Jump to content
GIGN Forum

Pamācība Kā Uz Nosteam Servera Uzlikt Vac


Recommended Posts

Mūsdienās arvien lielākas problēmas sagādā laba antičīta atrašana.

CDhacks nomira, bet katram serverim speciāli lādēt savu antichītu arī nav pārāk ērti un tā nu valve izdomāja antičītu kurš ir jau iebūvēts iekš HL. Antičīts saucas VAC (Valve Anti-Cheat) un uz visiem steam serveriem tas updeitojas automātiski un servera īpašniekam nav pat pirkstiņš jāpakustina lai tiktu banoti stulbie wh, aim un speed hacku lietotāji.

Viss būtu jauki, ka VAC varētu lietot jebkurš, kam ienak prātā, bet tā diemžēl nav. Šo pakalpojumu var lietot tikai legālā servera īpašnieki, kuriem ir STEAM konts.

-----------------------------------------------------------

Ideja ir tāda, ka atverot HLDS serveri ar -insecure komandu komandrindā, VAC ielāde no interneta tiek atcelta, jo bez steam konta jūs to tāpat nevarētu dabūt.

.... Bet kāds (vai kādi) programmētājs no krievijas izdomāja lielisku veidu kā apmuļķot HL serveri un likt tam domāt, ka tas ir sakonektējis ar valves VAC security serveri un tādā veidā atļauj lietot VAC uz jebkura Nosteam servera.

Ideja tāda, ka servera adresi no kura tiek ielādēti VAC faili norāda valve direktorijā failā valvecomm.lst.

========================= Tālāl sākas īstā pamācība =================

1. Nepieciešams ielādēt visu nepieciešamo

2. Uzinstalējam javu

3. Atpakojam server.rar saturu kādā mapē kas neatrodas CS servera direktorijā. (piemēram: C:\VAC\)

4. vacemu-20050921.jar pārsaucam par vacemu.jar (lai nav jāraksta pārāk gari) un ieliekam mapē kopā ar tikko atpakotajiem server.rar failiem. (piem.: C:\VAC\)

5. Failu no C:\VAC\valve\valvecomm.lst pārkopējam uz CS servera valve direktoriju (piem.: C:\HLserver\valve\)

6. Pārkopējam ModuleC.dll un ModuleS.dll no C:\VAC\cstrike\ uz cs servera cstrike direktoriju

7. lblist.gam failu no servera cstrike direktorijas izlabojam. Tajā, rindu

secure "0"

nomainam uz

secure "1"

un saglabājam failu. (Ja pie HLDS shortcuta komandrindas ir pierakstīts

 -insecure 

, tad nomainam to uz

-secure

8. Mapē C:\VAC\ uztaisam .bat failu (vnk uztaisam .txt failu un nomainam palašinājumu uz .bat) un tajā ierakstam (ar notepadu)

@echo off
java -jar vacemu.jar
pause

(ja nebūs uzinstalēta java, tad nekas nestrādās)

Saglabājam .bat failu un veram notepadu ciet.

9. Pārliecinamies, ka cstrike direktorijā nav fails valvecomm.lst un startējam izveidoto .bat failu.

Būtu jābut redzamam kam tamlīdzīgam:

Secure server emulator v1.2 by Shtirlits [email protected]

27.12.06 08:23:38 Waiting connections ...

Ja tā tas ir, tad slēdzam iekšā HLDS un testējam kas ir noticis.

Ja jums pietika smadzenes lai tiktu tik tālu, tad šobrīd jums vajadzētu būt

uz datora uzliktam VAC serverim uz kura ir veci dll faili un HLDS tā vietā lai konektētu pie oficiāla steam VAC servera, tas konektē pie jūsu tikko uzliktā VAC servera. (varam vismaz pārbaudīt šobrīd vai viss iet)

-------------------------------------------------------------------------------

10. Nākamais kas jāizdara, mums jādabon jaunie VAC .dll faili, lai VAC uzļertu visus šmurguļus.

VAC mapē uztaisam jaunu .bat failu un tajā ievadam šo:

@echo off

D:
cd D:\Games\VAC

java -jar vacemu.jar load cstrike/ModuleC.dll
pause

java -jar vacemu.jar load cstrike/ModuleS.dll
pause

java -jar vacemu.jar load cstrike/ModuleS_i386.so
pause

Saglabājam .bat failu un pildam nākamo soli.

11. Parasti HLDS VAC failus ņem no 3 serveriem:

half-life.speakeasy-nyc.hlauth.net:27012

half-life.speakeasy-sea.hlauth.net:27012

half-life.speakeasy-chi.hlauth.net:27012

Šobrīd ar mums pieejamo utilītu mēs tiekam klāt diemžēl tikai otrajam serverim un mēs nevaram dabūt visus nepieciešamos failus. Bet mēs dabonam vismaz daļu! smile.gif

Ar notepadu atveram C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts failu un tajā pievienojam rindu

72.1.140.200       half-life.speakeasy-nyc.hlauth.net

Saglabājam un aizveram notepadu.

