Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


DrugDealer
 Share

Recommended Posts

Jā es arī pirms pāris gadiem kaukur dzirdēju ka UO ir baigi foršā spēle. Nokačāju, instalēju un pēc 30 sec uninstal. Grafika sūkā, spēle manuprāt ir jau mirusi tāpat kā MU. Es gan nezinu kādas tev tur pogu kombinācijas ir jāspaida, bet ja jau vis sabindots tad tikai spied pēc kārtas 1 2 3 4 5 6 utt.. un pretinieks gatavs. Baigais pvp laugh.gif

Vo vo taa speele ir pagatne, bet atceries, tia kas vinju saka speleet jau sen vinjiem grafika poh, un taa speele patiik smile.gif

Man piemeram vieniga online speele, kas ir aizravusi ir runescape, ber es vinju saaku speleet pirms gadiem 6 kaadiem, un man vienalga grafika utt.

p.s talajaa 2000 gadaa man arii ta ultimaa kaut kaa nevilka vispaar, lai gan pats runescape maucu laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

magi nav nemaz tik kruti BG kaa tu domaa. pagaidaam kaadi 80 proc ir nomirushi ~2 sec laikaa. ambush ~1700+ backstab 1200 = beigts mags. suudaa tagad ir ar (un bija) ar warlockiem. un arii pirms tam magi vieniigais ko vareeja bija duelii izjaat.

ar to pvp man vismaz liekas ka katrai klasei ir sava taa teikt antiklase ko gruuti nolikt, piemeeram priesteris->warrior, hunter->rouge. Un ja arii esi savus talanta punktus salicis taa lai visus ownotu pvp, tad prieksh pve paliec diezgan nederiigs.

Link to comment
Share on other sites

Un visu padirs pie pirmās nāves biggrin.gif

Ierados pabļaustīties. Skaļi. Un pakvotēt.

Pirmkārt - jā - tu visu padirs pie pirmās nāves. Un tieši tas ir fans. Un tieši tas padara UO par unikāļu spēli. Jebkurai mantai ir reāla vērtība, jo efektīgāks ierocis/bruņas/artifakts - jo vairāk tu riskē to pielietojot padirst. Un tas ir OK. OK nav vazāties WoW`ā vai da jebkurā citā MMORPG kā paunu žīdam, vācot tašā visu kas pagadās pa rokai, bez mazākā riska ko padirst. Šitāda tieksme diemžēl piemīt sausiņiem ar līkam rokam - atvaino, bet ja tu spēlē MMORPG kopā ar citiem spelētājiem - tev tā kā būtu jābūt iespējai, ka citi spēlētāji tevi nogalinās, tev ko atņems. Ja tev sagādā prieku dauzīt botus un vākt spīdīgas mantiņas - nafig tev vajag spēlēt MMORPG - tikpat labi ieinstalē kādu single player rpg, lasi mantiņas un mircā sabļaujies ar citiem, ko tu pēdējo 2 stundu laika esi salasījis.

Origin sadirsa OSI sen atpakaļ, ierobežojot pvp zonas. Un tāpēc varam teikt paldies sphere, RunUO, UOX radītajiem. Velti noliekat sphereserver. oldp ir parodija par UO serveri - uz sphere bāzes ir radīti tiešām lieliski serveri. Vienkārši vienmēr ir eksistējuši 2 diametrāli pretēji gameplay. RunUO ar precastingu un sphereserver.

Viens gan diemžēl ir jāatzīst UO ir vēsture. Tīri fiziski vienu spēli nevar tik ilgi spēlēt. Atļaušos apgalvot, ka UO IR un PALIKS MMORPG etalons. UN ļoti šaubos, ka kādreiz tiks radīts kas tikpat labs - tā iemesla dēļ, ka daudz ienesīgāka ir tāda krāsaina mainstream spēlīte kā WoW, nekā kas tik advancēts, kā UO tās pirmssākumos.

Link to comment
Share on other sites

Kaut arii es speeleeju uz RunUo servera kur mantas nevar padirst, tev ir taisniiba lidz pedejam vaardam.

P.S Varbuut arii origins sadirsa Uo ar Age of Shadows izlaizshanu, bet veel vairaak to sadirsh taadi cilveeki kaa oldp admins. Hp regen 100 - no skill.

Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

Ierados pabļaustīties. Skaļi. Un pakvotēt.

Pirmkārt - jā - tu visu padirs pie pirmās nāves. Un tieši tas ir fans. Un tieši tas padara UO par unikāļu spēli. Jebkurai mantai ir reāla vērtība, jo efektīgāks ierocis/bruņas/artifakts - jo vairāk tu riskē to pielietojot padirst. Un tas ir OK. OK nav vazāties WoW`ā vai da jebkurā citā MMORPG kā paunu žīdam, vācot tašā visu kas pagadās pa rokai, bez mazākā riska ko padirst. Šitāda tieksme diemžēl piemīt sausiņiem ar līkam rokam - atvaino, bet ja tu spēlē MMORPG kopā ar citiem spelētājiem - tev tā kā būtu jābūt iespējai, ka citi spēlētāji tevi nogalinās, tev ko atņems. Ja tev sagādā prieku dauzīt botus un vākt spīdīgas mantiņas - nafig tev vajag spēlēt MMORPG - tikpat labi ieinstalē kādu single player rpg, lasi mantiņas un mircā sabļaujies ar citiem, ko tu pēdējo 2 stundu laika esi salasījis.

