin vai tas uzlabo servera kaartiibu... A par slotu runaajot - var jau dot LV labaakajiem speeleetaajiem slotu bet tad var sanaakt arii taa ka arii lameru buus daudz us serva jo bez vinjiem nu nekaa... maybe taisiit pus-pro serveri? wink.gif ai da labi... Sorry par off topic

Link to comment
Share on other sites

pizduj ! kaukaads viens lohs infusion pasaka iemaacies runaat latviski un visi kaa sunji tagad breec ... bljed jums neaiziet ka jums te nahuj liist tie kuri nevar dot tiesiibas ? visi shitie kruti infusioni un citi supermeni .. KAITINA ... JUUS NEIZLEMJAT UN JUUS NETIEKAT NJETI veeraa aiij ? kretinizee ..

P.S bet ja pa lietu shim gadiijumam vareetu iedot tiesiibas kaut taapeec lai uz gigna buutu lielaaks skills jo speleetaajs ir sakariigs !

Link to comment
Share on other sites

Nu da ... tie6aam vin6 neprasa daudz biggrin.gif

Taa es arii netieku iisti sapratnee peec kaa tev spriez :: buut vai nebuut ADM !!! wink.gif

Lai arii cik liels buutu vina skilzz [ kaa teica cmdr laikam ] domaaju ka vinam buus pa daudz 1 reizei .

Godiigi sakot ieteiktu pastiities MT [ muzikaalo teaatri ] kur Roberto 1 gada laikaa runaa briivi latviski , bet coldcup visu savu muuzu dziivojis Latvijaa [ taa vismaz es domaaju ] nevareeja pat TOPIC uzraxtiit latviski , buutu kaut vai draugam paprasijis lai paliidz , bet ko tad es te kritizee6u , ta pat visiem ir pie ***** sad.gif

Bet taas jau ir tikai manas domas .... rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

mad.gif pizdec es vienkaarshi ahujevaju. Kur taadi idioti kaa juus rodas?

Es un worms un arii visi paareejie GIGNieshi krieviski saprotam, un ja kaads, kas veelas sanjemt kaadas privileegjijas, iisti nemaak latviski tad lai vinsh runaa kaadaa valodaa eertaak (eng, rus). Neesam taadi analfabeeti kaa robbins, kas filmee tikai latviski. Ja cilveeks nemaak kaadu valodu, tad lai runaa tajaa kuraa eertaak (iztiksim bez debiiliem jokiem pa vaacu vai veel kaadu mazaak lietotu valodu).

Tiem kas dirsa virsuu ka coldcup uzrakstiija pieteikumu krieviski. Da juus vienkaarshi esat stulbi. Latvijaa krievu valoda ir biezhi sastopama un tas ka juus neesat vinju iemaaciijushies vienkaarshi liecina par juusu aprobezhotiibu (un stulbumu). Ak shii ir Latvija un latvieshu serveris? Ko tu neteiksi, tad varbuut krieviem vajadzeetu aizliegt staigaat pa Briiviibas ielu, jo taa, redziet ir latvieshu iela. Juus vienkaarshi esat nozheelojami un man ir kauns ka es taadus paziistu. Pat mazais atosinsh kas ir GIGNaa ir neizmeerojami sapraatiigaaks par jums.

Taalaak par pieteikumu. Tik labi speeleejoshai personai kaa coldcups ir tiesiibas latinju pacelt tik augstu un prasiit banu un slotu. Tikai... es tevi coldcup galiigi nepaziistu un man nav ne jausmas kaada tev ir pieredze administreeshanaa un kaadu atmosfeeru tu serverii uztureesi. Varbuut tu dzilji sirsninjaa esi pidars (es atkaartoju: varbuut) Jaagaida citu (taadu kas tevi labaak paziist) adminu komentaari.

Nevaru vienkaarshi iztureet.... idioti kas nesaprot valodu saak braukt uz taas lietotaajiem. Nesaproti, tad paklusee.

ah un forshajiem dirsiigajiem kexiem (teiksim cilveeks) kaadaa dienaa kad man buus sliktaaks gariigais vienkaarshi naaks bans...

apnicis vienus un tos pashus uzbraucienus lasiit. teiksim ownage taadus kaa cilveeks jau sen buutu nobanojis...

Link to comment
Share on other sites

nu viens atbalsts jau ir no speedy puses kas tiks njemts vera. parejie kas te ir postojoshi nozime mums tik daudz ka vistas suuds piena glaazee. tapec ludzu turpmak vairs nepostot un postot tikai tiem KAM IR VISMAZ KICK TIESIIBAS(t.i. zaljaa niak kraasa un uz augshu). un protams galvenais..... GIGN FORUMA RASISMU NEATTIISTIIT!

Link to comment
Share on other sites

Ak shii ir Latvija un latvieshu serveris? Ko tu neteiksi, tad varbuut krieviem vajadzeetu aizliegt staigaat pa Briiviibas ielu, jo taa, redziet ir latvieshu iela.

tu neizprati pareizi, ko es biju domaajis. Krieviem buutu ieteicams runaat latvieshu valodaa un, ja vinji to prot tad meeginaat komunikeeties vairaak tajaa, bet ja vinsh nerpot latvieshu valodu es vinjam nearmetu tikai vinjam vajadzeetu tomeer iemaaciities.

Link to comment
Share on other sites

tu neizprati pareizi, ko es biju domaajis. Krieviem buutu ieteicams runaat latvieshu valodaa un, ja vinji to prot tad meeginaat komunikeeties vairaak tajaa, bet ja vinsh nerpot latvieshu valodu es vinjam nearmetu tikai vinjam vajadzeetu tomeer iemaaciities.

nu es teicu ka mums po kaadaa valodaa muus uzranaa (eng rus lat) - saprast taapat sapratiisim...

Link to comment
Share on other sites

Kameer coldcup`s neuzsauks man 1/4 grama es par vinju nerekomendeeju...!!

biggrin.gif

======================

Poka ti coldcup nepostavish mne 1/4 ja rec nedaju ... !!! biggrin.gif

that was joke !!

coldcup peace out ! es par tiesiibaam shim dzhekam !!!

P.S.

coldcup 1/4 s tebja poljube !!! smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Njez, vai kaadz manaa viedoklii ieklausaas, bet es savu domu tomeer izteikshu...

Colds, manupraat ir noormaals 4eels un nekaadas sadistiskas tieksmes uz banoshanu neesmu noskatiijis.... Arii serveri shad tad no vinja var aiznjemties (ja vien vinjam taadz ir uz doto momentu)... Pavadot savu dziives daljinju Disconetaa, nezinu nevienu, kursh vareetu teikt, ka CC ir pidars (kaut vai sirsninjaa, par dziivi nemaz nerunaajot (2 macho) )..

Arii man vinjsh nav uzmaacies (a varbuut es vinjam nepatiiku?).

Labi - nu par lietu.

Es, GiGn, juusu vietaa apdomaatu iespeeju par admina tiesiibu pieskjirshanu, jo - ja nepatiks vinja attiexme - DELETE un lck ir atkal taadz pat kaa liidz shim - bezslotains beztiesiibu laimiigais (lck jeb lucky) aukstcepuris (taa laikam coldcup tulko...!!??)

No manas puses - rekomendeeju.

P.S.

Kad es vinu pagaajusho reizi satiku - jautaaju, nah tu nerunaa latviski un vai shamais maakot Latv val... Shis pasmaidiija un teica - Nedostato4no horosho 6tobi sdatj exsamen po fizike..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...