Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


DrugDealer
 Share

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Paspeeleeju uz crushridga to meenesi kas naak lidzi originalajai pakai. Uzkachaaju warlock lvl 42 kadas 3 nedeeljaas. Jaatziist ka speele ir sameeraa tuksha, monstru klaasts nav iipashi plashs. Nu katraa regjionaa nakas sastapt laaci un tiigjeri - tas nav normali. Vairaak es par to krepu netaisos maksaat. Speeles jeega - meneshus 2 ka4ajies lidz lvl 60. Meneshus 6 vaac equipu savam charam, vairakus meneshus ka4aa pvp ranku. Katraa gadijumaa ar uo saaku, ar uo beigshu. Ultima Online > World of Warcraft

Link to comment
Share on other sites

Pinkij, ja neesi speeleejis Uo - vari nemaz neturpinat runaat. Jebkursh cilveeks kursh ir speeleejis uo pateiks to pashu ko es. Pvp ultimaa ir nesalidzinoshi labaaks, daudzveidiigaaks. To 4-5 WOW spellu vietaa man Uo visa klaviatuura ir vienos bindos. Es nespeeleeju speeles lai glupi skaldiitu ljaunos laachus, giant laachus, pwnzor laachus.

Link to comment
Share on other sites

Esmu spelējis UO 4 gadus. Tagad spelēju WoW. Viennozimīgi varu teikt WoW > Uo gan grafikas gan sizheta gan PVP gan questu ziņā.

kāds vēl PvP? magi > all biggrin.gif

Sharingan nosauc savus bindus, vismaz 10

Link to comment
Share on other sites

Paspeeleeju uz crushridga to meenesi kas naak lidzi originalajai pakai. Uzkachaaju warlock lvl 42 kadas 3 nedeeljaas. Jaatziist ka speele ir sameeraa tuksha, monstru klaasts nav iipashi plashs. Nu katraa regjionaa nakas sastapt laaci un tiigjeri - tas nav normali. Vairaak es par to krepu netaisos maksaat. Speeles jeega - meneshus 2 ka4ajies lidz lvl 60. Meneshus 6 vaac equipu savam charam, vairakus meneshus ka4aa pvp ranku. Katraa gadijumaa ar uo saaku, ar uo beigshu. Ultima Online > World of Warcraft

Spēle jau sākas tikai pie 60lvl, līdz 60 lvl ir tikai apmācība smile.gif, man arī diezko ineresanti neliekas taa lvloshanaas. Bet raidošana gan patīk.

Link to comment
Share on other sites

Odinj, Tu laikam savus 4 gadus neveiksmiigi pazaudeeji uz sfeeras, ja reiz esi spejigs pateikt Magi > All. Es speeleeju OSI style serveros (OSI = originalie). Savus bindus es netaisos rakstiit, imho tavs lugums bija BS. WOWaa pvp ir daudz sudigaks par uo, pirmkart delj taa, ka tas viss ir tik primitiivi - tur SKILLS nav vajadziigs, tikai kruts chars. Turpretii Ultimaa visu nosaka skills. Esmu spelejis ar warlocku liidz 42lvl un ar magu lvl 60 krutajos artinjos battlegroundos. Warlocks > Visas citas klases. Tagad vel es dzirdeeju baumas ka warlocki sakushi 7k crit sboltus meetaat biggrin.gif WOWaa tu vari papist paaris meneshus dziives grindojot uz tizliem monstriem, veel paris meneshus vacot equipu. Bet beigu beigas tomer kadam buus krutaks sword of pwnage nekaa tev, un tu tomeer iesuukaasi.

Kaut vai spilgts piemers ir latvieshu oldp.net serveris. Es peec 3 gadu runuo serveriem paris meneshus paskraidiju uz sfeeras, lai atceretos vecos laikus. Tur tieshi taa pati situacija ko es redzeeju wowaa - uzvelc krutaako brunju kaada ir, un nosist tevi ir praktiski nereaali.

Ultimaa kuru es speeleeju tas viss ir savaadaak - saka4ajies ~ 3 dienu laikaa, shmotu savaac ~ menesha laikaa. Peec tam pvp rullee tikai atra domashana un rokas, tas kas tev muguraa neiespaido tavu skillu. Jaa, grafika gan WOWaa ir krutaaka, bet priekshkam man maksaat par grafiku, ja viss paarejais ir totaals kreps ? Saskaiti cik WOWaa ir laachu, leopardu skjirnes, kuri ir defaulta mobi katraa regjionaa. Es kad nopirku WOWu, biju domaajis sagaidiit tieshaam krutu klaastu ar monstriem, mantaam un visu paarejo stuffu. Mantaam inventory izskats ir uz pirkstiem saskaitaams.

