Jump to content
GIGN Forum

Bildes


Hainy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nesaprotu, kapeec nee... huh.gif

izlasi kas tev ir rakstiits zem bildes un padomaa, ja ir ar ko stfu.gif

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kapeec nee...  huh.gif

izlasi kas tev ir rakstiits zem bildes un padomaa, ja ir ar ko stfu.gif

Es padomaaju... Tev vienkaarssi skauzz ka es esmu kruts, jo man ir tik forss un kraasains uzraksts zem Avart (nevis bildes dry.gif ) Sssi uzrakst man piedod karalla liimeni, jo tikai Viskrytaakajiem taads ir, bet tev tikai nieka ''Malacis'' rakstiits, tas ir itkaa tevi vvienkaarssi atstumj... nu tu jau saprotu, tev saka ''Jaa, jaa puisiit, malacis, bet tagad TINIES PROM PIRMS TEV ZOBUS NEESMU IZSITIS!''

Tev skauzz, atziisti to

P.S. tu jau neesi tagad dusmiigs tongue.gif

P.S.S tas bija joks ja nesaprati, bet tikai tapeec ka man zem avart ir rakstiits ''Traumeets'' nenoziime ka es nevaru vienu bildiiti redzeet un es ssaubos vai tev vispaar dotu redzeet, taakaa ja tu tagad pasuuti mani *******, tad padomaa ka ru pats pasuuti sevi ja tev neiedos paskatiities bildi, vot taa

P.S.S.S varbuut tas rakstiitais zem mana avart arii ir taisniiba, ei nu sazin zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

nu aarpraac kur var buut taads smiliez.de_2428.gif nee nu nedomaa koshka ka visi par tevi tagad saax domaat kautko labaaku nekaa pirmstam zaban.gif tieshi otraadaak - veel sliktaak

P.S. atvainojiet huh.gif

Ha, es tevi nepaziistu, tu nepaziisti mani.... kaada tad jeega man te teelot pareizo un labo

Link to comment
Share on other sites

P.S.S.S varbuut tas rakstiitais zem mana avart arii ir taisniiba, ei nu sazin un es esmu stulbs un man ir labi smiliez.de_2551.gif

nu tas gan ir tiesa

Link to comment
Share on other sites

visi jau nekad neliks savas bildes, jo ne visi ir tik sharmanti kaa uyinaators bez matu eerkulja cool2.gif

es gan piemeram labpraat liktu, un gan jau ka lielais papa (lasi: koshkers) arii izraadiitu savu sejas daili, ta ka vareetu pasmiineet uusaas gan par ugly people smiliez.de_1437.gif gan par people with style smiliez.de_29.gif

Edited by EDD
Link to comment
Share on other sites

Ja kaads veelas redzeet Hainy vai Lirelsu tad klikshkjiniet sheit ---------> 0

Link to comment
Share on other sites

aren't they kewl ? sleep.gif

Link to comment
Share on other sites

saucas atrodi triis atshkjiriibas smile.gif

user posted image

bildes labaas, vislabaaks ir taas, kur suns galvenajaa lomaaa wink.gif

Link to comment
Share on other sites

galvenais nemiiz mees te visi esam nozheelojami new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...