12. Atveram iepriekš izveidoto .bat failu lai updeitotu mūsu virtuālo VAC serveri un uzmanīgi sekojam līdzi tam kas notiek.

Ja būs jau ielādēta jaunākā .dll faila versija, jums parādīsies kas tamlīdzīgs:

Loading from half-life.speakeasy-nyc.hlauth.net:27012
Sending the challenge request... ok
Sending the get request, file 'cstrike/ModuleC.dll' ... ok
cstrike/ModuleC.dll is already the newest version.
Press any key to continue . . .

Par cik vēl updeiti nav taisīti, tad tiks updeitoti 2 faili (bet trešais nezināmu iemeslu dēļ neapdeitosies)

13. Apdeitotos failus var dabūt VAC\cstrike mapē un tos jāpārkopē arī uz cs servera cstrike mapi.

====================================================

Man apdeitojās linux servera fails un windows klienta fails, bet diemžēl netiku pie windows servera .dll faila. Ja kādam ir jaunais VAC servera ModuleS.dll fails, lūdzu to publicēt gign forumos.

====================================================

Testējot VAC ar ne pilnībā updeitotu versiju secināju, ka tautā iemīļoto CD hacku ķer un VAC proof hackus dažus jaunos arī uzķer (pareizāk VAC kombinācijā ar tiem vnk pakar CS, bet tas ir labi, jo čīteris netiek pie spēlēšanas). Ir vēl čīti kurus VAC neķer, bet es ticu, ka pēc updeitu uzlikšanas čīteri būs par 90% mazāk.

P.S. Piedodiet, ja jums grūti uztvert domu un ja buršanās caur šo pamācību sagādāja galvas sāpes, tas liecina, ka vēl neesi gatavs turēt CS serveri 4.gif

Pielieku arī linku no kurienes viss nāk: http://uchcom.botik.ru/boris/cs/index.html

=================================================

Ja ir kļudas, sakiet. Izlabošu!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

būtu forši ja kāds ieliktu man trūkstošo ModuleS.dll failu, kuru neesu vēl izdomājis kā izmānīt no steam. biggrin.gif

Vēl bez VAC ir arī HLGUARD kurs blokee visadus skriptus un vel so to. Maybe, ka ir vērts likt abus lai panāktu vēlamo efektu.

P.S. Jo vairāk LV serveriem būs strādājos antičīts, jo patīkamāk spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

Ew veci palidziet!!!

8. Mapē C:\VAC\ uztaisam .bat failu (vnk uztaisam .txt failu un nomainam palašinājumu uz .bat) un tajā ierakstam (ar notepadu)

ny es uztaisiju vienkarsu txt failu bet ka nomainit vinu uz to bat failu es nesapratu...

un tad velll ka vinu startet es nesajedzu

(ja nebūs uzinstalēta java, tad nekas nestrādās)

Saglabājam .bat failu un veram notepadu ciet.

9. Pārliecinamies, ka cstrike direktorijā nav fails valvecomm.lst un startējam izveidoto .bat failu.

Būtu jābut redzamam kam tamlīdzīgam:

pls pasakiet ka dabut bat palasinajumu

PLZ

Link to comment
Share on other sites

Guest priedzza

protams ka nevareesi XD.gif

uzliec nosaukumu shadu new shit.bat un ja gribi vinu editet tad uzliec new shit.txt un ieraksti ko vajag un tad parmaini uz new shit.bat smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Ew a nevari to failu atsutit man pa skaipu es nesaprotu man ir it tas fails es vinu nosaucu par bat jo .bat nevar tad man never vinu vala atsuti pls faulu PLSSSSSS

jo daunis so nesaprotu  smiliez.de_2477.gif  smiliez.de_2477.gif

Bla idiots!

atver my kompjuter un spied tools>folder options>Hide extencions for known file types!!! aizrijies!!!! un neaizmirsti nonjemt keksi no ta "Hide extencions for known file"

Edited by BlackDrake
Link to comment
Share on other sites

nesanak nekas un nekas man neparadas taka ir rakstits

Būtu jābut redzamam kam tamlīdzīgam:

CODE

Secure server emulator v1.2 by Shtirlits [email protected]

27.12.06 08:23:38 Waiting connections ...

nekas man tads nava un kas tas par palasinajumu tada man pat nava es pat nezinu kas tas ira ja easu stulbs varat rakstit bet to ko es iemacos to es zinu sad.gif

lai kam man neceret nehuja nesaprotu

]ja kads var tad pls atsutit man tos failus kurus vajag smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest priedzza

deel amuriem kas neko nejedz nonemat no shortcut -insecure uz -secure un tas pats liblist.gam...kr4 viss pamaciba ir pateikts smiliez.de_2551.gif un klose nax tu spamo visu liaku double post XD.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...