Jump to content
GIGN Forum

GIGN Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Kadu smigu parsvara velies mochit tusina  

55 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

alu ! evil6.gif bet man mazos daudzumos luudzu, jo neveelos aizliet stiklus ! new_all_coholic.gif

Link to comment
Share on other sites

taa kaa esmu tikko no zobaarsta, tad naaksies palikt pie baltaa - kaut kaa negribas sev pus zhaunu nopuudeet.

par muuziku - smiliez.de_29.gif

ja kas - ir ipods ar godsmack, therion, tiamat, october tide un soil. tikai hz, vai buus laadeetaajs somaa aizkjeeries

Link to comment
Share on other sites

Tatad cik sapratu peerku daudz daudz alu, un nedaudz snjabi? Barclay veel buus Wiskijs, okey pnemsim rumu un to tekilu EDD kokteilim, a savadaak varetu buut okey laugh.gif

un luudzu tos kokteiliishus, kurus es ieprieksh nosaucu... nevajag daudz... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

taa kaa esmu tikko no zobaarsta, tad naaksies palikt pie baltaa - kaut kaa negribas sev pus zhaunu nopuudeet.

par muuziku - smiliez.de_29.gif

ja kas - ir ipods ar godsmack, therion, tiamat, october tide un soil. tikai hz, vai buus laadeetaajs somaa aizkjeeries

DUH - luudzu panjem to ipodu! Es panemsu pastuzi un tumbas! Butu jauki, ja varetu pirms tam pie manis ieskriet un uzmocit kaut kadu ne slipknot muuzonu ari! smile.gif (ministry of sound tongue.gif)

Ka jau daziem esmu teicis - es butu par club muziku vismaz viena no vietam, kur skanes muuzika!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...