Jump to content
GIGN Forum

Diskusija: maksas lietotaji


Recommended Posts

Naverno vsem zaho4itsa slot...i ja ne dumaju 4to komu nibud budet zalko zaplatit (= I togda prostim useram voobsche budet ne popast na server....i podumaj a vdrug na servere budut igrat odni useri so slotom? Togda daze te u kovo est slot ne zajdut )=

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja katram kas samaksaas 1 Ls meenesii dos slotu rezuultaats buus, ka no serverii esoshajiem 20 playeriem 18 toch buus ar slotu

- vispirms tiek serverii tie kam ir slots

- pectam tiek serverii tiem kas pikjo

- pectam tiek serverii visi registreetie

- pectam tiek serverii visi paarejie

Es iisti nesapratu kapeec tu man to raadiji.. smiliez.de_2538.gif

es radiju tapec ka, pikjotaajiem slots netiks dot. vinji tikai tiks serverii pirms nemaksaataajiem... vai tad tik gruuti saprast

1.nosakuma tiek iekshaa cilveeki ar slotu

2.pec tam kas maksaa

3.un pec tam tie kas nemaksaa.

taatad ja serverii ir 18 nemaksaataaji ( 2 ar slotu ) un iekshaa naak kaads kas maksaa pedejais nemaksatajs kas pieconecteejies pie servera tiks izmests

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Worsted tu esi tads cilvex, kuram dzive loti smagi nepaveixies, atbildu par vardiem! Ja jau esi tads biezenis, tad samaxa par viesiem!!!!! Ak jel, tad pasaki, ko musu nenikuljotajs dara pa vasaru un ziemu???? -----> tramvajam un vilcienam riepas pumpe un pelna lielo naudu?????

pateiksu visu isi : W0rsted ir PILNIGS LOHS!

Btw, es ari varetu meginat kaut ko bidit ar naudas lietam!

Edited by Iemaciet_spelet
Link to comment
Share on other sites

Worsted tu esi tads cilvex, kuram dzive loti smagi nepaveixies, atbildu par vardiem! Ja jau esi tads biezenis, tad samaxa par viesiem!!!!! Ak jel, tad pasaki, ko musu nenikuljotajs dara pa vasaru un ziemu???? -----> tramvajam un vilcienam riepas pumpe un pelna lielo naudu?????

pateiksu visu isi : W0rsted ir PILNIGS LOHS!

Btw, es ari varetu meginat kaut ko bidit ar naudas lietam!

U BOT.... jaa es gan pa ziemu gan vasaru ciitiigi stradaaju, pa naktiim speleeju CS gulju 1reiz nedeeljaa kraaju $ lai vareetu maxaaat wormam un t.m.l. vienkaarshi lai panjirgaatos par citiem 4.gif muhaha smiliez.de_2125.gif

man jau patiik taadi kaa tu kas saka: tad izmaxaa mums arii~! biggrin.gif tu pat pa dienu 1Ls nevari nopelniit stradaa drosh vien... [labaak nemineeshu] 4.gifsmiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Njaa man jau shii ideja patiktu, bet viena probleema, kaa tad samaksaas to naudu? Es piemeeram nemaz nedziivoju riigaa... Varbuut uztaisiet kaadu telefona nummuru, kuraa vareetu aizsuutiit iszinnu un peec tam atnaak atpakall atbilde ar paroli... (noteikti atkal nevienam mana ideja nepatiks kaa jau vienmeer) Un piemeeram to Ls meenesii jau vareetu...

Link to comment
Share on other sites

Mans uzskats ir taads, par e-pastu un 10Mb uz gign servera neredzu vajadziibu maksaat, iipashi, ja to viegli var ieguut par velti.

Maksa par speeli...

Protams, njemt kaut kaada veida maksu no kaada, tas uzliek maksas sanjeemeejam pienaakumus. Kaut vai tas pats, ja cilveks ir samaksaajis par priviligjeetaam tiesiibaam, bet teiksim es vinju izkikoshu/nobanoshu par kaadu noteikumu paarkaapumu. Te nu uzreiz radiisies jautaajums, par ko vinjsh maksaa, par iespeeju vieglaak piekonekteet serverim, vai par imunitaati pret sodu par noteikumu paarkaapshanu.

Manas domas par maksas ievieshanu no slota gribeetaajiem ir taadas, ka tas nebuus iisti labi. Jo, pienjemsism, ka gribeetaaji maksaat par slotu buus 100 (kaut vai 20-50), nez vai buus iespeeja palaist N-tos serverus.

Var jau pienjemt taadu domu, ka shis serveris ir GIGN memberu treninju poligons un visi citi playeri ir vinju "galja". Respektiivi, servera uztureeshanai (uzlaboshanai) buutu jaaguljaas uz vinju pleciem.

Protams maksas membereeshana klanaa arii ir garaam, bet, ja to njem no otras puses, ja kaadam ir motivaacija buut GIGN memberam, tad, pienjemot vinju klanaa, tas uzliek pienaakumu paliidzeet uztureet GIGN.

Es saprotu ka viss maksaa naudu, un es nezinu cik lielaa meeraa wormam paliidz citi (tb haljava) un cik daudz te ir worma un macho (varbuut vel kaadas personas) "labdariiba".

Bet, taa kaa gign ir kljuvis par vienu no manaam virtuaalajaam maajaam (tas ir domaats - viena no vietaam kur es virtuaali uzturos, pavadu laiku), es buutu gatavs maksaat par to, lai shiis maajas nesabruuk. Un man vispienjemamaakaa buutu gada maksa, lai man nebuutu neertiibas katru meenesi. Bla, bla, bla...

Edited by COLE
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Laba Doma !

Bet ir viens bet

man mazliet nepatīk tas ka ja tu esi maksātājs un kāds cits nau tad viņš izlido no servera bet tu viņa vietā tiec ;(

Bet naudu es ceru ka pusse aizies uz servera uzlabošanu un otra pusse Alga Adminiem =)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...