Origin sadirsa OSI sen atpakaļ, ierobežojot pvp zonas. Un tāpēc varam teikt paldies sphere, RunUO, UOX radītajiem. Velti noliekat sphereserver. oldp ir parodija par UO serveri - uz sphere bāzes ir radīti tiešām lieliski serveri. Vienkārši vienmēr ir eksistējuši 2 diametrāli pretēji gameplay. RunUO ar precastingu un sphereserver.

Viens gan diemžēl ir jāatzīst UO ir vēsture. Tīri fiziski vienu spēli nevar tik ilgi spēlēt. Atļaušos apgalvot, ka UO IR un PALIKS MMORPG etalons. UN ļoti šaubos, ka kādreiz tiks radīts kas tikpat labs - tā iemesla dēļ, ka daudz ienesīgāka ir tāda krāsaina mainstream spēlīte kā WoW, nekā kas tik advancēts, kā UO tās pirmssākumos.

Jā tev ir taisnība! neskatoties, ka spēlēju WoW, es arī uo uzskatu par etalonu.

Jā, jo lielāka vērtība mantai, jo lielāks thrills to padirst, bet tam eksistē robeža. Diezvai kāds ietu PvP ar savām retajām bruņām, kuras uztaisītas no retākā metāla, kuru var izmainot ar iespēju 0.0001%, vai arī riskētu ar zirgu, kuram ir viens spawns uz servera ik pec 48h.

WoWā nevar padirst neko, un tapēc šīs robežas nav. Ir cilvēki, kam vienk patīk šāds spēles stils, kā mēnešiem kolekcionēt armoru un ieročus. Velc labāko kas tev ir un ej pierādi sevi PvP! Lai arī zaudējot cīņā nezaudē neko, daļu lepnuma tomēr zaudē. Bet WoWā atšķirībā no ultimas ir arī PvE, kur bez mēnešiem krāta gear nav ko meklēt.

Jā ultimā bija ideāls pvp, bija kamēr nebija čītu. Nebija tajā laikā tās naudiņas un normāla interneta lai spēlētu OSI, kur pilns ar GM kuri visu kontrolē. Bet pie mums - pilna pakete: Speedhack, Assist, Inject un vel daudz dažādu sūdu. PvP uzvar tas, kam labāki čīti un scripti. Tas viss mani noveda pie ultimas pamešanas, jo vai nu es spēlēju tālāk ar čītiem, vai nespēlēju vispār. Es izvēlējos otro variantu, kādu izvēlējāties jūs ?

Link to comment
Share on other sites

Viens gan diemžēl ir jāatzīst UO ir vēsture. Tīri fiziski vienu spēli nevar tik ilgi spēlēt

Ienaac arii kaadreiz irc.lv, redzeesi ka trakais BANDITTs, Alians, _Redman_, Bloods^ukers u.c. ir atsaakushi dzenaat. Kaut gan Banddits nekad laikam to nav beidzis! wink.gif

Nesen biju iegaajis Vjakas un Axela darinaatajaa(kaut kur atkal kaarteejo reizi nozagtajaa) maajas lapaa, apskatiju screenus - Diezgan daudz oldschoolnieki speelee veljoprojaam Solomon, Healer, Miner u.c. Tikai nezinu par to screenu izlaishanas datumu dry.gif

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Speeleeju 7 gadus bez apstaajas. Nu paaris meneshi starpaa neskaitaas. Par tiem "chiitiem" Speedhacks - bija taada teema, bet uz runuo serveriem vinsh nestraadaa. Injects - arii bija un izbija (protams tikai sfeerai). Assists - officialais OSI paligshits par kuru ir jamaksaa. Assists ir/bija/buus pilnigi normala paligprogramma visadiem dress,potion,bandage shitiem. Muusdienaas modee ir Easyuo + Razor. Protams ka ir scriptoti dzheki, bet nu tie scripti iipashi daudz neko nedod. Uz sfeeras protams jebkura paligprogramma bija nenormali lietderiiga, bet tagad tas viss ir pilniigi normali tieshi taa pat kaa visi Addoni WOWaa (piemeram DOT timers warlockiem).

Link to comment
Share on other sites

blood nu... sharigan, tev obligaati sheit bija jaaiebaazh taa tava ultima? DD prasija par WoW jauno patchu un TBC. aizsaaki kaut kaadu debiilu striidu starp speeleem. tas ka tev patiik ultima vairaak par wow nenoziimee ka wow ir peedeejais meesls un to ka visi kas vinju speelee nekam neder. es to pashu vareetu pateikt par ultima ( ko es nedariishu ). ja tev bija kas sakaams par wow, tad nejauc iekshaa ultimu. par etalonu var arii uzskatiit daudzas citas speeles.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...