Jump to content
GIGN Forum

setinfo probleemas!


NighTMerry
 Share

Recommended Posts

mle lieta ir taada, es sodien biju saavaa ikdienas i-neta klubaa, un kaa parasti nejausi uzraavos uz setinfo probleemas, kar4 es nevareeju paspeleet cs, deel "Info String" tas noziime, ka paraak daudz setinfo ir saladeeti un cfg faila! me izleema izdzeest, bet lieta bija taada ka kompi glu4iija jo uz cs16 pach bija saladeeti tika daudz cfg no dazaadiem pro speletaajiem, ka kluva serpi iedomaajoties kas notiktos, ja visi saaktu lietot vinu accas. Sodien bija taads gadiijums es speleeju "tajaa klubaa" man blakaam sedeeja fya, madie un veel dazi pro, kuri tur gatherojaas, bet es noleemu ieiet gign paspeleet, skatos redzeu [GIGN] fya tur speleejot, bet paskatoties uz iisto fya vins spelee gatheru, oki es vinu pasaucu, pateicu reku spelee kaads ar tavu nick, vins izbriniits nodomaaja, hmm (es vakar samainiiju pass) ar to gribu pateikt, ka tie cilveeki kuri no kluba spelee vaajdzeetu pirms prom iesanas izdzeest savu setinfo, vaj arii vienkaaris uninstall savu cfg failu. Taa juusu (password, setinfo) paliks drosiiba, un citiem juseriem kas spelee no taa kluba, nebuus probleemu ieiet kaada serverii kur ir pierezistreets niks! Juus jau pasi brinaaties, kaa cilveeki ir uzinaajusi jusu password no kaada servera, tur juus esat pasi vainiig, ka neizdomaajat tik taalu, ka vajag kaut ko izdzest pirm prom iesanas, nu nekas slikt nenotiks ja 1 minuti atraak beigsiet speleet cs, bet vienkaarsi pa to laiku ieiesiet - C:\Program Files\Valve\cstrike , kaut kaa taa un izdzesisiet savus setinfo, tie kuri nezin kur jadzees araa savs setinfo pamekleejiet notpeida nosaukumu ar uzraxtu config. Garanteeju, ka peec juuus pass izdzeesanas neviens neuzinaas, juus password, setinfo, ja nu vien kaad lupiis jusu monitoraa no muguras, un pieraxtiis!

Ieteicams fya samainiit savu pass, un GIGN klanam taa pat, jo tas bija ielogojies zem nika [GIGN]

fya!

oki gl

Link to comment
Share on other sites

macho viss pagaidaam iet uz labo pusi karo4e es vakar dame pateicu, kad beiz spelet, lai dzees saveejo cfg araa, jo savaadaak uzin vina paroli, nez vins itkaa teica ka dzeesiis, un apsoliijas pareejiem pro playeriem patieks, lai samie arii dzeeot araa!

pamazaam taa lieta biidaas =)

Link to comment
Share on other sites

hmm smile.gif Esmu dzirdeejis par taadaam lietaam bet pat ja tu izdzees savu konfigu taa pat var uzzinaat tavu paroli , proti, konsolee vienkaarshi ieraxti "setinfo" un tur paraadiisies peedeejais pass kas bijis lietots... Iesaku arii pirms projaamieshanas ieraxtiit " setinfo _pw-gign kotulupiikuce" (po kaa ) smile.gif un tas arii viss tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

isteniibaa vislabaak ir nespeelet no saloniem bet no maaajas un tad nebuus taads chakars...

Nejau visiem ir tie datori maajaas....tici man salonos ir prikoliigaak speelet!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja labs kompis, tad patieshaam ir prikoliigaak salonaa speeleet, bet ja galiiigi izbreekjeetas peles, klavas, pa austinjaam vispaar nerunaajot, tad gan labaak ir palikt maajaas pie iecieniitaas speeles, seriaala televiizoraa, vai vispaar palikt kopaa ar miiljoto gjimeni pie tases kafijas.... smile.gifcool2.gif

Link to comment
Share on other sites

isteniibaa vislabaak ir nespeelet no saloniem bet no maaajas un tad nebuus taads chakars...

Nejau visiem ir tie datori maajaas....tici man salonos ir prikoliigaak speelet!!! tongue.gif

Mlee... Tas to4, ka no salona krutaak. Parasti pa nakti noraavushi abi ar THE/EINAARS kaadas 3 sutkas ( tajaa laikaa apleejushies, paarnjirgushies, Hainy no pacietiibas izvedushi u.t.t) braucam maajaa un taada sajuuta, ka smieklu gaazi saelpojies. Bezprigelaa jaanjirdz par mazaako prikolu. evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu,un laikam, nekad nesapratiishu kaa var likties ,ka no salona speeleet ir labaak nekaa no maajaam huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...