Jump to content
GIGN Forum

Pamācība Kā Uz Nosteam Servera Uzlikt Vac


Recommended Posts

bet isteniba pilnigiem nejegam ka priedzza un citiem kuri uzskata ka shorkata ir japieraksta -secure un liblist.gam faila jaraksta secure 1

ta nav, vari rakstit gan tur gan tur man ir abos bet tapat ka klose`i man rada diseiblotu vac, un nesaprotu kapec, gan shorkata ka ir manuale, gan liblist.gam faila ir vis kartiba..

vai varbut pie vainas ir swds.dll krakotais ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest priedzza
bet isteniba pilnigiem nejegam ka priedzza un citiem kuri uzskata ka shorkata ir japieraksta -secure un liblist.gam faila jaraksta secure 1

neesmu nejeega laugh.gif

p.s nez kaa citiem, bet man ddeel VAC lagoja new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

' date='Dec 27 2006, 18:35'] The system connot find the path specified.

Unable to acces jarfile vecemu.jar

WTF?

ROFL bots esi ? taks palasi to bat failu sakuma un tad breec ka maza meitene, es jau labprat pateiktu prieksa jo man bija chisti tas pats bet pat neparlasot forumu atradu kur huinja slepjas 4.gif

tadiem nejegam laikam vac nespiid biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

ROFL bots esi ? taks palasi to bat failu sakuma un tad breec ka maza meitene, es jau labprat pateiktu prieksa jo man bija chisti tas pats bet pat neparlasot forumu atradu kur huinja slepjas 4.gif

tadiem nejegam laikam vac nespiid biggrin.gif

toties taadiem gudriisiem kaa tev spiid atvalinaajums ban.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest priedzza
kapeC?

psc tas spams ko tu dari un visas lietas tev ir divainas smiliez.de_2125.gif piem. shitas ir sacakareets laugh.gif muzikas centrs kas nem tikai WMA fialus XD.gif nezinu vai taa ir smiliez.de_2551.gif un nax tu jautaa kapec tapec ka nevar jeb nezinam kaa var new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

Fiška tāda, ka es pamācību rakstīju priekš tiem, kuri nav totālas tējkannas. Es varētu uztaisīt gatavu instalāciju, bet tagad to nedarīšu. Saciet domāt ar galvu un viss sanāks.

Karoče tam kuram sākās lagi varu teikt, ka tam tā nav jābūt. Man viss ir ok.

P.S. Wild serveris lieto šo pašu fīču (jau pamēģināju) un tādtad, ja jūs nemākat uzlikt emulatoru paši, tad vnk valvecomm.lst failā Secure adresi ievadam Wild emulatora adresi, kura ir 217.199.118.10:27012 un tagad jums nebūs par to jārūpējas.

Mīnus ir tāds, ka šajā gadījumā jums nebūs pašiem kontrole pār to cik jauni ir Module...dll faili un viņu VAC serveris jebkurā brīdī var tik izslēgts vai pārvietots uz citu vietu un jums regulāri būs jāmaina Secure servera adrese.

Plusi ir tādi, ka pašam nav jātur VAC serveris un nav jāķēpājas ar tā uzlikšanu. Ideāls priekš tējkannām! smiliez.de_2125.gif

Un VAC nediseiblojas pats no sevis.

Tev hlds shortcutaa janodzes -insecure un lblist.gam failā secure jāuzliek 1 smile.gif

Edited by janhouse
Link to comment
Share on other sites

ja es pareizi saprotu tad šo fīču nemaz tā vienkārši nevar noņemt, jo visi legālie serveri kačā tos failus no tiem VAC serveriem un ja parēķina, ka šo fīču uztaisīja 2003. gadā, tad ir skaidrs, ka vave to butu nonemusi jau sen ja viņi par to tik ļoti satrauktos.

Ja jums kādam draugam (kaut aarzemees) ir legālais steam counter strike, paludziet lai vins palaiz HLDS un lai vins nokačā priekš jums jaunākos VAC .dll failus. (pectam ielieciet te)

Mums ir pieejams jaunākais klienta modulis, bet servera modulis ir šausmīgi vecs un es nezinu vai tam tādam jābūt. smile.gif

MUMS VAJAG JAUNO ModuleS.dll[/color]

P.S. Linux lietotāji ar;i var lietot šo fīču un viņiem ir pluss tāds, ka viņi var dabūt arī jaunāko servera moduli priekš linuxa.

Link to comment
Share on other sites

Guest priedzza

ko darit ja tas paradas...tiku liidz solim kur bija jaiesledz 1. bat fails un jasledz ieksha console iesledzu un shis radijas XD.gif ko darit ? new_silly.gif

user posted image

p.s shortcuts man ir shads hlds.exe -game cstrike -console -secure -nomaster +maxplayers 20 +sv_lan 1 +map de_aztec -pingboost 2

un ieksh liblist.gam

game "Counter-Strike"
url_info "www.counter-strike.net"
url_dl ""
version "1.6"
size "184000000"
svonly "0"
secure "1"
type "multiplayer_only"
cldll "1" 
hlversion "1111"
nomodels "1"
nohimodel "1"
mpentity "info_player_start"
gamedll "addons\metamod\dlls\metamod.dll"
gamedll_linux "dlls/cs_i386.so"
trainmap "tr_1"

it kaa visam jabut evil6.gif

Edited by priedzza
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...