Tomeer visshausmiigaak mani shokeeja LVL iespaids uz PVP. Ja pretiniekam ir +6 leveli - ZABEJ. Tu ne aizmuksi, ne ievainosi. Vieni vieniigi Evadi, Resisti un sazin kas veel. Labi varbuut pvp ir paredzeets 60 leveliem, bet nu liidz tam arii ir jatiek + vel mantas jaavaac. Un galu galaa vienmer tu satiksi warlocku kursh tev uzmetiis Fearu UN TEV PIENAKS PIZDEC devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Peec jaunajiem updatiem itkaa kaut kas tads esot redzeets, eniivej mani tas vairs nepish. Laikam tu uz neistajiem uzskrien virsuu happy.gif Vienigais kas reaali var pretoties lockam ir shadow priests. Zheel ka es neaizspeeleeju liidz tam 60 levelam, bet nu es negribeju papist vairakus meneshus dziives, lai paspeeleetu krepiigu pvp. Mees no ultimas WOWu spelet aizgaajaam kaadi 15 purni, un ~10 jau atkal speelee Uo. Neviens cilveeks kursh ir normaalaa serverii paspelejis uo nepateiks, ka WOWaa pvp ir interesantaaks.

Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

  Es speeleeju OSI style serveros (OSI = originalie).

Ko īsti nozīmē šis vārdu salikums OSI ? Tu zini ?

Savus bindus es netaisos rakstiit, imho tavs lugums bija BS.

Tu tak teici, ka tev visa klava ir bindos, es domāju tev nebūtu problēmas mūs aplaimot ar kadiem 10, nū vismaz piecus.. plz ermm.gif

Esmu spelejis ar warlocku liidz 42lvl un ar magu lvl 60 krutajos artinjos battlegroundos. Warlocks > Visas citas klases..

Jā visus citus, kas ir nūbi. Un battlegroundos uzvar tikai komanda.

WOWaa tu vari papist paaris meneshus dziives grindojot uz tizliem monstriem, veel paris meneshus vacot equipu

Līdz 60 lvl var tikt ejot neskaitāmus, un daudzveidīgus kvestus, kvestu ir tik daudz, ka pat paliek pāri. Cik kvestu ir ultimā?

Kaut vai spilgts piemers ir latvieshu oldp.net serveris. Es peec 3 gadu runuo serveriem paris meneshus paskraidiju uz sfeeras, lai atceretos vecos laikus. Tur tieshi taa pati situacija ko es redzeeju wowaa - uzvelc krutaako brunju kaada ir, un nosist tevi ir praktiski nereaali.

Esmu ar Oldp owneri ticies personīgi smile.gif un viņš teica, ka viss, kas viņam interesē ir nokāst pēc iespējas vairāk naudas. Viņam kkāds balanss ir pilnīgi vienalga, kā tik kkadi idioti maksā par virtuālajām bruņām, ieročiem utt.

Ultimaa kuru es speeleeju tas viss ir savaadaak - saka4ajies ~ 3 dienu laikaa

Tas nav normāls serveris, kur var sakačāties 3 dienu laikā, nu ne jau OSI

shmotu savaac ~ menesha laikaa

Un visu padirs pie pirmās nāves biggrin.gif

Saskaiti cik WOWaa ir laachu, leopardu skjirnes, kuri ir defaulta mobi katraa regjionaa

Ultimā lācis visur saucas vienkārši - bear smile.gif

Es kad nopirku WOWu, biju domaajis sagaidiit tieshaam krutu klaastu ar monstriem, mantaam un visu paarejo stuffu.

Rodas iespaids ka tu 42. līmeni es uzkačājis uz cūkām elwynā kā lieliskājā Southpark sērijā. smile.gif Īstās mantas nāk no instancēm.

Mantām inventory izskats ir uz pirkstiem saskaitaams.

Da labi biggrin.gif Ultimā vispār, manā laikā, bija 1 leather armor, 1 chainmail, 1 platemail izskats. Mainijās tikai krāsa.

