Jump to content
GIGN Forum

thou shall have not 3 weapons


Outlawz
 Share

Recommended Posts

vakar (09.02.2004) de_dust cilveeks ar nicku "pokor" (no offence) ripoja pa karti kaa traks ar 3! ierochiem. vienaa momentaa kombinaacija bija awp+ups+clarion. peec kaada briitinja jau awp+usp+shield (pilniigs psc). pajautaaju cilveekam - vinsh atbildeeja: "eto bag". shodien macho apstiprinaaja to, ka jaa tas ir bags (iespeejams, ka daudzi jau par to ir dzirdeejushi, man tas ir jaunums). un, ka iespeejams, worms vareetu kaut ko dariit lietas labaa. es nesaku, ka man aarpraatiigi vajag, lai to bagu izlabo... riikojieties pashi un kaa uzskatat par pareizu.

Link to comment
Share on other sites

jhatka.gif iespaidiigi
Link to comment
Share on other sites

steaamaa apdeiti ira gandriiz katru dienu =) mozh tur tas apdeits jau sen izlabots, bet slinkums lasiit visu to kas tiek izlabots tajaas versijaas... vieniigais varu pateikt ka kaut kaadas pistoles paliks shvakaakas naakamaajaa no steam versijaa =)

Link to comment
Share on other sites

Interesanti bija skatiites kaa visi kaa stulbi skatijaas, kad chuvaks no shield izvilka 4.3 un visus peec kartas apvaaca.... dry.gif

Vin$ man ta jau bijis no$avis cs_italy mapa, mes ar dzeku sargajam Hostus es aizkreju 4uvakus pa$aut skreju atpakal skatos SHILD iet, gribeju novakt, nesanacva...

iegaju maja tur ja otrs dzeks bija gatavs tam SHILD $aut vin$ atri maina SHILD uz M4A1 un mes abi jau esam debesos pie sailes smile.gif

Es prasiju kas tas par fi$ku, man teica SKILL dry.gif Kaut kas jauns, neesu dzirdejis par SKILL cs.gign.lv servera dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...