Jump to content
GIGN Forum

Pamācību Pieprasījumi


Oddish
 Share

Recommended Posts

Šeit postējam kādas vēl pamācības, jūs gribētu redzēt.

jebkurš lieks spams tiks bargi sodīts.

un jūsu stulbie posti izdzēsti, lai nepiesārņotu topiku!

p.s. izpildītie pieprasijumi tiek dzēsti lai nekrājas garš saraksts

UPDATE: Tā kā ne es, ne Odiņš vairs veco CS sen nebakstam diez vai kādu pamācību rakstīsim. Time to move on!

© vincister

Link to comment
Share on other sites

interesee kautkas par prefabiem un arii par to, kaa ieekonomeet fps biggrin.gif nemaaku paskaidrot, bet esmu lasiijis, ka ir jaamaak tiiri tehniski pareizi tasiit kartes, lai taas nelaggotu uz vaajaakiem kompjiem

vincister: par lagiem uztaisiju, bet vēl papildināšu. vēl paliek prefabi.

Link to comment
Share on other sites

- Liftu

- Durvis Kuras Atveras Uz E Pogu + Rokturis Paiet Uz Leju

- De , Cs , Fy , Aim Etc. Mapes Pamatus Piem. De Jabut Vismaz 2 Bombspotiem!

vincister: par durvīm ir!

Ja tu domāji ar to rokturi tā kā CS:Sourcē tad parādi man parastā CS karti kur ir tā, jo neesmu redzējis.

Darbs ar multimanager ^^

Edited by d3ad_nOw
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Gribeetu sagaidiit beidzot kaadu pamaaciibu par teleportiem.. skatos, ka te ieprieksh jau ir prasiijushu, bet neredzu, ka buutu atbildeejushi.. es meegjinu ar func_teleport uzraxtu name t1 target t2 un galameerkjim name t2 un target t1 , bet nekas nesaak.. kaa ieiet teleportaa vinjsh uzreiz izmet aaraa no CS.

arvist: joprojaam gaidu shaadu pamaaciibu.. sad.gif

vincister: būs, būs...

arvist: nevaru sagaidiit.. sad.gif jo parasti, kad pabeidz kz mapi ir teleports vai nu uz longjumps vai nu uz kaadu mini map... jo savaadaak mapee vairs nav ko dariit luudzu uztaisi shaadu pamaaciibu nedaudz aatraak.. sad.gif

Edited by arvist
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 9 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

pamaaciibu par sprytiem kurus ieliek laikam tos sauc par decals. nu kjip ka uz sienam ir melns spryts kuesh noraada ''B->''kur ir bumbsaite.

un kaa uguni uztaisiit...

un koki...

Edited by M.B
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Vai varetu uztaisit pamacibu ka uztaisit kameru.

Ka kaut kura vieta mape stav televizors ,uzpiezot e (use) paradas kada noteikta vieta karte kas tur tiesi taja bridi notiek.

Sis te redzet ,ja nemaldos "666k_lab" mape.

Paldies par atsauksmi!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ja zinat kādu normālu WAD priekš virtuves (es taisu mapi līdzīgu rats - vispār savu virtuvi) (de_mape)

Es gribu uztaisīt tā, ka manas mājas pagrabā ir plūdi (nelieli) un stāv saplīsusi elektrības kaste, ja kāds iekāpj nelielā peļķē, uzreiz parādas SPRITE, ka sit ar elektrību un ņemos nost HP! LŪDZU IZVEIDOJIET ŠO PRIEKŠ MANIS!

Karti ielikšu parīt :)

Edited by Kefiirs666
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

šeit daudz kas iedvesmots no egira, man liekas ka vispārīgi varētu pajautāt puišiem tur vai drīkst pārtulkot viņu pamācības, neapšaubāmi kreditējot viņus pirmajā vietā. nesen es tur šo to palasīju, viņiem diezgan daudz noderīgu padomā kā vispār taisīt mapi, un kā uzlabot jau esošas. esmu čupiņu novilcis pēcākai offline izpētei, varu piedāvāt normālu tulkojumu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Gribētu palūgt 2 pamācības:

  • Kā mainīt objektu ģeometrisko izskatu, lauztas līnijas, apaļi bojekti, kā pagatavot mašīnu, helikopteru u.t.t.
  • Kā izveidot kustīgus vai ar pogu apktivizējamus objektus, kustīgas durvis, lamatas u.t.t., kā arī vēlētos uzzināt, ka ar func_breakable sašaujot kasti, piemēram, var aktivizēt game_text noteiktu.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...