Tomeer visshausmiigaak mani shokeeja LVL iespaids uz PVP. Ja pretiniekam ir +6 leveli - ZABEJ. Tu ne aizmuksi, ne ievainosi. Vieni vieniigi Evadi, Resisti un sazin kas veel. Labi varbuut pvp ir paredzeets 60 leveliem, bet nu liidz tam arii ir jatiek + vel mantas jaavaac

PvP ir domāti battlegroundi un tagad arī arēnas. Tas viss izveidots lai viss būtu pēc iespējas godīgāk un sabalansētāk. BG ir atsevišķi lvl10-19, 20-29 utt un visi 60tie sitās tikai ar 60tiem. Rezisti, evadi ? protams! tā tik vel trūka, lai kkādi 10 lvl n00bi saktu 60tiem mest virsuu fearus dotus un vel sazin ko. Un varētu padomāt, ka ultimā tu ar kkadu 20 sword kautko izdarīsi tadam kam cīņas skilli ir 100.

Link to comment
Share on other sites

Ultimu tu esi spelejis uz sfeeras - taa ko es speeleeju var teikt ir pavisam cita speele. Par tiem WOW questiem - visi vinji ir vienaadi. Nosit 10 vilkus, savaac aadas. Aiznes vecmaaminjai piiraadzinjus. Nosit lielo ljauno vilku. Viss . (punkts) VAIRAK tur nekaa nav no vinjiem. Par oldp es jau pateicu - serveris totaals hrens, un par ownera tendenceem visiem sen jau ir zinaams. Btw mantas manaa ultimaa nevar padirst, ir taada lieta kaa insure. Apdroshini mantas - kad tevi kaads nosit vinsh dabuut 1/2 no summas. Jeega no battlegroundiem ? Spilgts piemeers: 31-39 lvl BG. Pie hordes salien visi 38-39, pie aljikiem salien 31-35 leveli - to sauc par balansu ? 31 levels 39 nenositiis savu muuzhu, priekshkam likt ierobezhojumu, ja no vinja nav nekaadas jeegas ?

EDIT: Nav laika quotot -.- Tinos no majas aaraa. Velak ganjau kaut ko atdirsiishu pretii tavaam pasakaam ko buusi sarakstijis tongue.gif

EDIT2: Nonjem rozaa brilliites speeleejot WOW, ne viss ir tik labi kaa izskataas. Bet nu ja tev pasham nav iipashi lielas prasiibas - tad taas jau ir tavas probleemas.

Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

Nu es gaidīšu tās atbildes smile.gif

Nu tā insurance nekāda lētā nav, kad tev ir labas mantas. biggrin.gif

Protams jēgas no bg 10-59 lvl nav nekādas. Neviens 10 vai 20 lvl nelien tur. Ā un es ultimu esmu spēlējis gan uz sfēras, gan runUO kā arī OSI, gan ne pēdējos 2 gadus, takā mans priekšstats gluži svaigs nav. smile.gif Tāpat kā tu neesi redzējis WoW endgame aka dzīvi 60+ līmenī. Tapēc nevajag balstīt savus apgalvojumus uz kkādām baumām, ja pats neko neesi redzējis.

Un par tām prasībām tev droši vien ir taisnība. Man daudz labāk patīk totālā relax kolekcionēt armoru ejot 40-man instances, vākt honoru battlegroundos, kā arī vienkārši just warcraft atmosfēru un dziļo story, nevis drebēt, ka kuru katru mirkli var uzmesties virsū 3 murderi un atņemt visu( vai arī likt samaksāt daudzus tūkstošus par kārtējo insuranci).

Link to comment
Share on other sites

Peec jaunajiem updatiem itkaa kaut kas tads esot redzeets, eniivej mani tas vairs nepish. Laikam tu uz neistajiem uzskrien virsuu happy.gif Vienigais kas reaali var pretoties lockam ir shadow priests. Zheel ka es neaizspeeleeju liidz tam 60 levelam, bet nu es negribeju papist vairakus meneshus dziives, lai paspeeleetu krepiigu pvp. Mees no ultimas WOWu spelet aizgaajaam kaadi 15 purni, un ~10 jau atkal speelee Uo. Neviens cilveeks kursh ir normaalaa serverii paspelejis uo nepateiks, ka WOWaa pvp ir interesantaaks.

Izskatas vel tizlaks par mu.... zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...