Jump to content
GIGN Forum

Diskusija: maksas lietotaji


Recommended Posts

Tatad gribetos dzirdeet atsauksmes par sekojoshu lietu: ir plaans izveidot maksas sisteemu (piemeram kaukads 1Ls menesii (cena atkaribaa no gribetaju daudzuma))

Pieejamie bonusi:

1. Bus iespejams lietot mailu [email protected]

2. Bus iespeja glabat failus uz gign servera 10mb apmeeraa (varbut ari vairak)

3. Bus iespeja vilkt failus no gigna ar krietni lielaku atrumu nekaa pashreiz var rolleyes.gif

4. Ieeja serverii var tikt iedalita atbilstoshi shai sheemai:

- vispirms tiek serverii tie kam ir slots

- pectam tiek serverii tiem kas pikjo

- pectam tiek serverii visi registreetie

- pectam tiek serverii visi paarejie

Kaa tas tiks realizets dzivee... ienakot serverii cilveks, kas pikjo, no servera automatiski izlido kaads kas ir zemaakas klases.

5. Iespejami visadi citi bonusi, kaa piemeram web lapas izvietoshana

6. [sheit naak juusu ieteikumi]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ideja jau laba. A kaa buus ar tiem kam ir sloti? Tiem pats par sevi ir jaamaksaa?

Taads kaa koshka jau nemaz nemaces parskaitiit naudu laukos dziivojot vienigais ar pasta balodi etc.

Un es arii vareeshu ka4aat ? ( aarzemes ... )

Link to comment
Share on other sites

]jaa davaij organizeejamies taadaij shtelei ! tad jau arii maniis sanaaks vai nee !

P.S. es domaaju ka savaa zinja mees www.gign.lv veel vairaak iemiileetu (18.gif, bet vaitad nebuutu reaali ka buutu taadi maakslas darbi, kaa www.koshka.gign.lv, un citi. buutu tikai un vieniigi jautraak !

es Pulkvedis esmu par jaunaam paarmainjaam !!!

Link to comment
Share on other sites

cool2.gif Es domaaju ka tas nav vajadziigs ! Shii lieta ir vajadziiga tikai jums lai druscinj iepelniitu piki ! Es piemeeram nemaksaatu par to lai man e-mail beigaas buutu gign vai arii veseli 1- Mb uz juusu server shock1.gif !!! tikai par 1 Ls !!! smiliez.de_2551.gif Tos 10 Mb aaa veel aatraaka nokachaashana ! Jaa tas ir labi 2 reizes meenesii varees nokachaat C-D jauno !!! A un par tikshanu uz servera smiliez.de_2125.gif Vareejaat kaut ko gudraaku izdomaat ! Es uzskatu ka tas nav vajadziigs ! Es arii domaaju ka man ir domu biedri ! wink.gif
Link to comment
Share on other sites

un daudziem noteikti peec tava posta izlasiishanas likaas ka tu esi stulbs.

tie 10 MB ( vai arii VAIRAAK nekas veel nav skaidrs jo taa ideja ir tikai plaanoshanas stadijaa ) buus prieksh taa lai tu piemeram vareetu tavu smirdiigo lapeli ( hp ) ja tev taada ir iemest uz gign... tb www.gign.lv/essmirdu/jaanis.lv

citeeju :

<@worm> nee nu tie kas bus registrejushies pa maxu, tiem bus atseviskjs high-speed download kanaals

<@worm> parejie vares vilkt ar 10k/sec

Link to comment
Share on other sites

pag worm nesapratu - tiem kam ir slots..... tie automaatiski maksaa?

Un ja ir sisteema kas atljauj speeleet gan maksaataajiem, gan nemaksaataajiem, tad tas der. Tikai tad kaa samaksaas? blink.gif Jo saakumaa nebuus daudzi.

Zinot kaa tev jaaj kanaalu visi tie daunlaudi, tas high speed kanaals maksaataajiem arii ir ok. Esam bijushi labdari jau kaadu gadu 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja tā kārtīgi padomā, maksāt vajadzētu par normālu download ātrumu un spēlēšanu. Vairāk nekā vilinoša piedāvājumā nav.

Ar pirmo var samierināties, ja ir jāvelk 1x mēnesī kāds no-steam apdeits, a par otro - nekur citur naudu neprasa, tāpēc loģiski, ka cilvēku būs maz, un tie kas sākumā maksās, vēlāk taisni tautas trūkuma dēļ pārvāksies uz serveriem, kur tās ir vairāk.

Esmu ar mieru servera pastāvēšanas dēļ maksāt, bet ja spēlētāju būs maz, tad tam vairs nebūs nozīmes.

Link to comment
Share on other sites

Ja buus jaamaksaa es uz shii servera vairs nespeleeshu!!!! mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Pieejamie bonusi:

1. Bus iespejams lietot mailu [email protected]

dlja menja ne interesno

2. Bus iespeja glabat failus uz gign servera 10mb apmeeraa (varbut ari vairak)

dlja menja ne interesno

3. Bus iespeja vilkt failus no gigna ar krietni lielaku atrumu nekaa pashreiz var rolleyes.gif

dlja menja ne interesno

4. Ieeja serverii var tikt iedalita atbilstoshi shai sheemai:

- vispirms tiek serverii tie kam ir slots

- pectam tiek serverii tiem kas pikjo

- pectam tiek serverii visi registreetie

- pectam tiek serverii visi paarejie

normalno

Kaa tas tiks realizets dzivee... ienakot serverii cilveks, kas pikjo, no servera automatiski izlido kaads kas ir zemaakas klases.

5. Iespejami visadi citi bonusi, kaa piemeram web lapas izvietoshana

dlja menja ne interesno

6. [sheit naak juusu ieteikumi]

dal'she moi 'ieteikumi'

V celom ideju podderzhivaju

Esli ja pravilno ponjal, to iemejushie 'slot' - ostajutsja haljavshikami?

Esli ja pravilno ponjal, zaplativshie - 'admin vote rights' ne poluchajut?

Kak vybirajutsja ljudi dlja kicka? Po alfavitu? Po randomu?

Esli chelovek zaplatil, a potom skazal neprilichnoe slovo 'HUJ' na servere - i ego kicknuli/zabanili-na-30min za eto. On potom dolzhen vozmushatsja?

Nel'zja li sdelat' 'pool' iz neskolkih serverov - apollo, gign, nox, dtcom i t.d. - tipa zaplativshie vezde mogut vhodit' kak so slotom. Za takuju vozmozhnost' ja by byl gotov platit' 10 LVL v god.

(pridumaju eshe - napishu)

Edited by spEEdy
Link to comment
Share on other sites

gign nomirs.

chego-to ja ne poimu, pochemu 'gign umret' ?

Nu ladno, ideja ne poluchit odobrenija, i zaplatit' za besproblemnij vhod zahotjat, k primeru, 3 cheloveka.

Nu i pust'.

Vse ravno, chto zastavit ostal'nih igrokov uiti?

Ne ponimaju.

A vot kolichestvo topikov s temoj - 'daite mne slot, ja horosho igraju' - umenshitsja.

Kto zahochet igrat' besproblemno - zaplatit

i eshe

esli est' vozmozhnost' sdelat' DVA servera- tak sdelaj gign1/pro i gign2/amateur

chtob igrat' na gign1, nado nabrat' points. ih mozhno nabrat' na gign2. points mozhno schitat' po raznym parametram, skazhim k/d ratio ne dolzhen byt men'she 1 i t.d.

I kak tolko chel pokazal luchuju igru, chem [DarkAngel] - milosti prosim na gign1, tam budut igrat' zavedomo pravil;nye parni

Edited by spEEdy
Link to comment
Share on other sites

Speedy dēļ stats cilvēki paliek crazy. Un ja būs tāda sistēma, būs vēl trakāk. Kā uzliek, piemēram, cpl_fire, visi uzreiz maina nick, lai nebojātu savākto punktu sistēmu smile.gif

Varētu vienīgais likt visu laiku ar reģistrētiem nikiem spēlēt, bet tad vnk nespēlētu or smth.

Katrā gadījumā naudu vienmēr iedošu, ja būs tāda nepieciešamība. Samaksāt var pat 2-3ls mēnesī, nav nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

esli est' vozmozhnost' sdelat' DVA servera- tak sdelaj gign1/pro i gign2/amateur

spEEdy tipa man taada ideja bija ienaakusi, ar kuru es pie macho pakonsulteejos, bet nonacaam pie secinaajuma ka worm viss drizaak pateiks nee =)

un godiigi sakot ideja tiiri norm nebuus striidi tipa vins bots, tas lame u.tt

un runajot par pirmo serveri prieks amatieiriem, po varees gan gign \m/ vai boti spelees, bet par pro tikai izredzeetie speletaaji, tipa masteri!

Link to comment
Share on other sites

Kā uzliek, piemēram, cpl_fire, visi uzreiz maina nick, lai nebojātu savākto punktu sistēmu smile.gif

mhm, esli sistema s 'points' budet deistvovat', to tol'ko togda ljuboj nick dolzhen byt zaregestrirovannym.

esli menjaesh na nezaregestrirovannij - to tebja kickaet.

konechno, takaja sistema proshe rabotaet, kogda u vseh unikalnij WONID, no v nashih uslovijah eto nevypolnimo.

nu ladno, ja vdrug ponjal, chto v etoj teme eto javljaetsja offtopic'om

zdes' tipa pro 'maksas lietotaji' govorjat

uhh, tam eshe napisali po povodu offtopic'a, ja zdes' prokomentiruju, chto by mnogo offtopic'a ne sozdavat' biggrin.gif

un godiigi sakot ideja tiiri norm nebuus striidi tipa vins bots, tas lame u.tt

NIKAKIH sporov - vse schitaetsja serverom, udovletvorjaesh uslovijam - igraj na gign1, ne udovletvorjaesh - uzh izvini.

a nastroit' eti uslovija mozhno kak hochesh - mozhno pozheshe, a mozhno i poslabzhe, esli na gign1 budet mnogo igrat' igrokov, togda mozhno "zatjanut'" gaiki, i tak povyshat' uroven' servera.

gljadish, i ne nado budet otdel'no gathers sobirat', gign1 hvatit

Edited by spEEdy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...